1

@aldewir A on nie siedział przez jakiś czas w TVP? Kurde Wolski był idealny do La liga. No za lepka uwielbiałem go słuchać razem z Ołłowskim. Te dwa glosy i od razu mam przed oczami wieczór na Camp Nou i chodzącą piłeczkę xD

3

Mówią że Yamal taki hultaj a on spokojnie sobie zmierza do szatni zamiast brać udział w burdach. Robercik wychował jak swoje

4

I po co kupować jakiś Hujisenow albo innych dziadów za grube miliony jak można kupic sędziów HEHE

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/79/Roll_Safe_meme.jpg

0

Dobra teraz byle bez kontuzji bo może być rzeźnia

2

Jedno słuszne rozwiązanie tej sytuacji

Penalti a favor del Real Madrid!

0

No no prime Ronald

0

Pedri co za interwencja..

0

O ten ten Brazol co pudłował z Koreancami xD

0

@bart_azz też stukał Fagate?

1

A Fati dalej stabilnie w tym Monaco XDD

0

Jeszcze będą jaja, jak się Torre odpłaci pięknym za nadobne Fuhrerowi i nam wpakuje ze dwie brameczki XD

0

@bezalkoholowy No przez te 20min wygląda to dokładnie tak, jak w poprzednim sezonie

0

@FcPortoFan1999 No po tych dwóch zmianach Arka coś drgnęła, jeszcze wszystko mozliwe

2

Eric to imię wielkich piłkarzy jak Cantona, Abidal czy właśnie Garcia, a Jules? Jules to co najwyzej może być partnerem Vincenta Vegi

0

Dziwne że Gavi na ławce po takim presezonie.
Kounde narzekał na jakiś uraz czy po prostu decyzja Fuhrera?

0

@FcPortoFan1999 W Lublinie mecz dla prawdziwych koneserow?

0

@buglikos A co to jego wina że szwagry nie mają siana? Gościu na pewno był chętny tylko nic mu nie mogli zagwarantować więc został w Bilbao. Puscili ploty do mediów i mają to co chcieli - twoją reakcję. To Nico jest zly, a nie zarząd nieudolny

5

Jakoś tak nieswojo bez Sona w Totkach

4

No to Matty Cash kapitalna wrzuta na kontrę i czerwoną xD

1

@FcPortoFan1999 Na szczęście już za chwilę Motor Piast XD

1

@Kozinho. Generalnie dziadki już sobie powinni spokój dać. Gruby Wini niech klepie te rozmowo wywiady, Mes niech sobie lata na dronie - to im lepiej wychodzi xD

4

@Kapitan hawk



To też daje rade

6

@Kgorecki2500 co ty mordo gadasz, wymyślasz jakies bzdury, przecież wiadomo że najlepsza pogoda to jak wali żarem 40 stopni z nieba

1

@Shad0wK1ng Ja nawet nie rezygnowałem na wakacje

27

Kobiety są jak wino, tanie wali się w plenerze

0

@Shad0wK1ng Amerykanin z ruskim przy wódce? To by trwało mniej niż pol godziny xD

0

@FcPortoFan1999 No zobaczymy czy Guardiola udźwignie w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 W końcu musi się udać XD

0

Ale będzie dym po meczu o tę rękę z pierwszej połowy jak tu Liverpool straci punkty xD
Popis sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?