1

@Dari0G

Hehe ale wystarcxy orzejrzeć co mówilo sie na zjeździe korony brauna didac wizyte w ambasadzie Rosyjskiej.Jak bosak z nim widzi koalicje to akceptuje te poglàdy.


partia Grzegorza Brauna oficjalnie dąży do zbliżenia z Rosją, a w jej środowisku otwarcie padają postulaty wyjścia z NATO oraz budowania relacji z Chinami i krajami BRICS.Należy jednak rozróżnić oficjalne, ogólne stanowisko całej koalicji Konfederacji od radykalnych działań partii Konfederacja Korony Polskiej (Korona), której liderem jest Grzegorz Braun. Podczas gdy główny nurt Konfederacji (np. Krzysztof Bosak) dystansuje się od prorosyjskiej retoryki, środowisko Brauna zorganizowało kongresy i konferencje jednoznacznie wskazujące na zmianę wektora geopolitycznego.Postulaty środowiska Grzegorza BraunaOficjalne bratanie się z Rosją: W czerwcu 2026 roku Konfederacja Korony Polskiej wydała oficjalną deklarację „bliskości relacji z Rosją”. Środowisko to regularnie krytykuje sankcje nałożone na Moskwę oraz polską pomoc dla Ukrainy, promując narracje zbieżne z linią Kremla.Wyjście z NATO: Politycy z otoczenia Brauna oraz zapraszani na wydarzenia Korony radykałowie wprost postulują opuszczenie struktur Sojuszu Północnoatlantyckiego. Sam Braun od lat sprzeciwia się m.in. obecności wojsk amerykańskich w Polsce oraz rozszerzaniu NATO.Zwrócenie się ku Chinom i BRICS: Środowisko polityczne Brauna organizuje wydarzenia, na których otwarcie promuje się „kierunek euroazjatycki” jako alternatywę dla Unii Europejskiej i NATO. Koncepcja ta zakłada głęboką współpracę gospodarczą i polityczną z Chinami oraz sojuszem państw BRICS.

0

@mmaciass

jak to mam nie mieszać jeśli z braunrm eidxi koslicje i chcę sam wyjsc z ue o czym mówił chodz wie Polacy tego nie chcą, Korona brauna na swojej konferencji to powiedziala

partia Grzegorza Brauna oficjalnie dąży do zbliżenia z Rosją, a w jej środowisku otwarcie padają postulaty wyjścia z NATO oraz budowania relacji z Chinami i krajami BRICS.Należy jednak rozróżnić oficjalne, ogólne stanowisko całej koalicji Konfederacji od radykalnych działań partii Konfederacja Korony Polskiej (Korona), której liderem jest Grzegorz Braun. Podczas gdy główny nurt Konfederacji (np. Krzysztof Bosak) dystansuje się od prorosyjskiej retoryki, środowisko Brauna zorganizowało kongresy i konferencje jednoznacznie wskazujące na zmianę wektora geopolitycznego.Postulaty środowiska Grzegorza BraunaOficjalne bratanie się z Rosją: W czerwcu 2026 roku Konfederacja Korony Polskiej wydała oficjalną deklarację „bliskości relacji z Rosją”. Środowisko to regularnie krytykuje sankcje nałożone na Moskwę oraz polską pomoc dla Ukrainy, promując narracje zbieżne z linią Kremla.Wyjście z NATO: Politycy z otoczenia Brauna oraz zapraszani na wydarzenia Korony radykałowie wprost postulują opuszczenie struktur Sojuszu Północnoatlantyckiego. Sam Braun od lat sprzeciwia się m.in. obecności wojsk amerykańskich w Polsce oraz rozszerzaniu NATO.Zwrócenie się ku Chinom i BRICS: Środowisko polityczne Brauna organizuje wydarzenia, na których otwarcie promuje się „kierunek euroazjatycki” jako alternatywę dla Unii Europejskiej i NATO. Koncepcja ta zakłada głęboką współpracę gospodarczą i polityczną z Chinami oraz sojuszem państw BRICS.

0

@draxidox Bsak nie wyklucza kialicji z Braubem po wizycie braunowców w ambasadzie Rosyjskuej.Chędzi wyjścia z nato i ue d
Dołączenie do brics bratanie suę z RosjanamiTo jakaś kompromitacja .Ciekaw jestem co zalatwi w europie bosak z braunem na karku gdyby rządził.Jak w parlamencie europejskim zwracają się do Brauna po rosyjsku traktując go jak ruskiego agenta....

