Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My też jesteśmy wku*wieni. Jednak czas zabrać się za chłodną analizę meczu i taktyczne rozpracowanie, jak można poradzić sobie z autobusem. Paradoksalnie najsłabszy wczoraj na boisku Fabregas (moim zdaniem) pokazał raz jak to zrobić ( niekonwencjonalne podanie na obroną, bodajże do Alexisa). Jeżeli Iniesta lub Xavi na CN będą tego próbowali, a Messi zagra na szpicy to jestem spokojny o wykończenie akcji.
0
patrycjafcb
Messi nie walczył? Nie wiem czy zauważyłaś, ale w sytuacji kiedy ŻADEN z naszych zawodników nie ryzykował pojedynków jeden na jeden (poza akcją Adriano) to Leo wracał się w głąb pola po piłkę (czasami ustawiał się na wysokości DM) i stamtąd próbował rozgrywać akcję lub szarpać indywidualnie. I udawało mu się to dobrze. Przechodził jednego, drugiego, czasami nawet trzeciego rywala, ale w końcu któryś z piłkarzy Chelsea go stopował. Co mnie najbardziej zdziwiło, to to, że Messi nie miał z kim rozegrać szybkiej akcji z pierwszej piłki, co bardzo często czynił z Xavim lub Iniestą. Cała drużyna grała zbyt statycznie, szczególnie skrzydłowi, których zadaniem jest przyspieszać grę i wygrywać akcję z obrońcą, po czym dośrodkowywać. Tego nie było.
Reasumując drużyna zbyt liczyła na Messiego (szczelnie krytego i faulowanego), sama nie robiąc zbytniej przewagi w polu. Nie wspominając, że gdy Argentyńczyk był zmuszony do zajęcia się rozpoczynaniem akcji, to z przodu zabrakło nam doświadczonego i opanowanego killera (David wracaj!).
0
To jak gwałtownie niektórzy kibice zmieniają okulary z różowych na czarne jest po prostu imponujące. A czasami wystarczy dwa lub trzy razy się zastanowić zanim się coś będzie hiperbolizowało lub przesadnie dramatyzowało.
0
Ad 1) Pompowanie balonika i zbytnia pewność naszych fanów. To na przyszłość niektórych fanów nauczy pokory. Tak samo jak już dopisywanie 3pkt w meczu z Realem.
Ad 2) Zabrakło nam killera w ataku, w momencie kiedy Messi jest zmuszony cofnąć się w głąb pola po piłkę i stamtąd rozpocząć ofensywę.
Ad 3) Faktycznie to był bardzo słaby występ Fabregasa. No cóż zdarza się, następnym razem mam nadzieję, że pokaże się z lepszej strony.
Ad 4) Graliśmy z jednej strony i dobre, i złe zawody. Panowaliśmy na boisku, zamknęliśmy Chelsea na ich połowie, mieliśmy optyczną przewagę i sporo sytuacji do strzelenia bramki. Natomiast zabrakło niekonwencjonalnych podań, którymi często po usypianiu przeciwnika rozmontowywaliśmy obronę.
Ad 5) Należy pamiętać, że na CN gramy zgoła inaczej. Powinno być znacznie lepiej, czyli szybciej, pewniej i przede wszystkim skuteczniej.
Ad 6) Zrobiło się bardzo ciekawie przed GD. Dwa wielkie kluby ze zranioną dumą - będą walczyć do upadłego, gdyż mają sporo do udowodnienia.
Ad 7) Nie zawsze wygrywa lepszy. Nie zawsze wygrywa zespół, któremu się kibicuje lub kocha. Nie zawsze wygrywa Barcelona. Trzeba z szacunkiem dla rywala przełknąć gorzką pigułkę i robić swoje, albowiem jeszcze nic nie jest stracone. Szykuje się nam naprawdę emocjonujący tydzień. Jedyne co możemy teraz zrobić to być z naszymi. Im naprawdę teraz nie jest łatwo, więc niepotrzebne wulgaryzmy i fochy na pewno tu nie pomogą. Tyle. Amen!
0
Skończcie pitolić. Mecz trwa 90 minut.
