0

@teacherakademicki Pedrito byl kozakiem, Sanchez irytował podobnie jak Vini

0

@Katalończyk 99 Znawca, wielki taktyk

6

Real jeszcze z dupy wygra tą LM, Zidane wyklaska

1

@messi564 No i to pokazuje jak był zniszczony rynek skoro za takich cieniasów wydawano taki hajs. Każdy młody, z lekkim potencjałem i z mejsca pyk 50mln. Koronawirus może trochę właśnie rynek naprawi

2

@DLFCB Mbappe i Haland sa dobrzy, Messi z Ronaldo byli magiczni, nadal zresztą są choć nieco rzadziej

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@capoN Dopasowani

4

@FC1899Barca Pewnie pociągnie ich do wygranej w LM

1

Wolisz walczyć z jednym kurczakiem o rozmiarze konia, czy z 50 końmi o rozmiarze kurczaka? Dlaczego?

1

@xBoMBoWiECx Messi musi mieć z kim yerbe pić. Aguero przyjdzie, Messi zostanue, Koeman machnie ręką

0

@boqq Oj nie, też się chętnie dowiem

6

@Janiama Widziałem już tutaj takie rzeczy że bym się nir zdziwił gdyby to był nieśmieszny dowcip albo szukanie atencji, swoją drogą taka prywata jest nieco dziwna

1

Jak podobało wam się Czarne Lustro to na Netflixie jest serial Dopasowani, w klimacie jednego z odcinków. Mogę polecić, bo sam machnąłem sezon w jeden dzień xD

5

@Volcano Dobry kryształ i 5 dni można biegać

12

@KORTIS Potężna Polandia

4

@Sulimo I niech jobnie, spokój będzie kurde

1

Chociaż kupon uratowali

0

@blaugrana010491 Dokładnie. Dostał szanse od losu i stara się to wykorzystać. Może umiejętności nie ma, ale daje z siebie wszystko, pracy odmówić mu nie można
Jednak w Barcelonie potrzeba konkretów i powinien odejść bo po prostu tutaj piłkarsko nie pasuje

1

@Bruttal Najgorzej jak melanż niby skończony a spać dalej nie mozna ; pp

6

@Pablit Jedyny szybki skrzydłowy w zespole, póki co
Ja bym go zostawil, nad wykonczeniem można popracować, a jednak pod nieobecność Fatiego to Dembele jako jedyny jest w stanie rozerwac obrone przeciwnika jakimś dryblingiem

1

@Brashearr Nornalnie, Izi win

1

@bixmix Po maturach ogoliłem łeb na łyso i tak jakoś jest przyjemnie że przy tym zostałem, więc się nie krępuj, trzymam kciuki xD

1

@Norkusik A dla mnie jest pięknie tak jak jest teraz

2

W sumie nie ma się co śmiać z Ronaldo, bo jutro na 95 procent(z wzoru Hajty) my również odpadniemy, ale zawsze takie niespodzianki cieszą

1

ale meczyk fajen

3

@PatrychoO Stary człowiek i morze

6

@PatrychoO Ale to jego zamarkowanie strzału lub podania wychodzi mu kapitalnie. Każdy jeden się nabiera po kilka razy w meczu

0

Ciekawe czy ta sama taktyka sprawdzi się ponownie, no oby

3

@KokoVIB Tak, nie mogę mieć własnego zdania? Przywykłem do tego że Dest jest nietykalny, a gra póki co jak Semedo. Do tego kilku innych takich się znajdzie którzy krytykowani nie są a grają kaszane
W Minguezie widzę po prostu chłopa który ciężko pracuje, nie pajacuje, nie ma wielkiego ego, a to przynosi efekty.

2

Mingueza to chłop który wygląda dużo lepiej od Desta. Nawet jeśli popełnia błędy to wyciąga z tego wnioski, do tego fajne wyprowadzenie pilki. Jak dla mnie to on może dojść nawet dalej od Araujo. Warto zatrzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?