5

@BorzyKrzys Powód może być troszkę inny:
https://zapodaj.net/plik-6KyFyWSRwq

1

@Symson Trumna ogarnięta? Bo już jedną nogą w grobie jesteś. Przykre.

3

To już wiemy na co nasz budżet transferowy poszedł
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ter Stegen go wynajął, żeby pozbyć się konkurencji. Otwórzcie oczy.

4

Liga Negreiry. U muniaka i el fujarka już bigos się gotuje

3

Nieźle jak na skończonego brazola i młodego patusa.

1

@RosjaninBut Co wybrałeś na ostatni posiłek?

1

@PatrychoO Zadajesz głupie i niepotrzebne pytania, ogarnij się. Wszystko jest pod kontrolą, a na dodatek panuje optymizm. Uśmiechaj się, czy coś.

1

@Kgorecki2500 Tylko nie siedź za długo, bo o 21 zaczynasz kolejną zmianę. Robotaju Kgoreckov.

0

Nie mogłem się doczekać powrotu meczów. Już widzę nutkę narzekań i pretensji. Fizyczność na stronę wraca, a i choroszcz ponoć zamontowała drzwi obrotowe, bo się przydadzą na nadchodzący sezon.

0

Skład armii znany. Dzisiaj cała majorka zapłacze, bo nie będzie litości. Zbrodnie zwycięzców, to tylko statystyka.

2

@PatrychoO Zawsze mnie to denerwuję, bo muszę dodatkową chwilę poświęcić, żeby całą formację uporządkować w głowie. Nikt mi tego straconego czasu nie odda. Sara igra z losem.

2

@Eklerek Mistrza już znamy. Arsenal istnieje, więc wicemistrza również.

0

@Hshdhrhdh Każdy powinien mieć jakieś hobby, a ja na dodatek łączę przyjemne z pożytecznym.

2

@michaleu Obdzieranie ludzi ze skóry to moja pasja.

1

@Frimpong Ale Nico zarejestrowany.

3

Nie ze mną te numery. Ja czekam na oficjalną wiadomość oficjalnego ostatecznego zarejestrowania.

8

Już dziś, rzecz na którą czeka świat. Mecz wielkiej, jakże wielkiej Barcelony.
19:30, La Rambla. Sprzedawanie zawodnika po 10 minutach gry, żeby za chwilę dawać mu złotą piłkę. Płacze, narzekanie, smutek i rozpacz. Ja tego nie przegapię, więc i wy nie możecie. Zew choroszczy wzywa.

2

2

@KrwawiaceoczyVEB Zgłoszony za antypolską propagandę.

2

@Frimpong A najlepsze jest to, że to nie prawda, bo City jest pierwsze pod tym względem.

3

@Azazel_Pazuzu No nie wiem.

1

@gumaz A co z spędzeniem nocy z RoberemDzikiem? Mmm marzenie, zazdroszczę @FcPortoFan1999 .

8

@RoberDzik Nie cwaniakuj, bo jest 17 hindusów na twoje miejsce.

0

@BHAFCB Pamiętam, bo chyba nawet oglądałem ten mecz, albo to po prostu udar słoneczny.
Z jakiegoś powodu zawsze go lubiłem. Może to wynikać z faktu, że z tych wszystkich klubów Premier League, to właśnie do Tottenhamu mam największą sympatię. Nie jest ona jakoś bardzo duża, ale na przestreni lat, to właśnie Tottenham mnie najmniej irytował.
A i sam piłkarz specyficzny, lecz jego nazwisko jakoś dobrze mi się kojarzy.

5

@Jakchcesz Być może w przyszłości obejrzę, ale jeżeli mi się nie spodoba, to ty poniesiesz konsekwencje. Mój czas jest bardzo cenny, pamiętaj.

7

Cała Polska po meczu z Maccabi:
https://zapodaj.net/plik-m0n0vL1tuH

0

@barteq To nie tak się tutaj robi.
Najpierw jest optymizm, później transfer, następnie rejestracja, a na końcu już ta ostateczna sądowa rejestracja, do momentu aż nie okaże się ostateczna.
Oczywiście przedstawiłem uproszczony model, bo rzeczywistość jest bardziej rozbudowana.

0

@FcPortoFan1999 Tak, trzeba zacząć kraść.

0

@Comentateiro Dziadek przeczytał książkę telefoniczną po angielsku i teraz coś bełkota. Śmiechu warte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?