0
Zgadzam się totalnie z Markusem32. Dani zamiast gadać, gadać, gadać - trzeba grać, grać, grać. Jesteście piłkarzami i to drugie wychodzi Wam zawsze dużo lepiej.
0
Skład opcjonalny. Dokładnie o takim samym myślałem, ale...znając Pepa ;)
0
Oczywiście, że Guardiola wie w jaki sposób wygrał tyle spotkań. Ciężką pracę, mentalnością, talentem, filozofią piłkarską, nie wspominając o fantastycznych piłkarzach, których posiada w swojej "stajni". Oczywiście także wrodzoną skromnością, która sprawia, że koncentruje się wyłącznie na własnych poczynaniach, a nie oczernianiu innych i bieganiem z żałosną flagą "por que". Pep wygrał naprawdę wiele. Jest nie tylko wielkim trenerem, ale także dżentelmenem zaznajomionym doskonale z savoir vivre, w przeciwieństwie do Pana, Panie Mourinho emanującym butą i brakiem klasy.
0
kawalarz88
Mamy się skupić na grze, a nie upokarzaniu kogokolwiek. Ty jesteś za Barceloną czy tylko i wyłącznie przeciwko Realowi? No ręce opadają.
0
Webb świetnie sędziował poza jedną sytuacją. Marcelo znowu odszedł od zmysłów i zaatakował od tyłu kosą - należała się czerwień.
0
Mam do niego szacunek za to co robił jeszcze kilka lat temu, ale wątpię, żeby akurat na Barcelonę przypomniał sobie jak się seriami strzela bramki. Istnieje bardzo niski poziom prawdopodobieństwa takiego zdarzenia, aczkolwiek nic nie jest wykluczone w piłce nożnej.
0
Messi91REM
Jakże mógłbym przegapić wielkie sportowe święto jakim niewątpliwe jest półfinał Ligi Mistrzów? Pewnie, że obejrzę.
0
przeciwko porównywaniu uwielbianych*
0
Tzard
Po takich przekonaniach jakie posiadasz tym bardziej powinieneś protestować przeciwko uwielbianym przez nas wszystkich piłkarzy do "zbrodniczej" według Ciebie Trójcy Świętej. Dlaczego Cię to nie zirytowało? Nie widzę tutaj konsekwencji w Twoim postępowaniu ;)
0
Przynajmniej jeden z nich nie może otrzymać żółtej kartki na SB. Mamy w odwodzie Pique, a on jeśli wciąż prezentuje dobrą formę jak w ostatnich meczach, w których występował - spokojnie któregoś z naszych twardzieli zastąpi.
0
Z L'Hospitalet przyaktorzył na najwyższym poziomie. Hollywood. Nie rozumiem kibiców Barcelony, którzy za tamtą sytuację starają się go bronić lub minusują innych? Fanatyzm? Hipokryzja?
O umiejętnościach czysto piłkarskich się nie wypowiadam, bo temat jest o jego postawie przy rzutach karnych.
0
nioton
A dlaczego miałby żartować? W pełni się z nim zgadzam.
Dracco
Fanatyzmem jest apoteoza sportowców, a nie obrona podstaw wiary. Niezależnie o jaką religię by chodziło.
Panowie z tej gazety pojechali po bandzie i tyle. Głupota. Leo, Pep i Johan wydaje mi się, że są na tyle skromni i rozumni, że sami uznają to za niesmaczne posunięcie. Gdyby odwołali się do kanonów islamu to obecnie wyznawcy tej religii paliliby wydanie owej gazety namiętnie.
0
Synu Chucka Norrisa stałeś się ostoją Barcelony ;)
0
Chapeau bas !!!
0
Sorki za drobne błędy, ale "na szybko" to pisałem ;)
0
whatis
Oczywiście masz rację. Jednakże jeśli przychodzisz do domu gospodarza to musisz respektować jego obyczaje, a nie go obrażać, inaczej zostaniesz wykopany na chodnik. Winni są ci zarówno wyzywają Messiego, jak i ci co upokarzają CR7. Jestem tutaj sprawiedliwy, jeśli mogę to tak określić.
