Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Będę wkrótce podróżował pociągiem i cóż zrobić gdyby pasażerowie z mojego przedziału nie nosili maseczek? Trzeba będzie ich zapoznać z organami prawa i wyprowadzić, żeby nie stwarzali zagrożenia. I nie zrobię tego ze względu na siebie, tylko ze względu na społeczność fcbarca. Ja w dobrej formie muszę być głosem rozsądku dającym odpór antyszczepionkowcom, rasistom, homofobom i pornofilom z tej strony. Szkoda byłoby się mnie pozbyć bo komuś nie chciało się założyć maseczki.
0
@DonMatteo901W przypadku gdy nie ma pandemii, to częściowa prawda. Już zamawiając piwo płaci w rachunku podatek narzucony przez państwo i akcyzy za alkohol. Więc ktoś już się wtrąca. W przypadku sytuacji nadzwyczajnych, państwo ma prawo się wtrącać, kierując się interesem społecznym, w który np. pan Mentzen chory na covida może uderzać.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie ma nic złego w nagradzaniu obywateli odpowiedzialnych. Ale oddam Ci, że konsekwentnie stoisz po stronie tych mniej odpowiedzialnych, czy to w kwestii szczepień czy pornografii. Przynajmniej jesteś spójny światopoglądowo i popierasz postawę wolnościową, nawet jeśli jej rozumienie budzi moje wątpliwości.
0
@Ojciec5tkidzieci Z Twojego wpisu wiem jedno z całą pewnością, jesteś w stanie wykazać wszystko za pomocą finezyjnych, acz nieuprawnionych (tu jestem bardzo litościwy) porównań.
2
@Ojciec5tkidzieci Sam fakt, że lucas zaznaczał, że wątek jest dla dorosłych zaprzecza temu co mówisz. Autor zdawał i zdaje sobie sprawę, że to nie celebrytki w bikini, stąd zaznaczenie. Tok myślenia Norbiego i Twój jest dla mnie nie do przyjęcia i cieszę się, że moderacja nareszcie wykazuje się odpowiedzialnością za dzieciaki.
Dość karkołomne (wg mnie niedorzeczne) jest Twoje porównanie do seryjnych morderców ze względu na skomplikowany mechanizm, który prowadzi do zostania zabójcą.
Dziecko nie chronione przed treściami pornograficznymi może wsiąknąć w temat błyskawicznie. Wystarczy bodziec, czyli wpis na stronie fcbarca.com, kliknięcie tu i tam i temat załatwiony.
2
@doc Musi klub pomóc Koemanowi. Ronald zrobił ze swojej strony 110%, teraz trzeba dać profesjonaliście szansę by mógł walczyć o trofea.
0
Rząd regularnie publikuje szczegółowe dane na temat szczepień wykonywanych w każdej grupie. Na czele znajduje się obecnie miasto Podkowa Leśna (województwo mazowieckie), gdzie w pełni zaszczepione jest 62,5 proc. populacji. Drugie miejsce zajmuje Warszawa (61,5 proc.), a trzecie miasto Poznań - obie dawki przyjęło tutaj 60,2 proc. mieszkańców.
Cieszy mnie Poznań na 3 miejscu, ale liczyłem na jeszcze większą odpowiedzialność mieszkańców. Jakieś 75-80% byłoby świetnie.
0
@Rust_Cohle Wiedziałem, że za Twoim nickiem kryje się grupa
0
Od kilku dni słyszymy: odpada, przegrywa, zawodzi, niestety, i to już koniec, płacze, nie tak miało być. Mroczny ten krajobraz olimpijski
0
@BorzyKrzys Przeczytał Twój komentarz wczoraj. Jeszcze ma wieeeeeeeeeeele lat przed sobą i może jeździć na olimpiadę do 40. Poza tym to nie jest sport drużynowy.