0

0

@KamilS689
Co do zgody na wszystko.

Mądry prezydent zalatwil by to tak

Kako zwieszchnik sił zbrojnych zadba o interes i orzekazanie technologii dronów ukrainskich polskiej armi.
Oraz zadba aby po 4 latach wsoarcua kontrakty odbudiwy ukrainy teafily do polski a nie do niemiec.Bo mamy sppacać od cholery kredytów i trzeba zarabiać jest to interes tego pokolenia jak i przyszkego.Mamy tu od groma ukrainców pracujących na narodiwe pkb.

To xalatwi prezydent.
Umowi sie na spotkanie z prezydentem ukrainy ktory mu powue sluchaj to sorawa wewnetrzna musialem tak zrobić bo trace poparcie.Zwiekszymy za to eschumacje abtście byli z tego też zadowoleni.Polska tez robi bzduru do wrwbmnatrz hak to co wyrabia bąkiewicz w niemczech.
Sami tu nie jesteśmy lepsi.

Prezydent nie specjalnie ogarniający dyplomacje nie ogarnie biznesow dka polski skluci oba narody bo to jest priato jest wysokie poparcie tu dka nawrockiego i tam dka zekenskiego bo lidzie stsneli okoniem.
Spieorzone mamy relacje a przypominam ze wraz z ukrainą wapczymy z Rosją.
Obywatel nie musi na takie rzecxy uwarzać ake madry orezydent tak.Ten prezydent nie patrzy w przyszlośc tylko zwyczajnoe jego rola to sabotaż i jest zwierzchnikiem sil zbrojnych .
1 sabotiwal safe
2 sabotuje technologie przekazania dronów polsce.
3 opóźnial no.inacje generałow czas wojny
4 opoznual no.inqcje 170 osob w afencji wywiadowczej jest wojna
( tlumaczy ze wszyscy musza ba niego czejać....czyli przez jego ego feneralowie czy sluzby wywiadu nie moga normalnie oraciwac kiefy sa akty dywersji.
Tylko dkatego ze pol polski mu nie ufa bo ma nie wyjasniona orzeszzlosc a mial do tego sad 24 h cxy dsno mu szanse wykrywaczem klamst.
5 pojechal ppprzec w wybory orbsna za frajer dajac mu poparcie ake nie wynegocjowsl aby orbsn odblokowal sprzeciw w ue na 2 mln dka wojska Polskiego- zwieszchnik sił zbrojnych!!!!
Tyle kopniakow ile dostsje od niego wojsko to glowa mała
6.nie nominowal wszystkich sedziow tk
7 nie nominowal ambasadora usa

Jak tak dalej będzie zostanie wprowadzona procedura o niemożności wykonywania zawodu przez prezydenta no mu się zbiera.A wtedy marszalek nędzie oelnil jego funkcje do wyborów.

Jeślinmu zależy na historii niech sie zajmie archeologią nauczaniem historii ale niech obarcza swoim fanatyzmem przyszliść mlodych ludzi bo to bardzo drofo będzue kosztować.I to ze masz to gdzieś bo to ty nie dostaniesz robotę w ikrainoe ale inny Polak straci to latwo ci xakogoś decydować....nie wiem czy bys byl tski mądry gdyby to dotyczylo ciebie .Mnie nie dotyczy ale rozumiem to.Upa to skrajna prawica sa to istatnie osoby ktore powinny się na ten temat wypowiadać.Ovecna krawica ma na koncie 2 ludobujców
Natanuachu - skrajna prawica
Putin i jedna rosija jego oartia to prawica
Iran - prawica
Trump - prawica
Hezbolach - prawica - hamas - praeica jemen - prawica

Komuniści - chiny i kkrea płn
Wygląda na to ze za 3 konwecjonalna wojne swiatowa odpowiada głównie prawica z komunistami.
Obevnie nasza prawica robi burdel w panstwie naraza interesy polskoe z powodu skrajnej prawicy ukrainskiej.
Moze niech ci to da domylenia.
Bo druga wojna
Hitler z nazistsmi to skrajna prawica
Ludobujca
Japonia - skrajna prawica
Stalin - komunista
Wyglada na to że główni aktirzy się powtarzają a straty w ludziach i nie tylko są gigantyczne.
Zadam pyranie gdzie te wartości prawicy? ;)
Tak do pomyślenia.....