Napisałem w swoim życiu 2 lub 3 komentarze na stronie Królewskich i jeśli chcesz to poszukaj w archiwum - każdy był z respektem i gratulacjami za grę w GD. Po prostu nie jestem pochłonięty agresją i nienawiścią, a to właśnie najczęściej i najmocniej zaślepia.
Reasumując każdy kto wypowiada się bez szacunku o rywala jest w moim oczach "mały". Jasne mamy sezonowców na naszej stronie, ale moim zadaniem jako "starszego kolegi" jest ich edukowanie, a nie tylko linczowanie. Każdy był kiedyś młody, a to na nas "starszyźnie" ciąży obowiązek odpowiedniego ich ukształtowania i wychowania. Tyle. Amen!
0
Nie rozumiem jednego. Jakim no-lifem trzeba być, żeby wchodzić na stronę innego klubu i prowokować, pisać głupoty? Czy Wy nie macie życia osobistego, czy może jesteście po prostu jeszcze dziećmi? Przecież to jest jakaś kompletna katastrofa intelektualna. Oczywiście tyczy się to również fanów "Barcy", którzy robią syf na stronie Realu. Weźcie ludzie się ogarnijcie!
0
Xavi6
Po wczorajszym meczu dałbym Cuencę za Pedro. Ten chłopak naprawdę zaczyna mi imponować. Myślę, że będziemy mieć z niego jeszcze dużo radości ;)
0
Tak jak się spodziewałem Iniesta wszedł i dał naprawdę sporo w ofensywnie. Brawo dla Cuenci, chociaż na początku drugiej połowy łatwo przeczytać było jego zwody. Ogólnie cieszą 3 pkt, styl jednak trochę mniej.
0
Gramy bezbarwne zawody. Potrzebny jest Iniesta, aby rozruszać trochę towarzystwo, w przeciwnym razie słabo to widzę.
0
Czytając niektóre komentarze na tej stronie zastanawiam się czy nie należałoby wprowadzić jakiegoś testu na inteligencję przy rejestracji. Może dzięki temu takie posty jak użytkownika "Uefacelona" i innych nigdy by się tu nie pojawiły ;) Od samego patrzenia na te i tym podobne mdłe wypociny robi się już niedobrze.
0
No tak znowu debata nie o piłce nożnej - tylko ad personam pojazdy na piłkarzy. Ta spirala się chyba nigdy nie zatrzyma.
0
Mati 1515
Mój post był skierowany do tych piszących głupoty np 12prac. Po tym jak nazwał go sterydem - z tym Panem nie chce mieć nic wspólnego. A adresowałem wypowiedź do Ciebie, bo wiedziałem, że jedynie Ty prezentujesz z przeciwnej strony barykady w tej dyspucie jakiś poziom i może to zrozumiesz. To tyle.
0
MaTi1515
Nie napisałem nigdy obraźliwego słowa na CR7 i Real mimo, że nie lubię ani tego zawodnika, ani klubu. Natomiast biali kibice tu wchodzący i bezczelnie piszący głupoty na Barcelonę i Messiego nie zasługują na mój szacunek. Dlaczego? Bo jeżeli wchodzisz do kogoś do domu i obrażasz gospodarza, a także jego przekonania - natychmiast zostajesz z owego domostwa wykopany na chodnik. Tak ciężko to zrozumieć?
Nie prowadzę debat kto jest lepszy z tych piłkarzy, bo wiem swoje i tyle. Ani ja Was nie przekonam, ani Wy mnie. To jest jak filozoficzna debata o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi. Pozostaje nierozwiązana - w tym przypadku między fanami dwóch wielkich klubów.
Chcecie aby szanowano Wasze barwy? Wy dajecie świadectwo. Szanujcie - nasze i bezmyślnie nie wypisujcie tutaj błazenad o naszej największej gwieździe. Założę się, że ci prawdziwi kibice Realu, będący z klubem od dawna pukają się w czoło czytając niektóre komentarze ze strony "młodszej braci".
0
12prac
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Prosisz o szacunek dla CR7 a wyzywasz Messiego. Dla takich jak Ty nie mam ani odrobiny respektu - HIPOKRYTO !!!