Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to w takim razie kto siądzie na ławie Iniesta, Rakitic, czy Busquets?
0
http://www.ligabbva.pl/
tu masz, po lewej stronie i strzelców i asystentów. Oczywiści wszystko dot. tylko ligi hiszpańskiej.
0
Ivanowi trochę rykoszet od obrońcy pomógł, tak by piłka leciała bardziej w środek bramki i bramkarz raczej by to wybronił. Co jednak nie zmienia faktu że bomba niezła, brakowało tego wcześniej w grze Barcy.
0
"Warto dodać, że dla kolumbijskiego napastnika (Bacca) był to już trzeci i czwarty gol w sezonie, co sprawia, że przewodzi klasyfikacji Pichichi"
tu chyba jakiś błąd się wkradał, w pichichi niestety porwadzi CR z 5 bramkami.
0
u nas więcej kasy na pensje niż w Realu, myślałem że odwrotnie. Ale w sumie Leo, Neymar, Suarez, pewnie każdy z nich ponad 10 dostaje. Messi to pod 20 pewnie podchodzi.
0
Nie wiem czemu sporo ekspertów wymienia Real jako głównego faworyta do wygrania LM, wiadomo są obrońcami trofeum, ale moim zdaniem mają nieco słabszy skład niż w poprzednim sezonie. Rozumiem Bayern, Chelsea też się nieźle wzmocniła, ale Capello zapomniał chyba o Barcy?
0
Moim zdaniem, ma tylko musi regularnie grać.
0
Teraz mamy więcej obrońców, ba nawet 3 prawych, tylko czy to dobre dla rywalizacji? wiadomo wszyscy grać naraz nie mogą, rotacja, rotacją ale akurat formacja obronna powinna być w miarę stabilna (ustawianie się, ofsajdy itp). Przy nadmiarze zawodników ktoś będzie poszkodowany, boje się że bedzie to Bartra, a lubię chłopka (bez żadnych aluzji proszę) i chciałbym by grał jak najwięcej.
0
Tylko czy zaakceptuję taką rolę? rezerwowy na lata.
0
Oby tylko dostawał swoje szanse, bo obawiam się że może stać się 3 lub nawet 4 stoperem, jak Vermalen się wykuruje. A to młody zdolny obrońca i musi dużo grać.
0
ja się nie denerwuje, uwierz mi daleki jestem od tego ale zejdź czasami na ziemie, nie każdy kto czasami coś napisze o swoim klubie w jakiś "nie superlatywach" musi być od razu kibicem innej drużyny.
A co do składu Realu to pewnie 90% użytkowników tej strony potrafi wymienić zawodników największego rywala, jeżeli ty nie to masz niestety blade pojęcie o futbolu.
Zresztą nie zaśmiecajmy więcej tego tematu i kończmy tą bezsensowną dyskusję,
Pozdrawiam
1
Dalej nie wiem o co chodzi, jak reaguje? to że facet ma jakieś kompleksy na moim punkcie to jego sprawa.
1
Mam się teraz bać że zapukają do mnie w środku nocy? A tak poważnie to o co chodzi?
0
No najczęściej krytykowany to jest chyba jednak Pedro ;)
0
Człowieku, nie narzekam, tylko pisze że poprzednio zaczynaliśmy równie dobrze a konczyło się jak się kończyło, więc z oceną wstrzymałbym się choćby do połowy sezonu.
2
A ty jesteś nudny/śmieszny/żałosny (właściwe podkreśl) z tymi swoimi podejrzeniami.
0
Też się właśnie zastanawiam skąd aż taki optymizm związany z Lucho, dopiero po dwóch meczach. Przecież za Tito i Martino sezon też zaczynaliśmy świetnie (za Tito to było chyba rekordowe rozpoczecie sezonu z kilkunstoma zwycięstwami), a kończyło się to delikatnie mówiąc średnio (głownie ostatni sezon).
0
2 lewych obrońców (Marcelo, Coentrao), 2 prawych (Carvajal, Alberoa) i 4 stoperów (Pepe, Ramos, Varane, Nacho).
Nie uważam by mieli wąską kadrę w tej formacji, po dwóch zawodników na każdą pozycję to chyba optymalne rozwiązanie.
PS. sorry za błędy w nazwiskach.
0
właśnie, a Lucho jeszcze właściwie nic nie osiągnął, a robienie z niego jakiegoś niesamowitego trenera po 2 oficjalnych meczach to trochę dziwne.
0
mam nadzieje że o Lucho też tak po sezonie nie bedziemy mówić. Co jak co ale jako trener to nie wykazał się jeszcze w poprzednich klubach jakoś tak świetnie by prowadzić jeden z największych klubów świata.
0
"potrzebowaliśmy tej zmiany"
Jakby nie patrzeć to trochę przytyk do poprzedniego trenera,
0
Tak, tylko pisze. Mają dzień mniej odpoczynku i do tego bardzo cięzki mecz z Liverpoolem na wyjeździe.
Będzie to na pewno jedna z wymówek po ewentualnej porażce Realu z nami.
0
dopiero ustalili w Hiszpani kiedy mecz będzie, nie wiadomo jeszcze na jakiom kanale puszczą GD, choć taki mecz raczej bedzie na flagowym kanale stacji czyli C+sport.
0
dodałbym jeszcze trzeci w miarę porównywalny napad Bayernu z Ribery, Robben i Levy (pod warunkiem że wszyscy w swojej najwyższej formie)
0
co nie zmienia faktu że kalendarz przed GD mamy łatwiejszy.
0
Ten Twój argument z moczem i deszczem że ho ho taki merytoryczny. Wiem że nie zmienie świata, ale gdyby ludzie okazywali sobie więcej szacunku, byłoby milej.
Kiedys się na tym przejedziesz młody człowieku, zobaczysz.
Pozdrawiam
0
ciasteczka to znam z piekarni;) poważnie nie znam się na tych technicznych określeniach. Ale to nie ważne. Lepiej skończmy dyskusje o głosowaniu, będzie Barca i Atletiko, ni bedzie Romy i Juve i tyle, nikt z nas i innych fanów druzżyn juz nic nie zmieni.
Niech wygra futbol i pokazne mecze będą na wysokim poziomie z dużą ilością goli.
0
Nie mówimy o stronie RM tylko o nas, robiąc to samo przy następnym głoswaniu przeciwko Relowi czy Juve sam się staniesz takim jakich teraz wyśmiewasz. I tyle pokażmy że jesteśmy ponad to wszystko. Że jesteśmy CULE!
0
no to to słowo w tym SQL mogli wpisać na etapie głosowania i nie było by tej całej dyskusji i dziwnej weryfikacji na koniec. Ale napisze Ci jeszcze raz że w ogólnym rozrachunku to cieszę się że obejrze mecz BArcy w TV.
0
żałuje że zapytałem, nic nie rozumiem. ale to nie ważne :)
Grunt że spokojnie obejrzymy wysokie zwycięstwo z apoelem.