BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A patrząc na to że Xavi preferuje schodzenie PO na ŚP to taki Roberto po powrocie może się okazać dla niego kluczowy xD
0
W sumie narzekanie na Ferrana trochę na wyrost, bo cały czas wiąże środkowych obrońców, dwa razy fajnie wyskoczył do główki, a przy wyjściu na pozycję nie miał szans bo od razu do niego doskoczylo dwóch.
Bardziej bym się czepiał Busquetsa bo nam dziś gwiazdeczka lekko usypia i nie daje nic
2
@dariooo Zobacz że Gavi, zbiegając nieco do srodka, otwiera autostradę Albie. Brak to jest Desta z prawej co by oskrzydlil trochę
45
Gavi już drugi raz pięknie tam przy linii się prześlizgnął
0
No czemu kurde
Ale strzał ładny
2
Komentarz usunięty
0
Jest ten pressing po stracie, w końcu kurde
2
Ten Busi to co mecz musi sobie przysnąć
0
Piekne rozpoczęcie, Alba podanko top
1
@norbi77 A po co się dzielić z kimś kasą. Jak zagarną wszystko to ludzie będą wykupywać dostęp masowo
0
@Medium Ja tam się cieszę bo akurat VCF mega lubię, ale decyzja to jakiś żart xD
0
Ale dziwna decyzja po Varze o karnym dla Valencii. Ręka nabita z 30cm i karny podyktowany
Sędziowie w formie
0
@Vintee Ustaw motyw czarny i wyglada pięknie
2
Faul na Duro w polu karnym jak dla mnie, szkoda sędziowania
1
No i Gaya niestety uraz
5
@RomanHoffer Normalnie wal się na zero i zobaczysz jak elegancko. Mnie chłopaki na łyso zgolili po maturach bo taka była umowa i od tamtej pory z tym zostałem bo jest po prostu wygodnie
0
@taris Sunderland
0
Frenki spioszku ty
2
Było czysto, ale kurde jakie emocje. Wszystko żyje meczem, nie ma spania i meczenia buły
1
@DziwnyKibicFCB Przecież Dembele broni elegancko, gania od bramki do bramki
0
Kłopoty kłopoty Najmana
0
Ewidentna kartka, głupota Alvesa. Gavi do zmiany i Dest do obrony
2
Czerwo będzie dla Alvesa
2
Fajne przywitanie dostał
2
Atletico ostatnio potężna remontada z Valencią, a znając nasze ciągoty do tworzenia emocji w końcówkach yo może być ciekawie xD
5
Cholo musi odejść bo oni nawet nie mają w sobie juz tej pasji
Aż dziwne że my ich zabijamy intensywnością i zaangażowaniem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Traore co robi różnice
12
Imię: Jan Oblak
Zawód: ter Stegen
1
Co ten Alba taki rozruszany nawet