1
@Piernik Man Utd z Varanem i Sancho ma skład kompletny. Może jeszcze defensywny pomocnik mógłby być lepszy. Perspektywy United są świetne i po zakupach w tym okienku w powszechnym oczekiwaniu powinni włączyć się do walki o mistrzostwo i o zaistnienie na wiosnę w LM. Twoja ocena MU jest porażająco chybiona, jakbyś zerwał się z choinki.
0
@AmigoBlancos Perez umie w te klocki. Finanse Realu za jego urzędowania są w bardzo dobrym stanie
1
@Katalonbar To nie jest klątwa. Po prostu odpadli w 1/4. Tu nie działają szamani ani mityczni bogowie. W 21 wieku nie powinno się przemawiać językiem sprzed 2000 lat.
4
@Jakchcesz Popieram, już od dawna piszę, żeby wycinać promocję pornografii na stronie, z której korzystają dzieciaki bez ograniczeń wiekowych. Nie mogę zrozumieć dlaczego jest to tak trudne do zrozumienia i nie mogę pojąć dlaczego tyle czasu zajęło moderacji żeby zająć się tym problemem i wycinać te chore wpisy.
1
@kubix05 Twoje wpisy coraz bardziej mnie przygnębiają. Jesteś kronikarzem upływającego czasu ...
2
@Rastafarnianin Nie dość, że artyści mają znajomość technik i potrafią się nimi posłużyć, to często łączą to z niebywałą wyobraźnią. Rzeczywiście ta scena ma w sobie coś urzekającego.
0
@Dembouz1899 Czyli nie gdy tylko jeśli.
0
@BorzyKrzys Popularne jest takie odnoszenie się do wpisu, że krytykujesz kogoś i nie wyjaśniasz nawet za co. Żebyś zawarł chociaż nutkę treści, ale porzucałeś pustakami i tyle go widziano
1
@don'T.R.I.P.e Ja obecnie sobie zerkam na wybrane dyscypliny kompletnie bez emocji. Jedyne wydarzenie, które zobaczyłem w całości to mecz kosza USA-Francja, bo lubię koszykówkę.
11
Nie jest źle. Na razie jesteśmy w tabeli medalowej na równi z około 140-oma reprezentacjami. Taki sam bilans medalowy mają min. Drużyna uchodźców, Haiti i Sudan Południowy
5
@Janiama Spodziewaj się wybuchu talentów i medali za kilka lat a to z powodu wdrożenia systemu WF online. To musi się skończyć sukcesem.
1
@AlexDark00 Dla mnie jesteś IQ 200. Właśnie samodzielnie rozpracowałeś Newtona, w moich środowisku wiemy już od dawna, ze to była piłka tenisowa
8
Skoro antyszczepionkowcy zaatakowali punkt szczepień, to może w dalszej kolejności powinni napadać na samochody i autobusy "te metalowe zwierzęta, monstra zesłane przez siły wyższe by prześladowały ludzkość"?
1
@19cukier48 Stwierdzenie "rzekoma pandemia" = Twoja faktyczna głupota i nieuctwo
2
Ja się łatwo nie poddaję - ciągle wierzę, że Walia nadrobi z tymi Duńczykami
2
@zmiter912576 Młodym, to "Jaś i Małgosia"
0
@BorzyKrzys Tak, tak, będzie jak z Neymarem, spokojnie on ma jeszcze całą karierę na Złotą Gałę. latka mijają a Gała w lesie
4
@msmsms Nie zgadzam się, grawitacja wpływa tylko na piłki tenisowe
2
Grawitacja jest wspaniała i umożliwia grę w tenisa. Gdyby jej nie było, piłka wyrzucona w do góry przy serwisie, swobodnie przeleciałaby przez wszystkie warstwy atmosfery i nie napotkawszy siły na nią oddziałującej oddaliłaby się w stronę kosmosu. I co by ta serwująca zrobiła?
6
@kkbarca @bixmix @Encore Tylko jest pewna zagadka do rozwiązania. Przyjeżdżacie z Paryża, mówicie że staliście pod wieżą Eiffla a rozmówca Wam odpowiada, że tej wieży nie ma. I jak dotrzeć do tego betonu?