0

Czemu dobre posunięcie? Wg mnie mało osób kupi takie brzydkie.

0

To nie była analiza tylko na gole. Były brane pod uwagę takie czynniki jak kontakty z piłką, udział w grze, podania otwierające. Było to porównanie do stylu gry Suareza.

0

Chłopak troszkę nabierze ,,masy" i od razu mocno zamiesza. Takie mam przeczucie.

78

Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD

0

Valverde jest elastyczny i zmienia taktykę po rywala. Według mnie duży plus.

0

A kiedy Barca nie była uzależniona od lidera? Rivaldo, Ronaldinho czy Messi zawsze ciągnęli zespol.

6

Był artykuł na temat napastników. Wynikało z niego, że Maxi Gomez i Jovic to typy pasujące do nas. Lepiej komponowałby się tylko Mbappe, ale wiadomo, że transfer jest niemożliwy.

0

Guardioli tyłek ratował Messi, Xavi Iniesta czy Eto'o bo nie zawsze dominacja na boisku przekładala się na wynik. Wiele goli wynikało z indywidualnych umiejętności poszczególnych piłkarzy.

0

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, czy wieksze posiadanie piłki jest gwarancją dominacji na boisku.

2

Po ,,zawodniką" przestałem czytać.

1

Poza tym w Polsce nie ma dobrych trenerow, ktorych chciałby większy klub z Europy, a ziomki z LR piszą o warsztacie trenerskim xDdd

4

Pokaż mi jednego trenera, który nie ustawial wszystkiego i nie opierał gry na Messim ;) Guardiola nawet posadził Zlatana na lawce bo mu Leo bardziej siadal na szpicy. Wielkie mecze z Realem - geniusz Messiego.

21

A wczoraj placz, że przez Valverde taka poważna kontuzja, półtora miesiąca przerwy i inne bzdety xD

8

Ten koleś powinien wylecieć wczoraj. Dostał jedną żółtą zamiast 3.

0

Pytanie po co Suarez Stary wyjadacz biegał jak oszalały sam w pressingu przy wygranym meczu. Messiemu takich rzeczy nie trzeba tłumaczyć.

2

No i ten genialny Setien znów chciał grać to samo, głupi Valverde wyciągnął wnioski i Betis został zdeklasowany. Wiem, że skład maja gorszy, ale na Camp Nou nas jednak pokonali. Valverde wyciąga wnioski.

1

Dziś Betis był lepszy w posiadaniu i co z tego.

3

Internetowy wróżbita? Suarez pewnie nie chce leciec na reprezentację :)

3

To samo pomyślałem :)

0

Dokładnie. Bartra też powinien dostać żółta.

9

Do hejterow Valverde - tak wiemy, Coutinho do pomocy, a Malcom do składu bo strzelił Realowi. Rakitic na ławkę. Tak, Valverde jest przewidywalny, nie to co Wy. Pozdrawiam

0

Masz rację, za dużo wymagam. Szacunek do języka polskiego jest dla takich dinozaurów jak ja. Z czytaniem widzę też ciężko, nie jestem Bogdan. Trudno, pozdrawiam.

0

Składnia leży i kwiczy.

1

Za dużo Fify i FM.

0

Co pokazał Malcom w 1 meczu z Betisem?

0

Malcom nie Malcolm. Widocznie w oczach Valverde nie robi różnicy. Ja tam też nie widzę w nim specjalnego. Biega przy linii, jest szybki i tyle. Nie mija przeciwników jak tyczki. Waleczność to może za mało na Barcelonę. Fakt, że za wiele szans nie dostał.

0

Wydaje mi się, że Ernesto po prostu nie chciał jego transferu, więc teraz na niego nie stawia.

4

Wyświechtany slogan, masz rację. Mój błąd. To co wyczytałeś na transfermarket to świętość. Szczególnie cena Messiego jest bardzo adekwatna xD

3

Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś za niego da. Reszta to szacunkowa wartość. Ja mogę powiedzieć , że mój samochód jest wart 50 tys, ale jeśli sprzedam go za 30 to tyle rzeczywiście jest wart.

0

Możliwe, że w tej cenie byłoby jeszcze na Maxi Gomeza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?