0

W sumie to zakup Pietuszewskiego byłby jedynym rozsądnym ruchem Deco. Choć teraz to 40 musiałby położyć

0

@SZYCHA0005 ja myślę że rok temu Deco się skompromitował w sprawie z Matsem. Przypomnę co powiedział dyrektor sportowy : ja nie muszę z nim rozmawiać …. No i MATS mysli: potrzymaj mi piwo

0

@Arekvip logiczne jest dokładnie coś odwrotnego biorąc pod uwagę obelgi w naszą stronę . A tak nie będzie ani Grimaldo ani Alvareza. Jak ktoś powiedział nie będzie niczego

1

Jahahahahahaha… Deco jesteś Bogiem biznesu

4

Ten człowiek to jest nasza jedyna szansa . Jedyna bo jak na razie jest wielka lipa. Lewy odszedł , Marcus odszedł , Mats został
. Rapha kontuzjowany , Ferran nadal pokazuje mistrzostwo na MŚ

6

Nie mam słów …. Deco ty wuju !!!!

3

2 mecze w reprezentacji - wyceniam zawodnika na 20 milionów max. I to tylko za to że w niej gra.
Jak będzie w Barcelonie to się okaże , nie ma co płakać , przecież wiadomo że Deco to Mr Wtopa . Jak patrzę na inne kluby i prace przy transferach to wręcz nie wierzę że w Barcelonie dyrektorem sportowym jest taki placek . 2 lata : 1 sukces i milion porażek . Milion w cudzysłowie.

0

@Allblacks86 czyli jeśli Barca przekaże 500 milionów Alvarezowi będzie to taka sama sytuacja . Na razie zdecydowanie taka nie jest .

14

Ale niedojdy w tym Madrycie . Nawet koszulki nie potrafią spalić a co dopiero mówić o mistrzostwie Hiszpanii

0

@nosiu95 masz w pełni rację! Oczywiście tyle wiemy co nam napiszą ale na dziś połowa składu FC Barcelona to nie jest poziom finału LM . Jest prawoskrzydłowy , pomoc i bramkarz . A reszta ? Kupili Gordona i grubo przepłacili . 2 lata pracy Deco , jeden sukces i sto porażek

1

Deco - 2 lata pracy . Jeden sukces ( bramkarz ) i same wtopy .

6

A teraz postawcie się z drugiej strony i wyobraźcie sobie że PSG robi takie podchody po Yamala …. Deco jest absolutnie beznadziejny . Bayern kupuje Marokańczyka za 55 który wali bramę za bramą a on kupuje Gordona za 80, który biega nie wiadomo po co. Połowa pozycji w Barcelonie nie ma jakości na LM

1

Deco jesteś wielki ! Najgorszy dyrektor sportowy ever . Przez 2 lata jeden sukces Garcia i cała reszta to poraźki . Mats siedzi , Fati siedzi , Ronald siedzi , połowa pozycji w drużynie jest słabo obsadzona . Poziom
LM to prawe skrzydło , pomoc i bramkarz. Łatwo policzyć że 5-6 pozycji wymaga wzmocnień . Natychmiast ! A ten kupił Gordona

0

@PerroHerro trener jest od trenowania a dyrektor sportowy od spraw kupno sprzedaż . Dyrektor Deco przez 2 lata jeden sukces ( Garcia ) i sto porażek.

0

Grimaldo w AM to kompromitacja Deco. Totalna . Gordon za 80 milionów to jakby kupić od Cygana tombak w cenie okazyjnego złota .

0

I to by było na tyle …. Jestem optymistą i wierzę że jednak jakiś klub z AS złoży ofertę za Raphe. Bo w Barcelonie już wiele nie pogra . Ciało odmówiło posłuszeństwa . Koniec kropka.

1

Spokojnie … zaraz się rozkręci …. Nasze chłopaki nie mają luzu …

1

Jakiś kompletny dramat ! Dzień Świra normalnie. Nie znajduje właściwych słów

2

Nie wierzę . Deco to jednak dramat ! Nie ma słów by to właściwie opisać . No k Dramat !

0

Olisse to dla mnie najlepszy piłkarz minionego sezonu. Gigant asyst . Wart nawet 200 milionów . Oby nie zagrał w Realu . Alvarez ??? Gavi mówi że dobry jest ????

0

No jasne , wg FIFA nie wyrzuca się Messiego z boiska bo to grozi spadkiem wpływów za bilety. Lyczmański twierdzi, że zdecydowana czerwień . Rostkowski z Coliną, że nawet nie żółta. Ituralde ze pomarańczowa. I bądź tu mądry

0

@Zbiciu biorąc pod uwagę ostatni czas to może nawet Jaeco. Natomiast jako całość historii to rzecz jasna jeden z najlepszych klubów na świecie

1

A co do samego Cucurelli : to trochę tak jakby powiedzieć kocham Ferrari i kupić Omodę. Cała rodzina chciała nią jeździć

0

Do samego końca … dziwnie się to kojarzy. Już widzę Rudigera w filmie dla dorosłych krzyczącego : do samego końca z charakterystycznym gestem wokół szyi .

0

@LinekMichal i pięknie się zgadzamy. Pytanie kto ? Mocno obawiam się że nikt. Z dostępnych opcji to jeszcze może Oyarzabal został . Alvarez za 150 baniek to przesada i wg mnie byłoby to potężne nadużycie. Miłego dnia ps i pomyśleć że za Olmo mielibyśmy Kane w tej samej cenie. Takie porównanie przyszło mi na myśl. Kane to dziś temat absolutnie zamknięty .

1

@LinekMichal w zasadzie ze wszystkim się zgadzam , zaznaczyłem że sądząc tylko po wczorajszym występie . Ale liczby tego gościa i Gra w Newcastle były bardzo słabe. Diaz pominięty rok temu - rewelacja w Bayernie . Kane ? Najlepszy z kandydatow iale trzeba było gadać jak była otwarta klauzula 60 milionów - totalny błąd Deco. A dziś chcą startować w wyścigu o Alvareza ? za którego nigdy w życiu bym nie zapłacił 150 milionów . Pracę Deco zawsze oceniałem krytycznie ale teraz to już jest dramat. Porażka goni porażkę. Jeden z dwóch najlepszych zespołów na świecie a nie ma klasowych zawodników na połowie pozycji . Jedyny sukces Deco to bramkarz to trzeba oddać . Poza tym same klęski przypudrowane pracą Flicka i szczęściem oraz dzięki Bogu własną szkółką. Bo inaczej sam Flick musiałby grać .

1

@MagdJanko głos rozsądku . Jak zawsze . Miłego dnia

9

Osobiście uważam, że nic z tego nie będzie . Operacja nie nazywa się transfer Alvareza do Barcy tylko jak wydymać Barcę jeszcze bardziej ….. W zeszłym roku to fantastyczne fiasko z Nico w tym z Alvarezem ( mam nadzieję ) , zostanie kosmicznie przepłacony Gordon ( a po wczorajszym meczu sądząc jest to jakiś gruby żart ). Łatwo się krytykuje na kanapie ale…. Co robi w klubie MATS ? Jak wygląda sprawa ze stoperami ? Barcelona ma jednego średniego napastnika z rocznym kontraktem a powinna mieć trzech . Pozwolę sobie zażartować : dobrą robotę robi Pan Deco . LM? Z czym na pole bitwy chcemy wyjeżdżać ?

1

@maikeru szacun szacun szacun! Czy nie mógłbyś zastąpić Deco ???

2

@Chudini123 pięknie Marcus pokazał Deco jak bardzo się pomylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?