0

@Jakchcesz Ale jaja.

1

@Lionel_Messi10 Mój wielbłąd.

2

@Aveiro Dlaczego szkółka Barcelony tak wystrzeliła. Oczywiście pomijając fakt, że przez kłopoty finansowe musimy stawiać na naszych młodych, aczkolwiek nie tłumaczy to faktu dlaczego oni prezentują taki dobry poziom.
Po prostu ciekawi mnie co ma na to największy wpływ.

3

@Kidd W sumie byłoby zabawnie gdyby Liverpool wygrał ligę, w pierwszym sezonie po odejściu Kloppa. Dodatkowo byłoby to zabawne utarcie nosa Arsenalowi.

1

@Arden Mnie też to obchodzi. I co? Głupio ci teraz? Bo powinno.

2

@marcin62 Nawet nie czekam na nowego ukochanego Mass Effecta. Ile bym dał, żeby ktoś sensowny stworzył nową część, ehhhh.

1

@NeroTFP1 Dawać go do Barcelony.
To jest to co potrzebuje internet i my musimy to wykorzystać.
Część mnie bardzo chciałaby to zobaczyć.

0

@PatrychoO Ten skaczący ma 1.20m czy o co chodzi.

5

To brzmi tak głupio, że aż w to uwierzyłem.
Najbardziej mi się podoba ta część: "Ale piłkarz nigdy go nie obejrzał."

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kondziubarca Młody człowieku...

1

@Kidd Dużo ofiar.

9

@cules100pro Musiał być on mocno poniewierany w przeszłości i teraz struga szefa.

0

Gala Negreiry...

6

@Safrani Koza bawi się z innymi zwierzętami, świat stanął na głowie.

13

Kurde, Pedri ma dopiero 21 lat. Cholerne 21.
Ma tylko tyle, a już człowiek ma wrażenie, że jest to weteran, pół żartem pół serio.
Wiem, że nie jest z naszej szkółki, ale jak dla mnie jest jej honorowym członkiem.
Trzeba przyznać, że to nasze przedszkole jest ewenementem na tym poziomie.

5

@Kessie Co za potworna tragedia. Wiadomo czy pociąg poniósł szkody?

1

@Kgorecki2500 Jak dla mnie Yamal jest biały.

0

@mordini123 Może niech Vinicius sobie puści, to go to trochę uspokoi.

1

@Mow_mi_Douglas To jest tak ewidentny troll, że jestem zdziwiony, że ludzie tak łatwo się łapią.

9

@RoberDzik A ja murzynka chyba upiekę.

0

@Esteban_ Ciekawi mnie Rapha. Ciekawi mnie czy cieszy mordkę, czy może też jest zawiedziony, ale nie wyraża stanowiska z oczywistych powodów.

0

@Pojedzone Bez wątpienia najlepszy bramkarz świata w ostatnich latach
( ͡° ͜ʖ ͡°).

3

Ładnie wygląda klasyfikacja kanadyjska w której to pierwsza trójka jest z Barcelony. Dominacja jest aż nadto widoczna. Mam nadzieję, że ten komentarz się źle nie zestarzeje.

3

@D10SLEO Dobrze dla niego. Może Hiszpania nareszcie wyhodowała jakiegoś nowego klasowego napastnika.

2

@Trojanek23 Bez wątpienia jest to najlepszy pomocnik na świecie, w ostatnim czasie.
Ciekawi mnie jak będzie grał po tej kontuzji.

1

@CLS63AMG Afera w tym meczu jest niemalże pewna. Ciekawi mnie tylko jaka będzie skala.

3

@Comentateiro Dziwi cię to? Nie od dziś wiadomo, że Polacy to rasiści i bigoci, więc nic dziwnego, że wspierają ataki na Viniciusa, który jest obiektem prześladowań.
Oczywiście mamy również wady.

0

@cules100pro Też tak myślę. Jeżeli nic się drastycznie nie zmieni, to on nawet już może nie powąchać złotej piłki.

0

Wspaniały to był tydzień, nie zapomnę go nigdy. Ale w sumie nie mamy czym się cieszyć, bo real ma 15 Lig Mistrzów, a tak w ogóle to Negreira.
Socjologiczne barcelonismo atakuje największych romantyków futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?