0

@KamilS689
Kilka rzeczy Polacy rownież zabijali cywili ukraińskich byli to żolnierze wyklęci gloryfikowani przeż pis !!!!!!czy też aka.

Kolejna rzecz my sami mamy neofaszysów z onr ktorzy sobie zaprosili neofaszystów chodzi sobie ma marszu w ramie w ramie mawtocki.Albo z neofaszystami z lechi chodzi na ustawki a tam są tacy.Jest to hipokryta.

Wcale nie jesrem pewny czy tacy neonaziści nie sa groźni w portigali zatrzymano grupę neonazistow którzy chcoeli zabijać 40 polityków w Portugali.
Didam że Nawrocki pojechał na ustawkę z recydową.......Czyli z ludźmi karanymi za przestęostwa.


kibolskich ustawkach, w których uczestniczył Karol Nawrocki (w tym w starciu pod Gdańskiem w 2009 r.), brały udział osoby podejrzane i skazane za najpoważniejsze przestępstwa.Wyniki dziennikarskich śledztw, m.in. Wirtualnej Polski, wskazują, że wśród uczestników tej konkretnej bójki znajdowali się mężczyźni powiązani ze światem przestępczym. Dotyczy to osób, na których ciążą lub ciążyły wyroki m.in. za:brutalne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa,zorganizowaną grupę przestępczą,handel narkotykami,porwania i rozboje.

Moze za nim katol hipokryta zacznie zsrzcać uwagę innym to niech spojrzy na siebie.Bo scaje nie jesteśmy i nie byliśmy tacy swuęci!!!!

0

@Cochise ie interesujq mnie twoje emocjonalne odczucia .Masz argumenty dajesz nie maszkierunek krótki.Problem masz ze mna bo nie pasuję do prawiciwej narracji.qmasz argumenty dajesz nie jestes za krótki i tyle....

0

@Cochise gdzies mam czy ci sie podobaja ppsty czy noe nie masz argumentow to spadaj.... jestes za krotki

0

@KamilS689 jak niewdzieczny daja 2, 5 % pkb w zpolsce a mamy problem z demografią.Chca nam dać ogromna ilosc kontraktow w Gdańsku.
Poza tym wolisz napieorzać sie z ruskimi u nas? To tez jest nas interes.Oni sie napieprzają a my mamy czas zbudowac armie.Na dzis roczna produkcja amunicje jest na kilka dni.Budowa dronow to 2 lata.Oańatwo potrzebuje kasy na bron bo trzeba splacać.Tak samo potrzebujemy technologi dronow od nich aby na tym zarabiać.Noe potrzebuje od ukrainy wdzięcznosci jestem ponad to.Wystarczajaco czuję sie dowartościowany.A interes wygrania z Rosja jest obopulny....
Posluchaj sobie co mowi rada biznesu prosza o rozsądne zarzadzanie krajem i tu jest sugestia w strone nawrockoego aby nie eskalować konfliktu.
https://www.money.pl/biznes/odebranie-orderu-zelenskiemu-polscy-przedsiebiorcy-reaguja-7299533933373472a.html

0

@Kazragore mozna moec inne poglady więc moze ppslucha rady biznesu o rozsądek sugerując ze nawrocki jest nierozsądny.
https://www.money.pl/biznes/odebranie-orderu-zelenskiemu-polscy-przedsiebiorcy-reaguja-7299533933373472a.html

0

@Cochise
Chlopie :)
Nie napisałem tu nic z chata gpt.Ani jedno zdanie na tym forum nie padlo z gtp.Masz slabe dane.
Ideologia OUN-UPA nie była tożsama z niemieckim nazizmem, ale czerpała wprost z faszyzmu.

Czmu ty się martwisz o faszystów ze wschd jak w domu czlowiek pełniący funkcje prezydenta paraduje na marszu niepodleglości z neofaszystami z onr i forca italua i zaproszonymi tkzw goścmi z innego kraju.
Chciałbym zauważyć ze ten hipokryra prezydent chodzi na ustawki z neofaszystami z Lechi.
Moze za nim zaczniesz pouczać innych spojrz na siebie i mówię tu o prezydencie
Swoją drogą wykleci i nie tylko też mordowali cywili ukraiński i motyw odwetu ich nie tłumaczy.
Skup sie na tym co masz u ziebie jak się o to martwisz....

