BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale się odpalili w 2 połowie chłopaki Juve i BVB xD
1
Festiwal pięknych bramek w Turynie
1
@Derean Kontuzje jakieś tam ma
1
@Eklerek Ja znów poszedłem w over strzałów celnych Totki Villarreal i tak patrzę do przerwy 1 celny. Fantastycznie XD
0
@reloaded Było chyba na 6, ale trochę czasu już upłynęło
3
@reloaded Ja na notatniku bym czasem coś napisał, ale moje konto zostanie odbanowane za 4 lata xD
0
A potem wychodzi zadowolony Floro i mówi że LM jest spoko bo tam sędziowie są konkretni
4
Nie dość że stracił piłkę to jeszcze się zatrzymał i się patrzył jak typ biegnie na bramkę XDDD Talent generacyjny z tego turasa
5
Ale spójrzcie na tego Aubameyanga jak on się porusza, jak on pressuje
2
Bramkarz Villarrealu co odwalił, normalnie jakby Onana bronił xD
2
Ale poszedł dzikus
2
No to wszystkie kupony w pipe już na początku. Stare, znałem
1
@blakkudium Over 6.5 nie zapowiada się dobrze
3
Bilbao fajnie póki co wygląda, naprawdę przyjemnie, a Valverde jeszcze nawet nie kucnął
1
@adi7adi8 transfer tuż tuz
0
Ale klimacik na San Mames, chyba jeden z moich ulubionych stadionów pod tym względem
2
@sergio5 Man Utd - niszczyciel trenerów i piłkarzy. Powinni brać trenerów z jakichś drużyn rezerw i liczyć na cud XD
0
@A4ron Nic nie zmienia ale rozjaśnia widzom jakie procesy myślowe tam zachodziły że podjął daną decyzję
0
@Czyhrynski Jarosław MIAMI Pieczonka i jego opowieści o mafii
7
To pewnie przez rasizm
0
@BarcaaVEB Te Oppo spoko, wytrzymują nawet plywanie w kiblu (za 4 razem mi dopiero zdechły), ale i tak dużo lepsze są dokanałowe jeśli chodzi o redukcję szumów i jakość dźwięku
0
Ale nieporadność Rakowa w defensywie i tracą bramkę
0
@Borry Niestety ale wygra nasz ex kapitan Bombele
14
@judaszowe_srebrniki @Kessie chyba musisz kogoś wyjaśnić
22
@Tasde No i zostaniemy w końcu potęga światową, bo hel to my mamy na mapie
0
Jak Martin i Casado dzis? Niestety nocka kurde blaszka
0
@Fido66 taktyczny
3
Wchodzisz na główną - widzisz taki nagłówek i od razu humor gituwa
14
https://streamable.com/8lcii2
Dziadek w formie XDDDD
3
@Eklerek I ta cena za taki talent - kpina