0

Ale gniecie w tym wieku, cały mecz oglądałem dobry jest nadal. Cały zespól gra pod niego i to im nieźle gra.

1

jak widze komentarze z xD to z automatu nie czytam. Lewy w reprezentacji też truchtał jak grał w Bayernie i mowili na niego drewno stary i co przyszedł do nas. Mam 37 lat i jeszcze nie widziałęm pieknie grajcej Anglii, mozę za Erikssona grali w miare dobrze.
Ale po jednym słabym meczu to go trzeba skreślilić no bo jak by inaczej. Patologia dzisiejszej młodzieży. W pracy też was tak skreślają po jednym złym dniu?

0

Dobry transfer realu, niestety. Wg mnie chyba to był najbardziej potrzebny transfer Realu.

4

Niech se idzie do Realu. Dawno nie było potwornego buczenia na Camp Nou. Kibice pora wstać i zacząć jadke na Camp Nou.

0

Niech se tam idzie jego wybór. Tylko tam jest gęsto tylko na jednej flance bo druga strona słabo obstawiona. Mniej patrzeć na innych a więcej na siebie droga redakcjo.

0

Real się przebudowuje. Ale czy on im jest potrzebny? Mendy solidny obrońca, Carreras to jego ofensywny odpowiednik. Czyli który z nich odejdzie, a nie czekaj real ma 3 lewoskrzydłowych to i 3 obrońców lewych musi mieć. Nie jest okey.

3

Panowie i Panie my mamy w środku pola dość piłkarzy, on by i tak był opcją z ławki nie oszukujmy się. Mamy ważniejsze transfery na głowie. Poszedłbym na miejscu deco po Nathana z Betisu. Potrzebny nam taki obrońca. Potem szukałbym opcji do ataku.

3

Dobrze niech florek siedzi. Mourinho przegra pare meczy i też go pożegnają. Tam żaden trener które buduje powoli się nie utrzyma.

1

Niech wygra Florentino. Lepszy stary dziadu niż młody lepiej myślący.

0

Enrique Riquelme to pewnie wnuk generała Franco.

2

Nigdy mnie nie zachwycał ten piłkarz podobnie jak pavard.

0

Chłop zrobił niezły flop przechodząc w młodym wieku do arabów. Podejrzewam że pieniądze nie śmierdzą tam ale to nie Europa, i zaczyna go to męczyć.

0

Żołnierz Flicka, ja mu ufam.

0

@Calcium zespół.

3

@derus Nikt cie tu nie trzyma.

4

To jest jedyny napastnik która jest ograny w La Lidze z Messim podnosił puchar świata i to są argumenty które sztab widzi. Umie grać kombinacyjnie rzuty wolne wiemy że klepie świetnie brakuje u nas takiego zawodnika.

3

Jak przejdzie Alvarez ide po dobrą flaszkę whisky. Maszyna pressingowa flicka tak to będą nazywać w przyszłym sezonie. Tu nie chodzi o statystyki goli i asyst ale to co Gordon da w pressingu. A Alvarez? Jego talent może zostać uwolniony, Simone nauczył go czym jest harówa bez piłki. Jak to się uda mamy 4 zawodników w ataku umiejących pressować. To była i jest pierwsza linia obrony Flicka. Ale to też napewno koniec Rashforda, może i nawet Ferrana w ataku(5 napastnik).

6

Wkońcu w ataku można robić jakościowe rotacje. Odejdzie niestety Casado oraz ktoś z dwójki olmo/Frankie De jong. Wolałbym aby tylko De jong odszedł ale to tylko moje zdanie.

16

@SinMistico Casado to już napewno się pakuje, choć lubię gościa bo nie narzeka i gra jak umie najlepiej. Jego mecz z Realem i podanie do lewego będę pamietać jak bramkę z Sergio Roberto w meczu z PSG.

0

Czy ktoś tym staruje? Dostaliśmy jakieś doładowanie finansowe czy o co chodzi? Czy dusili finanse by w jednym okienku zaszaleć? A może ktoś odchodzi i o tym nie wiemy?

0

Raphinha w Leeds też liczb wielkich nie miał.

1

@adukla Coś czuje że bedziemy grać jak PSG na 3 skrzydłowych.

0

Czyli Raphinha lub Yamal na 9? Gordon to facet który nam krecił w każdym meczu.

0

Licze na fichado w te w lato.

1

Kounde kusi podobno liverpool.

0

Jaki cel? bo nie ma kasy na obrońce i pełna koncetracja jest na 9. Flick go chce i dla was kibiców to powinno wystarczyć.

0

tylko gdzie on pojdzie, milionowe transfery były tylko tam. Guardiola ma to do siebie że sie jak na jakiegoś piłkarza uprze to gra choćby nie był najlepszy. Podjął w klubach głupie decyzje. W Barcelonie skręślił Yaya Toure, Eto. W Bayernie Krossa. City nie patrzałem bo ich nie lubie.

1

Licze że pojawi się na mistrzostwach jakiś gość którego nikt nie zna i wpadnie w oko Flickowi. Bo narazie oscylujemy w kwotach 100mil, co jest napewno poza naszym zasięgiem.

0

@Sekstet2009 wg. mnie paka jaka wtedy miał nie umywa się do obecnej. To po prostu była zbalansowana drużyna a nie 4 lewoskrzydłowych w jednym zespole.

3

Powiem tak czy Rashford nie jest warty kolejnej szansy? 30mil to cena ponizej jego obecnej wartosci. Poprostu kupilbym go na miejscu Barcy. Mało był testowany na szpicy gdzie mogłby łatwo uciec rywalom. Przez 4 lata nauczylismy sie ze mozna zagrać długa piłke na Roberta i on ja przyjmie i odegra. Niestety ale tak jak powidział Flick musimy zmienić system i chyba o to mu chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?