0

@Cochise mistrzu nawrockiemu nie przeszkadza oaradować z neofasztstami na narszu niepodleglosci albo chodzić naustawki z neofaszystami z lechii;) niech moze spojrzy na siebie.Na dodatek nasi też mordowali cywilow ukrainskich więc mize trochę autorefleksji.

0

@BorzyKrzys cyrk na kółkach.....
Ja myślę że nawrocki powinien oddać zakonowi krzyzackiemu 2 nagie mecze zakon wciąż istnieje a ile wymordowano Polakow.O Jurandzie ze spychowa nie wspomnę.
A poważni ludzie niech podpiszą kontrakty odbudowy ukrainy.Trzeba zarabiać i spłacać broń którą kupiliśmy.Dać ludziom pracę aby bo jak ostatni frajerzy po latach pomocy stracimy kontrakty na rzecz Niemiec.Dzieci niech się bawią w orly i miecze a dorośli niech podpusują kontrakty.skoro zwieschnik sil zbrojny kolej y raz sabotuje przekazanie technologi dronów dla wojska a jest wojna to niech go zwyczajnie pominą i realizują intery Polski.

0

@ProMILs mentzen też tych kryptowalut bronił o też grubą kase ztracił na tym.

1

@barcelonaLM za to Cubarsi nie potrafi kontrolować za plecsmi akcji przeciwnika .....sa z tego kartki i karne....w LM

0

Komentarz usunięty

0

@hooligun
To moze cię uswiadomie.Bo widzę ze nie masz pojęcua o cxym mówisz.Dlaczego niemcy dostana tez konyrakty na odbudowe ukraine.


Niemcy zajmują drugie miejsce na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie pod względem wartości przekazanej i zaplanowanej broni dla Ukrainy. Jedynym krajem, który wyprzedza Niemcy w skali globalnej, są Stany Zjednoczone.Kluczowe fakty o niemieckiej pomocy wojskowej:Pozycja w rankingu: 2. miejsce na świecie (za USA) i 1. miejsce wśród krajów europejskich.Wielkość finansowania: Według danych instytutu Kiel Institute (Ukraine Support Tracker) oraz niemieckiego budżetu federalnego, Berlin przeznaczył na pomoc wojskową dla Kijowa łącznie około 40 miliardów euro od początku inwazji w 2022 roku.Budżet na rok 2026: Niemiecki Bundestag zatwierdził rekordowy budżet pomocowy na 2026 rok, w którym na wsparcie obronne Ukrainy zabezpieczono aż 11,5 miliarda euro.Główne obszary niemieckich dostaw obejmują przede wszystkim nowoczesne systemy obrony przeciwlotniczej (np. IRIS-T, Patriot), amunicję artyleryjską, wozy bojowe oraz masową produkcję i zakup dronów bojowych i rozpoznawczych.


Niemcy bezpośrednio finansują zakup amerykańskiej broni i amunicji dla Ukrainy. Odbywa się to w ramach specjalnych, międzynarodowych mechanizmów stworzonych po to, aby omijać ograniczenia produkcyjne w Europie i przyspieszać dostawy na front.Niemcy realizują to finansowanie poprzez dwa główne programy:Inicjatywa PURL (Prioritised Ukraine Requirements List): Jest to specjalny program wspierany przez NATO, który umożliwia państwom europejskim bezpośrednie kupowanie broni i amunicji z amerykańskich zapasów dla armii ukraińskiej. Berlin regularnie przeznacza na ten cel ogromne środki. W czerwcu 2026 roku niemiecki minister obrony Boris Pistorius ogłosił przekazanie kolejnych 300 milionów dolarów za pośrednictwem PURL na zakup pilnie potrzebnej amunicji przeciwlotniczej z USA.Program Jumpstart: Niemcy aktywnie finansują ten program kwotami rzędu 200 milionów dolarów. Środki te są kierowane bezpośrednio do amerykańskich producentów na zakup zaawansowanych pocisków przechwytujących PAC-3 do systemów obrony powietrznej Patriot.Dzięki temu rozwiązaniu Niemcy omijają problem niewystarczających mocy produkcyjnych europejskich fabryk zbrojeniowych, wykorzystując swój budżet do natychmiastowego transferu amerykańskiego uzbrojenia do Ukrainy.

