27

Legendą nie byłby nazywany w żadnym przypadku - w żadnej mierze nie zapracował na to miano. To bramkarz, który rzadko bronił mecze i wygrywał nam rywalizację w LM.
Miał lepsze sezony, ale dość daleko mu było do najlepszych w fachu. Kontuzje w ostatnich sezonach, dopełniają tylko miarę rozczarowania.

Stegen od kilku sezonów był bramkarzem na miarę relatywnie niskich aspiracji Barcy.

0

@Roobo Jest niepodważalnym, że skoro tyle płacił wtedy, a dziś płaci tyle samo, to de facto płaci o połowę mniej, lub tylko na jedno dziecko.
Niech sąd decyduje, a on przestanie być hipokrytą, bo widać, że nie uznając inflacji, zmniejsza systematycznie kwotę alimentów.

Chyba taka matematyka nie przerasta Twojej populistycznej głowy?
Poza tym, on zarabia grubo powyżej średniej krajowej, więc niech nie ocenia innych, samemu będą śliskim. Ty Roobo lubisz trzymać ze śliskimi co?

0

@Roobo Płaci tyle samo do 2011 czy 2012 roku. Więc może niech nie moralizuje innych. To jest hipokryzja.

0

@Roobo A wiesz o ile wzrosła inflacja od 2011 roku? Chyba samo płacenie sumy z epoki przedpotopwej to za mało, jeśli koszty życia tak wzrosły.

Zatem formalnie płaci, ale nie tyle ile powinien- nie byłoby tu powodu by go jechać, ale sam poucza innych, samemu nie mając żadnych relacji z dziećmi i pomijając realne koszty życia.

0

Yamal na treningu, ośmiesza kolejnych kolegów. Swoją drogą, szybkość zwodów z bliska jest porażająca:

5

@Faro Można pisać, ale Ty nie odróżniasz konstruktywnej krytyki od nachalnego hejtu, dlatego zyskujesz w oczach użytkowników rys clowna.

5

@FioletoweOczy I znowu dziennikarka winna, bo nie trzyma standardów uczciwości i biega za posłami. Wstrętna baba.

0

@Filipem Ten zapis jest dla Ciebie nieczytelny? Ja piszę dla średniej internetowej, nic nie poradzę, że nie mieścisz się w widełkach.

1

@bezalkoholowy Ja mam tak samo, oczywiście jest bardziej wykwintna, delikatna, ale ja uwielbiam właśnie ten brak oszlifowania.
A już te wszystkie wariacje latte sratte, cappucino to już zupełna abstrakcja.

0

Wyniki Crveny Zvezdy w LM w zeszłym sezonie:

Benfica 1:2
Inter 0:4
Monaco 1:5
Barcelona 2:5
Stuttgart 5:1
Milan 1:2
PSV 2:3
Young Boys 1:0

Ciężko będzie Lechowi, Crvena to zespół, który podjął rywalizację w LM. Mimo 3 wysokich porażek, to nie był typowy chłopiec do bicia.

0

@bezalkoholowy Ja w dobie ekspresów do kawy, piję również zalewajkę. Po prostu uwielbia tę gorycz (nie dodaję cukru), szczególnie przy ostatnich łykach.

Podobnie jak kolega wyżej polecałbym przetestować Lavazzę, świetny smak.

6

Dla mnie rozpoczęcie sezonu ligowego od 20 meczów z rzędu bez porażki to oczywista oczywistość. Z kim niby Barca miałaby przegrać?

Z kolei w LM chciałbym uniknąć Lecha Poznań, bo to bardzo niebezpieczny zespół. Gurgul mógłby wybić Yamalowi futbol z głowy.

8

Konsultowałem swoje stanowisko z moim niemieckim premierem Tuskiem i w związku z tym stoję murem za Stegenem.

0

@pluszek Kto go uważał za geniusza? Przecież to był zawsze spec od przeciętności.

3

@michalgajdek La Rambla pamięta, lud czeka. Jest nam Pan winien 3x5 wniosków po meczach w czasie tournee i dodatkowo wnioski po całym tornee.

Nie ma wakacji od Barcelony na LR.

4

Nie widzę Realu w nowym sezonie. Wzmocniona Barca powinna być nie do ruszenia. Barca startuje ze znacznie wyższego pułapu, a to oznacza, że serie meczów bez porażki może zacząć już jesienią, a nie na wiosnę jak w ubiegłym sezonie.

Te młokosy z Realu ani nie fikną

5

Piękne ujęcie wolnego Ronaldinho i bezradnego Seamana.

0

@michal26 Tylko częściowo się zgadzam, bo to co napisałeś jest częściowo prawdą.

23

Czyli podsumowując tournee, 3 wygrane i większość zawodników na sprzedaż.

2

@Lucyffffer1922 Przejście Crveny to byłby cud. Lech gra na razie niechlujnie, a tamci to wyjadacze.

0

W lipcu utonęły 52 osoby, a niektórzy martwią się imigrantami. Pewnie to przez imigrancką wodę.

25

Biedny Flick nie wie, że gdzieś daleko, 9000 km od Korei, na stronie internetowej w Polsce, odbywa się casting do pierwszego składu Barcy.

10

@AlexDark00 @Faro

Ale razem w hejterskiej loży będzie Wam raźniej. Ja bym powiedział, ze Was dwóch to już praktycznie think tank. Budujecie wpływy.

1

Hop, hop, a pierdolnę sobie w niebo

8

@Faro Trochę, a zasadniczo bardzo się kompromitujesz dziś wpisami o Raphie

0

@Kinginiesta Amisz ma IQ naoliwionego Traore w kiepskiej formie. Już 5 wpis, a ten nie załapał

3

95% gola to świetnie podanie, 5% to inwencja drewnianej nogi Lewego.

@AlexDark00

2

Ja bym Raphini tak nie krytykował. To prawda, że ogólnie zawodzi dzisiaj, ale ma pewne zagrania, które powtarza regularnie, ze świetnym szukaniem pozycji i oddawaniem strzałów bez kalkulowania na czele. Po prostu trzeba wyregulować pewne aspekty.

11

Yamal na tym tournee wygląda jak potwór. W przypadku Gaviego cieszy mnie, że nie stroni od strzałów. Oby to była jakość, którą zaprezentuje w sezonie.

0

@Filipem A Ty piszesz żeby rysować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?