BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aldewir A on nie siedział przez jakiś czas w TVP? Kurde Wolski był idealny do La liga. No za lepka uwielbiałem go słuchać razem z Ołłowskim. Te dwa glosy i od razu mam przed oczami wieczór na Camp Nou i chodzącą piłeczkę xD
3
Mówią że Yamal taki hultaj a on spokojnie sobie zmierza do szatni zamiast brać udział w burdach. Robercik wychował jak swoje
4
I po co kupować jakiś Hujisenow albo innych dziadów za grube miliony jak można kupic sędziów HEHE
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/79/Roll_Safe_meme.jpg
0
Dobra teraz byle bez kontuzji bo może być rzeźnia
2
Jedno słuszne rozwiązanie tej sytuacji
Penalti a favor del Real Madrid!
0
No no prime Ronald
0
Pedri co za interwencja..
0
O ten ten Brazol co pudłował z Koreancami xD
0
@bart_azz też stukał Fagate?
1
A Fati dalej stabilnie w tym Monaco XDD
0
Jeszcze będą jaja, jak się Torre odpłaci pięknym za nadobne Fuhrerowi i nam wpakuje ze dwie brameczki XD
0
@bezalkoholowy No przez te 20min wygląda to dokładnie tak, jak w poprzednim sezonie
0
@FcPortoFan1999 No po tych dwóch zmianach Arka coś drgnęła, jeszcze wszystko mozliwe
2
Eric to imię wielkich piłkarzy jak Cantona, Abidal czy właśnie Garcia, a Jules? Jules to co najwyzej może być partnerem Vincenta Vegi
0
Dziwne że Gavi na ławce po takim presezonie.
Kounde narzekał na jakiś uraz czy po prostu decyzja Fuhrera?
2
@cchesterr43 https://media.tenor.com/7_D7S-BvV5kAAAAM/duck-classic.gif
Zaczęli się xD
0
@FcPortoFan1999 W Lublinie mecz dla prawdziwych koneserow?
0
@buglikos A co to jego wina że szwagry nie mają siana? Gościu na pewno był chętny tylko nic mu nie mogli zagwarantować więc został w Bilbao. Puscili ploty do mediów i mają to co chcieli - twoją reakcję. To Nico jest zly, a nie zarząd nieudolny
5
Jakoś tak nieswojo bez Sona w Totkach
4
No to Matty Cash kapitalna wrzuta na kontrę i czerwoną xD
1
@FcPortoFan1999 Na szczęście już za chwilę Motor Piast XD
1
@Kozinho. Generalnie dziadki już sobie powinni spokój dać. Gruby Wini niech klepie te rozmowo wywiady, Mes niech sobie lata na dronie - to im lepiej wychodzi xD
4
@Kapitan hawk
To też daje rade
6
@Kgorecki2500 co ty mordo gadasz, wymyślasz jakies bzdury, przecież wiadomo że najlepsza pogoda to jak wali żarem 40 stopni z nieba
1
@Shad0wK1ng Ja nawet nie rezygnowałem na wakacje
27
Kobiety są jak wino, tanie wali się w plenerze
0
@Shad0wK1ng Amerykanin z ruskim przy wódce? To by trwało mniej niż pol godziny xD
0
@FcPortoFan1999 No zobaczymy czy Guardiola udźwignie w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 W końcu musi się udać XD
0
Ale będzie dym po meczu o tę rękę z pierwszej połowy jak tu Liverpool straci punkty xD
Popis sędziów