0

@pluszek mbie bardzuej zalrwa jak prezydent robi z polski frajerow roku.Zaraz sie odbywa spotkabie w sorawie odbudowy ukrainy orezydent sabotuje to wydarzenie.Po czym kontrakty distanie usa czy niemcy po 4 katach wspierania ukrainy.Hako zwieschnik sil zbrojnych sabotuje orzekazanie dronow wojsku po safe to kolejny kopnuak dka wojsja od orezydenta.Stal sie tak naorawdę pozytecxnym udiota kremla....
Sklucil dwa narodu ktore stanely wobec siebue okoniem

Vs
Zrobić biznes.Spotjac sue z zekenskim i spokojnie porizmawuać nie klucoc obu narodów i pomoc skonczyć walkę
Jefno jest frajersko gluoie a drugie zwyczajnie jedt madre.

Tak szydlo wygrywala 1 do 27

Duda by to potrafił zalatwić!!!!

Przypomnę...

Obywatele Ukrainy (w tym uchodźcy) generują około 2,7% polskiego Produktu Krajowego Brutto (PKB). Szacuje się, że w ostatnich latach ich wkład do gospodarki wynosił nawet ok. 100 mld zł rocznie, a dzięki ich pracy i podatkom wpływy do sektora publicznego wzrosły o miliardy złotych.Kluczowe dane i korzyści:Wysokie zatrudnienie: Aż 69% Ukraińców w wieku produkcyjnym jest aktywnych na polskim rynku pracy.Zwrot z inwestycji: Środki przeznaczone na wsparcie i pomoc socjalną są wielokrotnie niższe niż zyski, jakie budżet państwa i gospodarka czerpią z ich pracy oraz wydatków na konsumpcję.Szczegółowe analizy: Najnowsze, pełne statystyki i zestawienia finansowe można sprawdzić m.in. w Raporcie UNHCR i Deloitte oraz na łamach

0

@Wojtas823

To oczywisty rachunek .

Jest mi blizej do ukraincow niz do medvedeva kumpla ludobujcy putina.Nie chcialbym aby orezydent stał sie pozytecznym idoota Rosjan

Ukraincy
Obywatele Ukrainy (w tym uchodźcy) generują około 2,7% polskiego Produktu Krajowego Brutto (PKB). Szacuje się, że w ostatnich latach ich wkład do gospodarki wynosił nawet ok. 100 mld zł rocznie, a dzięki ich pracy i podatkom wpływy do sektora publicznego wzrosły o miliardy złotych.Kluczowe dane i korzyści:Wysokie zatrudnienie: Aż 69% Ukraińców w wieku produkcyjnym jest aktywnych na polskim rynku pracy.Zwrot z inwestycji: Środki przeznaczone na wsparcie i pomoc socjalną są wielokrotnie niższe niż zyski, jakie budżet państwa i gospodarka czerpią z ich pracy oraz wydatków na konsumpcję.Szczegółowe analizy: Najnowsze, pełne statystyki i zestawienia finansowe można sprawdzić m.in. w Raporcie UNHCR i Deloitte oraz na łamach

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi
Jaki szacunek ma polska ktora chwqli medvedev ktory ma nawrockoego za pizytecznego idiote ktory wetujac safe blokujac niminacje w sluzbach generalow cytujac bo na prezydenta sie czeka,) mamy wojne chce ujawniac dokumenty wywiadu .Jedzie poprzec za frajer orbana ale nie negocjuje aby orban odblokowal 2 mln dka wojska polskiego.To medvedev propagandowo piptraktowal go jak pozytecznego idiote oracujacego nie od dzis za feajer........cieszy się kreml

Co jeszcze uzyskal nawrocki
Brak dronow dla atmi ;) w koncu to zwieschnik sil zbrojnych i inni na koncu distana kontrakty my ryzykowaliśmi a inni np niemcy dostana kontrakty.Zrobil nas frajerow roku.

O jakim ty szacunku piszesz!!!!;)
Proponuje mu bo jest jeszcze zakom krzyrzacki istnieje cos takiego zaczac awanture z zakonem .Ty wiesz ile ono osob mordowali.Trzeba szanowac Polske.Niech zakon oficjalnie przeprosi Polskę;)
Zrobil z nas feajerow roku.4 lata stac po stronie ukrainy i nie distac dronow i kontraktow dostana to niemcy!!!

