Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jako odmieniony kibic Barcelony mogę powiedzieć jedno: brzydzę się biedą.
Gordon za 80 milionów? Zrobione. Bernardo Silva? Robi się. Alvarez za 125 milionów? Macie 150, bo akurat tyle mam w kieszeni. Inni egzystują, ale to my żyjemy.
4
@Lanosss Tak wygląda szczytowa sylwetka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Nie wyobrażam sobie jeść na stadionie i to już nawet pomijając ceny. Takie czynności się uskutecznia przed meczem, albo po meczu, jak przystało na cywilizowanego białego dumnego człowieka.
0
Do Choroszczy? Do Choroszczy. Na badanie? Na stałe.
6
@kundee 13cm, wiem bo testowałem.
3
@heniusss A mi dasz?
4
Laporta, Deco i szwagry. Aura.
9
@CurryTheGoat30 Tak jak kolega wyżej. U nas problemem nie był brak pieniędzy, lecz to że nie mogliśmy z nich korzystać.
12
Barcelona robi blitzkrieg na froncie transferowym. Do czerwca będziemy pod Mariupolem.
1
@MeAndSwan Where skórka Nicki Minaj?
1
@Arden Z informacji które zdążyłem wyczytać, to mamy spore możliwości. Pamiętajmy o tym, że u nas nie było problemem stricte brak pieniędzy, ale to że nie mogliśmy ich wydawać.
2
@ViscaelBarca2007 z racji ostatnich doniesień w sprawie Alvareza, to wiedz że zawsze możesz do mnie zadzwonić z problemami i się uzewnętrznić. Most nie zawsze jest rozwiązaniem, no chyba że akurat jest. Pamiętaj, nie jesteś sam.
1
@gumaz Jak ja już po seansie filmu z osłem w roli głównej.
3
@Kgorecki2500 Nawet bardzo fajne. Pieśń Revana, czy Duel of The Fates, to nie jest, ale mi się podoba.
2
@blakkudium Podoba mi się osobna kategoria oznaczenia, dla mojej wartościowej osoby. Segregacja lepszego sortu od gorszego, jest czymś istotnym. Widzę że się rozumiemy
1
Nie to żebym był bardzo zorientowany w temacie, ale gdzieś mi się przewijały informacje jakoby Newcastle musiało kogoś sprzedać, żeby mieć wszystko ładnie w papierach. No ale mogę mitomanić teraz.
Tak czy inaczej tempo wszystkiego mnie satysfakcjonuje i to bardzo. Kurek od szampana nie zamierzam wystrzelić, ale i żałoby też nie będę uskuteczniać jak tutaj niektórzy. Jestem umiarkowanym optymistą.
0
@kamilop Im szybciej transfery, tym lepiej.
7
@BulaKG Okropna sytuacja.
https://zapodaj.net/plik-mmvkVHIW1o
@Kessie tym razem byłeś pierwszy murzynie.
1
@Pedri16Future Może to być spowodowane udarem, ale wydaje mi się że czytałem jakieś plotki o Gordonie jakiś czas temu. Tylko że traktowałem to jak zwyklą plote jakich wiele się przewija.
1
@Eklerek To mnie w tym wszystkim najbardziej szokuje. No i fakt, że to Gordon. Nigdy nie myślałem o nim w kontekście Barcelony.
1
@Pedri16Future Będzie słuchane co lesbijka ma do powiedzenia na ten temat.
1
Myślę że zobaczymy w przyszłym sezonie Gordona w koszulce Barcelony. Usłyszeliście to ode mnie. Wasz insider Bolton.
3
@gumaz W sumie ciekawe, że to się częściej nie zdarza. No chyba że zdarza, a ja o tym po prostu nie słyszę.
3
@ViscaelBarca2007 Za późno. Na moje konto wpływają już szekle, ruble i juany. Zaraz miejsce w banku mi się skończy.
1
@heniusss Czyli mamy trochę here we go, przed prawdziwym here we go. Romano co wersję alpha wprowadził.
3
@ViscaelBarca2007 Widzę że zacząłeś uskuteczniać propagandę Gordona, ty mój Goebbelsie. Alvareza już zniszczyłeś, więc możesz wpychać swoich ludzi na stanowiska.
2
Abstrahując już od plusów i minusów tego transferu, to jestem pod wrażeniem tempa w jakim ta operacja jest przeprowadzana.
6
Gordon w Barcelonie na 150% - Boltonazo Boltonano
2
@Kessie Jeżeli chodzi o gotowany ryż, to najlepszy jest z Hiroshimy i Nagasaki. Receptura od 1945.