CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulinho będzie podawał wode w przerwach meczu ;) To jest dla niego idealna rola.
0
Za to ja płaczę... Ze szczęścia
0
Wole już Paulinho.. Cytując jednego z komentujących na fcbarca ,,Di Maria.. Po prostu tu nie przychodź :)"
1
Zawsze może być SMD :D
0
W przypadku OFICJALNEGO potwierdzenia transferu dembele, widze nasz skład tak:
Br: Ter Stegen
Od lewej: Alba Umtiti Pique Semedo
Pomoc : Roberto Busquets (defensywny) i iniesta
Napad wiadomo Dembele Suarez Messi (MSD xD)
0
Arda nie denerwuj się ;) Wrócisz do Turcji i mam nadzieje, że nikt nie będzie już o tobie w Barcelonie pamiętał ;)
0
I tu są 2 wielkie dla mnie plusy :D Po pierwsze: może byc to zwiastun oddalania się od barcy (czego bardzo pragne) a po drugie: g2 czyli jedna z moich ulubionych drużyn e-sportowych :D
0
Może jeżeli dostaniemy np. Celtic w 1/8 to wymęczymy awans do ćwierćfinału... Problem w tym że na 95 % celtic nie wyjdzie z grupy :p
0
Szkoda że zaproszeni nie zostali Bartek i Robert, a taki by był z tego potencjał :(
0
Remontują ten stadion odkąd sięgam pamięcią :D zaczeli jego remont gdy miałem 15 lat i byłem jeszcze nieco większym gówniarzem, z pewnością pojadę na mecz polaków na tym stadionie, bo zobaczyć coś, czego remont rozpoczeło się 8 lat temu to musi być, świetne uczucie :D
0
Bardzo mi się podoba to że nie siedzi z założonymi rękami i nie użala się nad swoim kolanem, tylko już po tygodniu próbuje szybciej wrócić do gry. Tak właśnie powinni zachowywać się profesjonaliści! Wracaj jak najszybciej do zdrowia koszmarze chielliniego :D
VeB!
2
Benedito przedstawił sytuacje taką, jaką jest. Bardzo dobrze że zwrócił uwagę na Paulinho - Veratti. Bardzo bym chciał żeby wszystko się udało, a Bartek i spółka wylecieli by na kolorowy bruk przed siedzibą Barcy. Również nie zdziwiłbym się jeżeli po raz kolejny wziął by udział w wyborach na nowego prezydenta Blaugrany!
VeB!
1
Dobrze no więc.. eerkhm sprawa wygląda następująco: Barca zrezygnowała z rozmów o seriego gdyż chcą skupić się na cou... ,,the reds" odpowiadają że nie mają zamiaru go sprzedać... Czy nie łatwiej jest kupić seriego i mimo wszystko (jednak uważam że dembele jest wart maks 90 mln..) kupić dembele za 150 mln i oddać sampera i douglasa bo nie wierze że uda się kogo kolwiek innego sprzedać/wypożyczyć i kadra prawie gotowa sprzedaż reszty kol u wozu w zimowym oknie i kadra w 100 % gotowa... Aż takie to trudne??