2

Gratki dla Legii.

Dla Lecha to wejście w sezon, są mimo wszystko na tym etapie, na którym Legia była pewnie ze 2 tygodnie temu. Borek słusznie zauważył, że dziś Legia miała lepszą dynamikę względem meczu z Aktobe, a tutaj każdy dzień ma znaczenie przy nabieraniu świeżości.
Mam nadzieję, że na eliminacje LM, Lech będzie już wyrychtowany.

1

@Faro Powabem.

2

Lech na razie w formie z końcówki poprzedniego sezonu. Legia, dla odmiany, całkiem nieźle i kompaktowo.

0

@mekston - mistrzu ceremonii, czyń swoją powinność.

3

@turhiay To nie wystawia jej pięknego świadectwa, ponieważ my Polacy, powinniśmy być szczególnie wyczuleni na wiadomą kwestię - tu nie ma dwóch zdań. Jednak po to są przeprosiny i sprostowania, by błędy naprawić.
Więc niech może niektórzy nie zachowują się prymitywnie, ścigając za coś czego Nowacka nie sądzi.
W przeciwieństwie do pewnego oszołoma, od którego przeprosin nie usłyszysz, bo wszystko powiedział z premedytacją.

2

@fart Przestań, co Ty dzisiaj jadłeś? Grzybki?

3

@comtedurgell Chyba zapomniałeś w jakich czasach żyjemy. Gdyby za takie przewinienia tracić stołki, to pisowców i Dudę, za 8 lat bezprawia trzeba by chyba rozstrzelać.
Najsmutniejsze, że utraty stołka domagają się konserwatyści, którzy sprowadzili standardy w życiu publicznym do rynsztoka - najpierw trzeba spojrzeć w lustro.

2

@clyde Ma potępiać Nowacką, za słowa za które przeprosiła, ponieważ były przejęzyczeniem? Czyli
a) nie ma znaczenia, że nie zrobiła tego intencjonalnie?
b) nie ma znaczenia, że przeprosiła?

Jeśli nie widzisz różnicy między obiema sytuacjami, to raczej wystawia Ci to mierne świadectwo. To jedno, a drugie, możesz pisać elaboraty na temat swoich poglądów, a przychodzi co do czego, to chętnie reprezentujesz ponurą twarz konserwatyzmu.

1

@Encore Bez deprecjonowania, ja od dłuższego czasu pytam, czy ten zestaw zawodniczek nie jest historycznie najsłabszym. Mam wrażenie, że poziom żeńskiego tenisa mocno podupadł.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Słowo bandzior każe zapytać o Twoją kondycję psychiczną

8

@GeneralXavi Ciekawe, że jak osiągała relatywnie niskie ceny to siedziałeś cicho.

Bardzo fajnie ostatnio opisano mechanizm populizmu i zakłamywania rzeczywistości, wskazując, że osoba manipulująca, wybiórczo dobiera fakty, wg własnego uznania.

1

@Krzysztof1987 Przepyszne połącznie. Cukinia to absolutny hit kuchni.

1

@fart Lech Poznań zostanie zwycięzcą SuperPucharu Polski, Warszawioku

9

No to czekamy na odpowiedź Lewandowskiego w sezonie 2025/26.

4

Świątek przeprasza za polski. ja bym jej zakazał wstępu do Polski Zdrajczyni

2

Żeby Anisimow tak grała ile gada

14

Świątek: "Thank La Rambla, and @mekston for reporting the job I did.

4

Czyli Anisimowa ranautowała z gasu

9

Uświadommy sobie jak legendarną chwilę mamy okazję śledzić i doceńmy to.
Ogromne wydarzenie dla kibiców sportowych w Polsce.

7

Teraz będzie wywiad - @Popitek12 możesz tłumaczyć dla LR?

6

To się w pale nie mieści

0

Sprawdzam najwyższe wygrane w finale Wimbledonu z "ostatnich" lat i widzę 1992 rok Graf - Seles 6:2, 6:1

9

Zobaczcie, jak Anglicy zdziczeli po opuszczeniu Unii Europejskiej, transmitują na żywo gwałt przed 18.

3

A cóż to za poziom? 1/3 Sereny Williams ogrywa 1/7 Sereny Williams. Tenis żeński się skończył. Jeśli Iga wygra, oczekuję, że przeprosi mnie i wszystkich Polaków.

2

@FCB24 To musi być wypadkowa kilku czynników.

Jakość własna przekładająca się na wyniki, osiągnięcia, popularność sportu na świecie, a co z tym związane liczba konkurentów do trofeów, rozpoznawalność zawodnika.

1

@misterio Fascynujące ale jednocześnie lekko przerażająca jest świadomość, że od tych zjawisk zależne jest nasze życie.

1

@Lucyffffer1922 Kolego, a wiesz, że mecz odbędzie się w Poznaniu?
Do tego dodajmy, że Legia w tej chwili ma inne priorytety i miała średnio udane okienko transferowe i kurs gotowy.
Poza tym to Lech jest mistrzem.

Ale rzeczywiście takie wskaźniki są niewidywane w meczach tych drużyn.

1

@Czajka90 Twój wpis jest tak głupi, mimo, że masz 100% racji, że aż nie chce mi się tego komentować.

0

@sokot Nie do końca Michał ma rację, bo uzupełnia pierwsze zdanie drugim, w którym pisze o zmianie ustroju.
Władza ludu jest niezbywalna, dlatego nie można zmienić ustroju.

0

@michal26 Ale wybór monarchii kończy demokrację i władzę ludu. Dlatego demokracja musi mieć bezpieczniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?