Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmienicie już go. Niczym się nie różni od czeladnika. Widocznie ta Algieria była tak bardzo słaba
0
Ale obrzydliwie słaby jest dzisiaj Leo. Jak na złość nic mu nie wychodzi
3
Bramkarz Iranu już się kładł przez skurcze i nagle wstał jak usłyszał że koniec meczu xDDD
Rozpierdalaja mnie te piłkarzyki
3
Za takie mecze drużyny powinny mieć ujemne punkty
7
Jak Szwajcaria mogła z nimi pkt stracić. Dla mnie są największe kompromitacja na mundialu, nawet Hiszpania ich nie przebiła xD
24
Niczym się nie różnią tutaj ludzi od tych przygłupów na notatniku. Gość kurwa rozegrał u nas 1 mecz, i został wyjebany do jakiegoś Eibaru, przez praktycznie całą swoją karierę nie ma nic wspólnego z Barceloną a tu słysze teksty o lojalności, zdradzie czy porównania do Figo
Że wam nie wstyd xDDDDDD
0
@SiempreCule10 Jesteś niedorozwinięty rzeczywiście xD
0
Ten Senegal to poziom RPA. Żenująca parodia futbolu
1
@macio_944 No to raczej jakiekolwiek stylu będzie można oczekiwać dopiero jak przyjdzie tam Zizu (tak taktyka 1000 i jednej wrzutki to też styl)
0
Ciekawy skład, liczę na to że zielony przylądek zaskoczy
1
Powiedzieć że Japonia rozczarowałam tym meczem to jak nic nie powiedzieć. Dla mnie narazie największy zawód na tym mundialu
0
@ArterkHD Jakiego paraliżu? Oni mają dziś zwyczajnie dużo pecha. Zasługują dużo bardziej niż Bośnia
0
@casabarca Oby Kanada wbiła przynajmniej na remis. Bośnia jak wczoraj Czechy nie zasługują na zwycięstwo
0
Ależ arcyGÓWNO... zawiodłem się , liczyłem że akurat tutaj będzie się sporo działo
0
@Encore Bez przesady. Mirrka szczególnie w pierwszym secie grała bardzo przeciętnie. Problem w tym że maja grała jeszcze gorzej
0
Bez zaskoczenia. Maja trafiła z formą życia na ten turniej i pewnie kolejne lata będą wyglądały tak samo jak do tej pory
0
@Frimpong Może właśnie dlatego że nie jadą na mistrzostwa świata? XDD
Dali dupy w eliminacjach to zamiast chcieć się choć trochę zrehabilitować to kompromitują się także w towarzyskich
0
Widzę że finały to w każdej dyscyplinie sportu muszą być obrzydliwe, nawet w hokeju xDD
2
Dzisiaj Dembele wersja Barcelona
0
Od 7 minuty grać tak perfidnie na czas. Nienawidzę tego żałosnego klubu xD
0
Nie da się tego ścierwa oglądać
3
No to mamy po meczu. Arsenal teraz trolejbusa zaparkował. Kolejny świetny finał będzie
0
@Marusek tak spokojny że Valverde wpierdol spuścił xDD
0
@Gaucho No jednak jego etap z PSG >> Przygoda z Barceloną. Może byłoby inaczej gdybyśmy nie trafili w tym czasie na Real Zidane. No ale i tak tryplet na zawsze w serduszku
0
@Kamiloza91 Obrzydliwy to dziś jest jedynie Bayern. Wstydu nie mają żeby na własnym stadionie zagrać takie gówno
0
Komentarz usunięty
2
Ale ten Bayern jest żenująco słaby. Ja to już widziałem w meczu z Realem, ale dziś są obrzydliwi
1
Galaktyczny mecz
1
@Bykunn To ciekawe masz stwierdzenia. U mnie z kolei to jedyna drużyna z zestawienia które budzi ogromne obrzydzenie patrząc na ich skład i to jak grają xD
1
@Dankho94isback To jak wybierać między dżuma a cholerą. Ja też jednak preferuje Atletico