Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sam jestem centroprawakiem, ale jak Braun ma takie jaja, żeby atakować Bogu ducha winna menorę chanukowa, to może zrobi transmisje online z palenia Koranu? Da radę, czy obsra zbroję? No, panie Grzegorzu, czas wypłynąć na głębokie wody ^^
1
@lucas/catalan Ale ja jestem głupcem.
1
@lucas/catalan Kneset to jakieś miasto w Polsce? Jeśli tak, to jest.
1
@arasz1819 No jesteś starszym użytkownikiem, dla takich mam zawsze słabość i dobre serce, bo my trwamy, a w międzyczasie sto innych osób zmieniło nicki. W sumie to powiem Ci tak w 100 procentach od serca. Głosowałem na konfe, ale blisko była TD. Miałem do wyboru Bosaka albo Holownie. Wybrałem Krzysia. Pewnie się przejade, ale trudno.
Wiekszosc młodych konfiarzy to idealiści. Jak z komunistami z kółek dyskusyjnych. Można pogadać, utwierdzić się w podejściu i ruszać dalej. W tym sensie to sekta. Jacha.
Ale to tylko jakaś część, młodzieżowa. Myslisz, że ja na nich zagłosowałem z wypiekami na twarzy? Trochę się wstydziłem wrzucając ten glos, ale nie będę się wypierał samego siebie, jaki jestem. A chce żyć w uczciwym państwie z nierozbudowana biurokracja. Czy konfa mi to zapewni? Nie. Ale może przybliżyć.
I teraz Ty, mój drogi araszu, postanowiłeś wysmiewać część niepełnosprawnych wyborców Konfy, zamiast dyskutować o trudnych reformach z tymi sprawnymi. To tylko taka moja puenta. Może coś weźmiesz do siebie, a może kurewsko się mylę. Chylę czapki.
1
@lucas/catalan ile to jest duża większość i jak ma się to do praw mniejszości zapisanych w Konstytucji RP?
0
@lucas/catalan i 100% to chrześcijanie?
5
@lucas/catalan Przecież w Sejmie wisi krzyż, a za chwilę będę się posłowie łamać opłatkiem. Co za głupoty.
0
@MesQueUnClub_87 Menora chanukowa w Sejmie na wystawie.
2
@parpe Ale jak Braun sabotował? No odwalił szopę na cały świat. Ale to Sejm nie mógł obradować? Liberum veto użył w trakcie głosowania nad istotną ustawa? Co za brak elementarnej wiedzy i jakiejkolwiek wizji. Witki opadły.
2
@macio_944 Pani Kierowniczko? Czy palimy? Palimy bez przerwy.
1
@arasz1819 Ale to nie jest Mam Talent. Kolejność nie może decydować o istocie wypowiedzi. Jeżeli Nowacka i Mentzen uważają podobnie - powinieneś być happy, bo wreszcie ten chujowy, beznadziejny Sławek powiedział coś mądrego, ale zamiast tego, wolales się użerać z gówniarzami z Konfy. No sorry arasz dziecinada albo chec integracji wewnątrz obozu już teraz rządzącego.
Rozumiem, że Cię odraża infantylność większej części wyborcow Konfy, ale w moich oczach, dajmy na to ledwo głosującego na konfe, to Ty wyglądasz śmiesznie, jak ktoś kto próbuje dźgać wykałaczką, rozumiesz? Atakujesz liderów, często słusznie, ale jednocześnie napierdalasz we wszystkich wyborców, zamiast dyskutować o konkretnych sprawach. Rzucisz gdzieś tam sekta, gdzieś tam Sławek, gdzieś tam jakiś ryk i ok. Tak możesz gadać z ludźmi na określonym poziomie. Ale jeśli bądź co bądź, no zagłosowałem na nich, czytam takie istotne rzeczy pomieszane z pierdami, to wybacz, ale jako w miarę racjonalny wyborca Konfy mam Cię odbierać? Większość do mnie nie trafia, bo nie czuje tego, że to moje, ale jednak są pewne granice. I można, i trzeba dowalac konfie, kiedy odwala, zgadzam sie. Ale na litość nieboska, nie generalizuj. Czym się w takim razie różnisz od innych? Obiektem ataków?
0
@macio_944 O filmach Holland się nie wypowiem, bo ostatnich kilku nie oglądałem. Natomiast Tokarczuk posiada zajebiste pióro i zasłużenie dostała Nobla, ale jej niektóre wypowiedzi stawiają ja na równi ze statystyczna idiotka z Lewicy, ktora uważa nas (Polaków) za kolonizatorów i morderców Żydów. Pisarka TOP. Osobiście raczej słabo pod zwojami.
0
@Aragorn33 Wstrzymanie się od głosu to jeszcze nic złego, ale opóźnienie zwołania Prezydium Sejmu to co innego. Jest niedoświadczony. To nie jest sprawa na odwołanie wicemarszałka.
1
@arasz1819 Nikt nie musi wiedzieć. Wystarczy, żebyś Ty pamiętał, co pisałeś wczoraj. A pisałeś, że Nowacka TOP, a Mentzen FLOP. W skrócie. Choć ponoć powiedzieli podobnie. Stworzyłeś kilka wątków, żeby smieszkowac ze Sławka. Araszu, miałem Cię za w miarę uczciwego intelektualnie. Teraz mam z tym problem :( Lekki fanatyzm, jak u bezwzględnie wierzących we wszystko konfiarzy. Druga strona tego samego medalu. Ale nie możesz tego zobaczyć, bo jesteś na rewersie/awersie. Bez różnicy.
