7

@tristan87 Przy inflacji i rozdawnictwie? Realne. I wtedy będzie chleb po dyszce, jak prorokował Herr Tusk.

2

@Danny Gaucho PiSanki?

2

@Strays77 Całe życie grałem na PC, pół roku temu przesiadłem się na PS5 i już więcej nie wracam do blaszaka. Mogę się położyć na kanapie z ukochaną poduszeczka pod głową, z kotem na karku i ogrywać najlepsze produkcjile nie martwiac się o upgrade sprzętu w przyszłosci.

0

@kamil9040 Michaił Bakunin się w grobie... uśmiecha.

5

@Rust_Cohle Jako białostoczanin jestem dumny z kolegi o ciemniejszej odmianie skóry.

1

@Strays77 Też zacząłem od nowa, tylko na PS5, ale jeszcze nie doszedłem do dodatku. Gierka jest mega po tych aktualizacjach.

11

W Wielkiej Księdze Anonimowych Alkoholików jest taki przykład na temat picia: przechodzisz przez ulicę w niebezpiecznym miejscu i potrąca Cię auto. Następnym razem znowu przechodzisz i znowu dostajesz gonga. A potem znowu i znowu. Jesteś chory i uzależniony. Trzeba się leczyć, zmienić sposób działania.

Tymczasem imigranci kolejny rok płyną łódkami, nic się z tym nie robi i rozkłada ręce. Potem kradzieże, gwałty, rozboje. Ci wszyscy politycy są do wyjebania. To oni są główną przyczyną tego kryzysu. Jeżeli ktoś mi będzie chciał sforsować drzwi w mieszkaniu, to ja się nie będę pytał polityka i prosił o radę. Niewazne czy napastnik jest pokrzywdzony, umęczony lub po prostu łajzą, tylko będę chciał się go pozbyć, żeby już więcej sytuacja się nie powtórzyła. Chronię dobytek i ludzi wokół siebie.

Centro-Lewica europejska nie ma żadnego pomysłu na rozwiązanie sytuacji. Gra życiem Europejczyków na potrzeby ideologiczne. Niziny intelektualne. A nawet kryptodepresja.

P.S. Jak Wam się ktoś wpieprzy na chatę, to zanim np. uderzycie, koniecznie przejrzyjcie wszystkie ustawy i umowy międzynarodowe. Będziecie wiedzieć, czy macie się bronić czy wystawić 4 litery.

1

@Szklaner Ale gówniany materiał. Manipulacje na poziomie TVP i TVN. Gratuluję doboru riserczu!

23

Za pierwszy sezon trenowania, gdzie po odejściu Neymara byliśmy w totalnym dołku, a Ernesto ogarnął ten syf i zdobył mistrzostwo, ma u mnie jako kibica dozgonny szacunek. Świetny taktyk, gorzej z estetyką gry, no ale taki był i jest Valverde. Dzięki za wszystko. A wywiad ciekawy.

0

@Gibbon_FCB Zaiste!

3

Sąsiedzi przy alko trują disco polo za oknem na balkonie, ale pięknie jest pierdolnąć na fulla Master of Puppets w takich okolicznościach. Następny leci The Trooper, a potem Painkiller :)

0

@Gibbon_FCB Jasne. Co kto lubi. Ja jestem fanem GTA II i Vice City.

0

@Kubsoleon Nigdy nie testowałem online. Tam jest system rozwoju postaci rodem z RPG?

0

Grałem we wszystkie części GTA z wyjątkiem IV. Ograłem RDR2 i to top 5 moich ulubionych gier, ale powiem szczerze, że jak zrobią VI bez jakichkolwiek elementów RPG w rozwoju postaci to będę zawiedziony. Piątka mi siadła średnio. Była dobra, nawet bardzo dobra, ale sporo jej brakowało, żebym się wczuł. Nie przeszedłem jej ani na PC ani PS5, bo znudziła mnie ta odsłona swoją płycizną fabularną. Technologia graficzna i interakcję z otoczeniem w VI na pewno będa mega, tylko niech pociągną grę w stronę immersji jak w RDR2 oraz rozwoju protagonisty. Choćby jak w Cyberze po patchu 2.0.

2

@Borneo Ja nic nie zrozumiał z tego, co Ty do mnie próbował napisać. Rozwinie?

12

@Borneo Spójrz sobie na punkt 9.3.9 Regulaminu tej strony. Twoja pisownia kwalifikuje się na bana. Ażeby uczestniczyć w tym ekskluzywnym gronie jakim jest La Rambla, należy posiadać elementarne umiejętności w czytaniu/pisaniu. Może poproś Redakcję, to Ci zafunduje jakąś ikonkę przy nicku? Zamiast Złotej Piłki coś charakterystycznego, kreatywnego np. złote kierpce? I wtedy nikt już nie będzie miał do Ciebie pretensji.