1

@mekston po ich stronie to samo .To normalne zachowanie.
Madry przywodca ugralby drony ugralby zamowienia za firm .Wygralby wojne z rosją pomagajac ukrainie izalatwiajac sorawe wolynia orzy stole bo eschumacje soe xaczely.

Co osiagnol karol
I tu i tu obie strony stanely okoniem tak samo .znie krzekonal tamtego spoleczenstwa .Dronow mie ma a jako zwieschnil sil zbrojmycj pi sefe i opizniamou nominacji to sabotarz wojska .Nie wiadomo czy zelenski do gdanaka przyjedzie formy straca .Dostana inni co tyle nie ryzykowsliwyjdziemy na mecie na frajerow.
A na koncu cieszy sie medvedev traktujac orezydenta z polski jak pozytecznego idioty zapieprzajacego za darmo!!!

Nic tylko grqtulowac nawrockiemu skutecznie podzielil narod orzysluzyl sie rosji.A sklucił jaka tam licxbe podaleś?

Nic tylko klaskać ....

0

@Conradxc wiadimo o co chodzi.;)

1

@jacobFCB chyba sie mylisz bo politycy z najwyzszej polki naxywali przyjaciólmi takze z pisu przypomne ze duda mial blisie relacje z zelenskim

wielu polskich polityków z różnych stron sceny politycznej wielokrotnie nazywało Ukrainę oraz Ukraińców „przyjaciółmi”.W języku polskiej dyplomacji i debaty publicznej określenia takie jak „nasi przyjaciele z Ukrainy” stały się powszechne, szczególnie po pełnoskalowej inwazji Rosji w 2022 roku. Przykłady i kontekst takich wypowiedzi obejmują:Donald Tusk: Nawet w momentach ochłodzenia relacji dyplomatycznych – takich jak spór wokół nadania przez Wołodymyra Zełenskiego jednej z jednostek wojskowych imienia „Bohaterów UPA” – Premier RP publicznie podkreślał na swoim Instagramie, że „polsko-ukraińska przyjaźń jest konieczna”, ostrzegając, że bez niej oba narody stracą.Radosław Sikorski: Szef MSZ regularnie staje w obronie relacji dwustronnych, krytykując antyukraińskie wypowiedzi innych polityków i dążąc do ochrony partnerskich stosunków.Andrzej Duda: Podczas licznych wystąpień i wizyt w Kijowie Prezydent RP wielokrotnie używał sformułowań o braterstwie i przyjaźni między oboma narodami.

0

Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być w gdańsku konferencha w sprawie idbudowania ukrainy.Znalazł sobie⁶ odpowiedni moment Nawrocki;)Mieliśmy mieć technologię dronową.Skoro Medvedev pochwalił Nawrockiego.⅞No to następnym krokiem jak nakazuje logika jest spotkanie prezydenta nawrockiegi czy kaczyńskiego z prezydentem Medvedem.Medvedev zadko kogoś chwali a tu takie wyróżnienie;)Polityka jaką uprawia karol jest zbiężna z intetesami Kremla.Nawrocki opowiada bajki ze noe lubi a finalnie robi dobrze Rosji z Safe i z wieloma innymi decyzjami.

Jak widać też biznesy robimy typowi po Polsku jak nanuszę ,lepiej się poklucić nic mieć żadnych realnych korzyści i oslabić się przez wzajemne kłitnie w wakce z wzrogiem.Oczywiscie kaczyński musi mieć wroga jest ue niemcy ale to za malo trzeba mieć nowy impuls aby pasować do koalicjanta konfy to trzeba zrobic sobie wroga z ukrainy.Motywacja wkektoratu jest ważna.A dobro Polski to .....

0

@ferdas_rawa ale on nie jest od tego.Możesz sobie zgłaszać np murarzowi że w jakiejś firmie komputerowa system padł ;) powodzenia;)

0

@ferdas_rawa nie rozsmieszaj mnie chłopaku ;) prezydent moasta nie jest od pilnowania grafikow w szpitalu nie kompromituj się;)

Prezydent Warszawy nie ma obowiązku osobistego układania ani pilnowania codziennych grafików lekarzy. Za czas pracy personelu medycznego, obsadę dyżurów i tworzenie grafików odpowiadają wyłącznie dyrektorzy poszczególnych placówek oraz ordynatorzy lub koordynatorzy oddziałów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?