0
Nie oglądałem transmisji. Dlaczego Bosak ma odpowiadać za Brauna? Co zrobił? Jak go miał powstrzymać? O co chodzi?
0
@arasz1819 I znowu wycieczki osobiste? Chcesz pogadać równorzędnie? Możemy się wymieniać opiniami. Twoje dojazdy na Krzysiow nie robią na mnie wrazenia, więc zamiast uciekać w jałowe alejki może dla odmiany podejmiemy merytoryczną dyskusję? Nowacka + Mentzen = ?
0
@Fenelon Na razie to żadna reakcja.
0
@arasz1819 Czekaj. Dla Ciebie nie jest ważne co mówia, tylko kto. Dałeś wczoraj albo przedwczoraj w tej sprawie niebywały popis. Co za hipokryzja, ale jaja.
8
Odnośnie terroryzmu izraelskiego a Brauna. Menora to jeden z symboli judaizmu, jak krzyż w chrześcijaństwie albo półksiężyc w islamie. I teraz tak. Nie każdy Żyd jest żydem, a więc nie każdy o narodowości żydowskiej musi wyznawać judaizm. A judaizm (w tym menora) nie dokonuje aktów terrorystycznych, ale państwo Izrael. Podobnie Hamas. Uderzanie w symbol religijny jest nie tyle nawet debilne, co nieskuteczne, nietrafne. Braun przywalił kula w płot. A teraz za to odpowie. I zamiast dyskutować o zbrodniach na Bliskim Wschodzie, będziemy w Polsce deliberować nad kretyńskim zachowaniem Brauna. Na dobrą sprawę to sobie strzelił w kolano. Efekt odwrotny. A jedynie na arenie międzynarodowej może dojść do skandalu. Wyedukowany debil do potęgi n-tej.
7
@Wojtah Za zrozumienie bełkotu Brauna dam dwie piątki.
23
Konfederacja zachowuje się jak stary alkoholik. Jest wszystko dobrze, merytorycznie, Bosak buduje kapitał polityczny, wywalili Korwina, nawet Mentzen się dobrze wypowiada w Sejmie.... a tu jeb, przyczajony Grzegorz Braun postanowił ciurkiem wychłeptać berbeluchę gdzieś za winklem... I cała absytencja jak krew w piach. Krew od razu? Tak, krew od razu! Zagłosowałem na Krzyśka, ale chyba nie ma drugiej tak nieprofesjonalnej frakcji w parlamencie. No nie da się ich jako całości traktować poważnie.
26
Menora hanukowa ma prawo stać w Sejmie, tak jak każdy rekwizyt/przedmiot, który symbolizuje dowolną religie, ideę czy przekonanie, niebadace powszechnie uważanymi za zbrodnicze. Poza tym w Sejmie często są różne wystawy, kolekcje etc. Największa dumą I RP, oprócz jej potęgi militarnej, była wolność wyznania i myśli. W porównaniu z resztą Europy byliśmy najbardziej liberalnym i tolerancyjnym narodem. Katolicy, prawosławni, żydzi, muzułmanie, a nawet ateistów nie palono, nie prześladowano. I dzisiaj pan Braun, potomek Żydów, który najwyraźniej wstydzi się swojego pochodzenia dopuszcza się incydentu, a nawet skandalu. Do Tworek.
1
@The Game 10 To fakt. Jest nieobliczalny. Sejm to nie miejsce dla niego.
22
Jak dla mnie Braun jest do wyjebania. Powinien zdać mandat albo powinni go pozbawić immunitetu i sprawą zajmie się prokuratura. Żarty i wypowiedzi swoją drogą, ale to jest już niebezpieczne społecznie zachowanie. I to w dodatku przez posła. Po co on to zrobił? Na badania, a potem niech się tą sprawą zajmie Hołownia. Niebywały skandal.
2
@Transu96 Generalnie im nie umniejszam, mają świetny sezon, ale w oczach Barcelony to nie jest kaliber przeciwnika, który powinien im strzelić 4 bramki.
0
@Transu96 To jest wciąż one season wonder, a nawet nie, bo sezon trwa. Klub bez renomy. 4 z nimi u siebie to obelga.
3
@Transu96 To nie Bayern, City lub inny team skop-mi-dupe-w-lm.
6
W ataku zespół się nie popisał, ale dwie bramki zdobył. Natomiast stracić cztery z Girona U SIEBIE. To jest główny powód do narzekania, a nie jakieś patosmieszki z Lewego. Suarez w prime nie wygrałby tego meczu. Dlaczego? Dzięki defensywie!
7
Nie gramy źle. Mecz jest do wygrania, ale to co odstawiają obroncy przechodzi ludzkie pojęcie. Da się zdobyć 3 pkt.
4
Girona arcyprostymi środkami błaźni nasza obronę. Niech się dalej kloca, kto na prawej, kto na środku. Za te 45 min linia defensywna jest do wyjebania.