1

@Fantastyczny Chłopiec Te 2 czy 3 lata temu grałem na PC i owszem Cyberpunk miał sporo bugów, ale spokojnie się dało grę przejść. Mnie się podobała. Teraz będę testował na PS5. Patch 2.0 jest dobry, a jak dodatek to się przekonam dzisiaj

2

Dodatek do Cyberpunka - pobieranie rozpoczęte. Jestem ciekaw, jak to będzie wyglądać, bo już patch 2.0 fajnie zmienił grę.

36

Dwie manity z rzędu - super kibicowskie przeżycie. Ale to że dzisiaj znowu nie było 5-0, tylko po takich perturbacjach koniec końców jebneli Celtę to coś pięknego. Ekipa rodzi się w meczach różnego pokroju. Ten może być ważniejszy niż gładkie przejechanie się 5-0 po frajerach, jak mawiał Wójcik. Coś tam im w zwojach może kliknelo, na fazę pucharowa LM najlepiej.

2

@lntrowertyk Dobrze, że siedzisz. Nie wstawaj.

24

Trzeci czy czwarty mecz z rzędu Lewego w ofensywnym ustawieniu, a nie 4 pomocnikami i jakie ma staty? 4 bramki, ze dwie asysty? Pytam, bo nie liczę. Jest wyraźna poprawa. Jeszcze może być z nim dobrze.

0

Christensen i Ferran do zmiany. Natychmiast.

5

Czasami drużynie brakuje takiego motorku napędowego, który zrobi zamieszanie. Osy co będzie niebezpiecznie latać w wyznaczonej strefie. Silniczka co swoim poruszaniem się, przyspieszeniem, zwrotnością nadaje tempa grze, ciągnie akcje do przodu. Wyróżnia się na tle zespołu i kreuje sytuacje. Może Felix wniesie trochę finezji i nieszablonowści w grze? Wreszcie będzie dało się oglądać Barcelonę w ustawieniu bez 4 pomocników? Toporne to było, momentami piach w zębach skrzypiał. Nie jest to Messi i nie będzie, ale gość jest o wiele bardziej mobilny niż Coutinho czy Griezmann, o poziomie inteligencji boiskowej nad Dembele nie wspomnę. Może to wyskok, może się spali, a może, kurwa, wreszcie, nareszcie się ktoś sprawdzi i to będzie on?

49

A jeśli chodzi o Cancelo, to czuje się, jakby Barcelona pierwszy raz od prawie 10 lat miała prawego obrońcę na miarę tego klubu. Albo w ogóle prawego obrońcę.

0

Lewandowski wreszcie przez większość spotkania na szpicy, zamiast nieudanych kierunkowych przyjęc mieliśmy podania i generalnie przyspieszanie akcji. Ewidentnie system z dwoma wspierającymi ofensywnymi piłkarzami mu pomógł. Gol, 2 asysty, 4 kluczowe podania. Wciąż to nie jest wysoka forma, ale poprawę w takim ustawieniu widać. Czekamy na więcej, szczegolnie w LM.

18

Przez pierwsze 45 minut Lewandowski gra inaczej w tym systemie. Piłka nie odbija się od sęka, tylko próbuje podań z pierwszego kontaktu, czyli to, w czym był dobry w Bayernie, choć tutaj to jeszcze nie zatrybiło. Może coś się zmieni. Poczekajmy na drugą połowę.

7

Barcelona powinna zrobić wszystko, żeby spróbować odbudować Lewego. W najbliższych 3-4 spotkaniach wsparcie dwóch pozostałych napastników/skrzydłowych i brak grania 4 pomocnikami, ale jak to nie pomoże, niestety Robert musi się przygotować na bycie zawodnikiem rezerwowym z myślą o sprzedaży i zwolnieniu wysokiej pensji. Reszta w jego głowie i nogach.

0

@Azrik Generalnie chodziło o niezidentyfikowane pojazdy latające, których ruch w przestrzeni powietrznej przeczy znanym prawom fizyki i dodatkowo stwarza zagrożenie.

3

@colossus No opowiada i za to został wyrzucony z redakcji, a ponoć odkąd w kongresie USA pojawiły się zeznania pilotów na temat UFO, znowu jest chętnie zapraszany w różne miejsca. Zaś ten z Meksyku to biznesmen, który doi idiotów.

2

@colossus Jednak jest różnica pomiędzy Bernatowiczem, który głównie opowiada, a tym kolesiem z Meksyku, który fałszuje dowody i posiada stronę internetową, gdzie za opłatą możesz obejrzeć jego znaleziska. Ktoś zafascynowany tematem vs kanciarz i oszust do potęgi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?