0

Paulinho będzie podawał wode w przerwach meczu ;) To jest dla niego idealna rola.

0

Za to ja płaczę... Ze szczęścia

0

Wole już Paulinho.. Cytując jednego z komentujących na fcbarca ,,Di Maria.. Po prostu tu nie przychodź :)"

1

Zawsze może być SMD :D

0

W przypadku OFICJALNEGO potwierdzenia transferu dembele, widze nasz skład tak:

Br: Ter Stegen

Od lewej: Alba Umtiti Pique Semedo
Pomoc : Roberto Busquets (defensywny) i iniesta
Napad wiadomo Dembele Suarez Messi (MSD xD)

0

Arda nie denerwuj się ;) Wrócisz do Turcji i mam nadzieje, że nikt nie będzie już o tobie w Barcelonie pamiętał ;)

0

I tu są 2 wielkie dla mnie plusy :D Po pierwsze: może byc to zwiastun oddalania się od barcy (czego bardzo pragne) a po drugie: g2 czyli jedna z moich ulubionych drużyn e-sportowych :D

0

Może jeżeli dostaniemy np. Celtic w 1/8 to wymęczymy awans do ćwierćfinału... Problem w tym że na 95 % celtic nie wyjdzie z grupy :p

0

Szkoda że zaproszeni nie zostali Bartek i Robert, a taki by był z tego potencjał :(

0

Remontują ten stadion odkąd sięgam pamięcią :D zaczeli jego remont gdy miałem 15 lat i byłem jeszcze nieco większym gówniarzem, z pewnością pojadę na mecz polaków na tym stadionie, bo zobaczyć coś, czego remont rozpoczeło się 8 lat temu to musi być, świetne uczucie :D

0

Bardzo mi się podoba to że nie siedzi z założonymi rękami i nie użala się nad swoim kolanem, tylko już po tygodniu próbuje szybciej wrócić do gry. Tak właśnie powinni zachowywać się profesjonaliści! Wracaj jak najszybciej do zdrowia koszmarze chielliniego :D
VeB!

2

Benedito przedstawił sytuacje taką, jaką jest. Bardzo dobrze że zwrócił uwagę na Paulinho - Veratti. Bardzo bym chciał żeby wszystko się udało, a Bartek i spółka wylecieli by na kolorowy bruk przed siedzibą Barcy. Również nie zdziwiłbym się jeżeli po raz kolejny wziął by udział w wyborach na nowego prezydenta Blaugrany!
VeB!

1

Dobrze no więc.. eerkhm sprawa wygląda następująco: Barca zrezygnowała z rozmów o seriego gdyż chcą skupić się na cou... ,,the reds" odpowiadają że nie mają zamiaru go sprzedać... Czy nie łatwiej jest kupić seriego i mimo wszystko (jednak uważam że dembele jest wart maks 90 mln..) kupić dembele za 150 mln i oddać sampera i douglasa bo nie wierze że uda się kogo kolwiek innego sprzedać/wypożyczyć i kadra prawie gotowa sprzedaż reszty kol u wozu w zimowym oknie i kadra w 100 % gotowa... Aż takie to trudne??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?