Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Przejrzałem dyskusję i jest o niczym. Nikt nie zauważył podstawowego założenia konserwatyzmu, a więc zmiany mają się dokonywać na drodze ewolucyjnej. Konserwatyzm nie sprzeciwia się postępowi, ale trzeba posiadać elementarną wiedzę na temat doktryn politycznych oraz być wolnym od uprzedzeń przy opisywaniu ich, racjonalnie analizować. Tutaj tego zabrakło.
1
@Ziemny Cztery błędy interpunkcyjne w ostatnim komentarzu, w przedostatnim cztery i literówka. Do tego @kaktus ma rację w sprawie "także". Ego większe niż możliwości językowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Przecież to arcydzieło. Czego nie rozumiesz? Na pewno sztuki. Państwo musi łożyć pieniądze na rozwój nowoczesnych wyrazów artystycznych. To postęp, progres, ultramodernizm.
15
Barcelona musi celować w zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Każde inne nastawienie wewnątrz zespołu uznam za defetyzm i pesymistyczne pierdzenie. Zawsze trzeba mierzyć jak najwyżej, myśleć o pucharach, być zdeterminowanym. Oczywiście przy tym nie należy się niepotrzebnie spinać, ale rywalizacja sportowa ma to do siebie, że musisz w siebie wierzyć i stawiać sobie nadzwyczajne wymagania.
15
Wspaniały to był koncert Iron Maiden na Narodowym, wciąż są w wysokiej formie. Co gardło zdarte - to moje.
0
@shaun A masz ratio z Ajaxu i Live?
0
Cudowne. Dziękuję.
0
@shaun Racz zauważyć, że grał z Messim.
0
@shaun Wiesz, że te big chances można potłuc o kant tyłka? Jeśli napastnik się dobrze ustawi lub wywalczy pozycję, ale trafi w obramowanie lub na życiówce bramkarze wyjmie strzał to się liczy jako missed? Ciekawe w takim razie ile miał Suarez, bo w ostatnich sezonach partolił jak nikt inny.
23
@Colon xDD Lewandowski i usługi publiczne. Kobieto, schowaj się w tę samą jamę, z której wypełzł Engels, Marks i Lenin. Hit, no hit! Internet nie zapomni.
19
Cóż nasz emc2 Mati Borek teraz będzie mówił w sprawie swojej dysocjacji percepcyjnej względem Lewandowskiego i Realu Madryt. No palce lizać, jak będzie się wahał, stękał i pierniczył farmazony. A ruch farmazoński znany jest jeszcze z czasów Starożytności.
2
@domin682 Dzięki za oświecenie ;)
24
Oglądałem go od czasów Lecha Poznań. Wszystkim kumplom mówiłem, że będzie zajebistym, ale nigdy nie spodziewałem się, że aż TAKIM. Znajomi opowiadali w Niemczech, co przewidziałem, choć i tak przerosło to moje oczekiwania. A teraz Roooooobert jest w moim ukochanym klubie, mojej miłości od czasów Ronaldo, Kluiverta i Rivaldo. Daj z siebie wszystko, pokaż na co Cię Lewy stać. WOW, kurwa, WOW. Jestem z radości spocony jak pomocnik murarza.
1
@Bykunn Wtedy kolor skóry też był "przypadkowy".
3
@Rust_Cohle Jeden rabin powie tak, drugi powie nie.
51
Warto pamiętać, że Lewandowski trenował pod Guardiolą, zatem posiada wstępne czytanie gry Barcelony. Uważam, że nie zajmie mu zbyt długo dostosowanie się do stylu drużyny. Jak mawiał Pep - Robert to największy profesjonalista z jakim pracowałem. I wreszcie przy skutecznych dośrodkowaniach i stałych fragmentach gry Barcelona będzie zdobywać brameczki z dyńki. Ostatnio tak podjarany transferem do naszego klubu byłem, jak przychodził Neymar. Znowu jaram się futbolem jak mlekożłop!
8
Romero? Najlepszy, najbardziej efektowny, spontaniczny, przełomowy, wiekopomny występ od czasu Orędzia do Narodu Zbyszka Stonogi.
0
@escarabajo Marzenie w sensie liga hiszpańska.
0
A tego Raphini bym nie kupował. To będzie blamaż. Dlaczego? Przeczucie. Dziękuję.
1
@Kurkmen Byłem.
5
Baja munsien to są kurły. To My monachijczycy. Tanio kupić, drożej sprzedać. To my monachijczycy. W dupie wydłubie euroasa. Huk z legendą klubu. Zasługami. Ostatnimi jego marzeniami. Iks De. W sumie mógłbym napisać Amen. I napisałem.
1
@Sulimo Lembas.
0
@Solmyr Z jednej albo drugiej główki.
1
@kynio302 Szkoda, że nie robi z niej użytku.
0
@PatrykBarca
0
@Vaven Paradoks Fermiego. Taki tam noblista z dziedziny fizyki.
3
@PatrykBarca Wiara w to, że w nieskończonym Wszechświecie nie istnieje żadna inna myśląca cywilizacja, jest przejawem głupoty lub ignorancji. Albo jednego i drugiego.
0
@Foro Nie martw się. Wszystko da się wypracować. Trzymam kciuki.
0
@Foro Najważniejsze, że pomogłem.