1

@Aragorn33 Niby się czepiamy, ale chyba każdy mając do wyboru LM, ligę, PK superpuchar postawi na ostatnim miejscu. Aczkolwiek to kolejne trofeum do muzeum klubowego.

0

@PatrykBarca zdecydowanie.

1

Wygrać z Realem po fartownym rykoszecie.
Chichot losu...

1

@Marcelinho132 dziękować

0

Macie gdzies xG z tego meczu? Bo na sofascore nie wiedzę ale już ślepy jestem

1

@norbi77 no niby tak, ale mnie te jego minki przy każdej decyzji sędziego, nawet tych dobrych strasznie irytowała.
Ale ja chyba już jestem do niego tak nastawiony i obiektywny w tych ocenach nie jestem.

1

Mamy to! Pierwszy z czterech.

0

@norbi77 no nie wiem, ja w sumie go zapamiętałem (poza kartką) z jego usmieszków i ciągłego machania łapami. Naprawdę mnie to irytowało...

0

@regatta52 chyba Joan Garcia...

0

@Derpowsky i reszta. To nawet nie wiedziałem, więc 5:4 i ostatnia dla nas w doliczonym czasie.

2

Panowie ale marudzicie. Jest dobrze, są emocje, czyli to co w sporcie kochamy najbardziej. Czekam na drugą odsłonę i poproszę o jeszcze. Niech się nie zatrzymują. Niech to się skończy 6:5 po dogrywce.

0

@ProMILs jeszcze brak Mbappe, ich najskuteczniejszego zawodnika, u nich słaba forma, u nas dość dobra, nie tracimy bramek w ostatnich meczach, więc w teorii wychodzi przepis na łatwe zwycięstwo. Wszystkie składowe na naszą korzyść, moim zdaniem jesteśmy mocnym faworytem, ale wiem że to sport i nie zawsze lepszy w teorii wygrywa.
Ale jestem dobrej myśli.

4

Z podstawowej obrony Realu chyba tylko ten Careras, a my najsilniejszy możliwie w ofensywie skład, więc wiem że pokora, ale tu naprawdę może być ładny wynik dla nas.

0

@LeszekFCB chyba w górach. Na Pomorzu (zachodnim) ostatnia porządna zima była wlasnie w 2008. Wtedy prądu w całym Szczecinie nie było przez cały dzień, tak śniegu nawaliło że pozrywało linie energetyczne.
Zresztą teraz poza mrozami to też u mnie w Szczecinie śniegu jak na lekarstwo.

1

@turhiay może jednak ostatni raz dało mu do myślenia, liczę że młody ma odrobinę lepszy intelekt niż choćby taki Vinicius...

0

@Rafalloxfcb poważnie myślisz że gdyby tam była ewidentna ręka Var by nie zareagował?

10

@Huck Kurcze, to trzeba Flickowi powiedziec że darzysz dużą sympatią Casado i dlatego musi go wystawiać.

1

@Messi1000000 Co??
No nie.
Ładne zamknięcie, epilog (po całej akcji) w tym ostatnim odcinku był bardzo dobrym zakończeniem.

0

@kch
"Sprawdziła się teoria, że przy nieobecności największej gwiazdy zespól gra lepiej"

To Yamala czy Pedriego na ławkę dajemy?

0

@PoGGi ale wiesz jak to jest. Facet ma 31 lat więc dorastał w piłkarskiej erze Ronaldinho w Barcy. Jak myślisz jaki procent wówczas dzieciaków/nastolatków kibicowała Esapnolowi a jaki procent Barcy...
Naprawdę nie rozumiem po co robić takie coś, na pokaz??? Sami sobie strzelają w kolano.

0

@norbi77 obejrzałem pierwszy sezon, później zatrzymałem się na początku drugiego, jakoś mi się znudziło...
Nie trafił do mnie ten serial

0

@D10SLEO już usunięte ale dziś rano ktoś wrzucił zapytanie by Grok usunął herb klubu skorumpowanego, były dwa nasz i Realu, zgadnij który został?
Podpowiem Grok nie był wtedy z nami...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale naprawdę nie rozumiem po kiego na siłę dali sędziego z Katalonii??? Sami na siebie w razie czego kręcą bata...

1

@NeroTFP1 Twoja interpretacja jak najbardziej się broni, ale pozwól, że zostanę przy swojej. Tak mi po prostu wygodniej ;)
Ta dyskusja pokazuje właśnie to co napisałem a propo zakończenia, takie niedopowiedzenie ale bez poczucia niezakończonego wątku. Lubię takie nazwijmy to zabiegi artystyczne.
Z tego m.in. powodu ten finał serialu dla mnie jest jak najbardziej do zaakceptowania i przyjmuje go z dobrodziejstwem inwentarza.

1

@Starrk jak na pozytywną ocenę dużo minusów...
Mało dramatów/śmierci a potem piszesz że uważasz że Nastka czyli główny bohater jednak zginęła...
Dla mnie ogólnie serial takie 7/5 na 10. Początek zapowiadał się rewelacyjnie, ale później trochę za bardzo poszło to w te zjawiska paranormalne z innych światów.
Co do zakończenia to dla mnie spoko. Nie rozumiem tego "wielkiego" oburzenia w sieci odnośnie zepsucia serialu takim finałem.
A co do Nastki to w mojej ocenie właśnie fajnie takie nie do końca wprost powiedziane czy przeżyła czy nie (choć moim zdaniem jednak tak). Takie coś z czym zostajemy po serialu ale jednocześnie nie mam poczucia niezakończonych wątków. Mi się przyjemnie ten finał oglądało.

1

@AlexDark00 "Cóż, ma rację AI."
uważaj z takimi twierdzeniami
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16389694#comment-16389694

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCB24 Zidane to typ pilkarza jakim był Iniesta *. Może bez wielkich statystyk jeśli chodzi o gole, ale na boisku klasa, elegancja, technika.
Topka jak nic.

*nawet te decydujące o tytułach gole obaj strzelali
viralem już chyba jest jego słynny wolej z finału LM z Leverkusenem. Do tego te gole w finale MŚ98 (choć wtedy psioczyłem na nie, bo ja team Brazil od zawsze).

0

@maroon aha, czyli miałeś strzelać fajerwerkami, ale postanowiłeś za namową kolegi jednak nie strzelać...
;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?