0

haha człowieku jak nie jestem za Martinem od tego sezonu już wczesniej byłem , wiec nie wyskakuj mi z takimi tekstami .

2

Może i coś zaczyna łapać formę , ale i tak w dalszym ciągu gdyby jakis klub był chętny go pozyskac to warto by było skorzystać , a wprowadzic do składu takiego Adama czy Sandro ;)

0

hahahaah , dobre żarty

0

Tytuł newsa jak najbardziej trafiony ;) tylko 3 pkt VeB !

0

A no fakt dzięki za poprawienie :)

0

Tak będzie lepszy a Tobie nic do tego jaka jest moja opinia.

0

Nie ma co ryzykowac , juz wczoraj było widac że cos jest nie tak w 1 połowie , pozniej rozchodził . Ale ma kto zastapić więc niech wypoczywa. Co do Montoi to jest śmieszne , Lucho pier*** że sytuacja moze sie zmienic to zamiast teraz to zrobic i dac mu szanse w takim meczu z Getafe to nie .. pier*** o szopenie...

0

Aż chciałoby sie być na takim treningu.. ;)

1

Dać im wolne do sylwestra niech się zabawią byle na drugi dzien na trening nie przychodzili :D

0

Jego magia sprawia że ąz chce sie oglądac mecze :) szczegolnie za czasów Pepa to było cos jakie mecze rozgrywał .. :) Andres kolejnej setki ! :)

0

I co tu myslec teraz ? Martin komunikuje ze odchodzi a Enrique że sytuacja może się zmienic...

0

Mówię tylko jak jest.

0

Za ta bramke należy mu się :)

0

Kolejna głupia decyzja całego zarządu i trenera. Beda tego ciołki żałować.

0

Oj to Ronaldo chyba nie przeszedł kontroli jak on o własne nogi sie potyka biedak.. a nasi się rozpędzaja i to cieszy :)

0

Trzeba eliminowac takie sytuacje ze świata sportu , on ma byc piekny a nie żeby krew się lała z przemocy.

5

Gdyby był Leverkusen i powtórka Leo to nie mam nic przeciwko :)

0

Trzeba sie tylko postarac bo jak widac jeśli sie chce to i można ? można.

0

Dobrze że wygraliśmy i zapewnilismy sobie 1 miejsce , mamy przewagę nad innymi .

0

Fajnie to wygląda wszystko z góry na zdjęciu . Camp Nou najlepsze :)

1

No to kolejnych 150 wsytepów i zwycięstw ! :)

4

Mamy zapewnionego klasowego obronće na długie lata :)

0

No coz tak to się musiało skończyć... szkoda ;/

1

Bramka Neymara tez zasługuje na brawa :)

2

Takie żarty to świadczą tylko o Twoim poziomie...

0

Ale mi nie chodzi kunra teraz o gwałty itp , tylko o sprawy związane z piłka.

0

Też mi to na pioruna nie wygląda , ale spoko skoro tak pisza :D

0

Trzeba czerpać kase z najlepszych zródeł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?