0

Mhm a żeby Pepe wyciągnął wnioski i był to jego ostatni wybryk ;d

1

Tylko zobacz ile Pirlo daje klubowi i kadrze, a ile daje Xavi :)

7

Każdemu może się zdarzyć. Każdemu puszczają nerwy. Song przeprosił, a Pepe? Pewnie za skopanie Casquero dostał premię.

1

Prezentacja jest o 14:30 :)

0

Nie było gdyż zawodnik Atletico odbił piłkę...

5

Może powinien od razu się przybić do krzyża?

0

Nie chodzi mi o to, mówię o tym jak go potraktował, a teraz jak gdyby nic się nie stało...

0

Mourinho już chyba zapomniał coś zrobił Tito podczas Gran Derbi... Będzie miał teraz go na sumieniu.
Spoczywaj w spokoju Tito !

4

Nie wiem co wy gadacie za głupoty, widzę, że nie oglądacie Chelsea. Luiz popełnia koszmarnie dużo błędów i strzelił nawet samobója ostatnio w meczu z PSG. Barcelona potrzebuje fachowego stopera, który gwarantuję mur w linii defensywy i taki jest Mats Hummels czy Elaquim Mangala. Nie warto wyrzucać kolejnych pieniędzy w błoto, niech Luiz zostanie na Stamford Bridge.

0

+ Gerard Deulofeu :)

0

A widziałeś jakieś stroje tych starszych piłkarzy np. Paulino Alcantary? Chodzi mi o to czy są tam stroje sportowców z początku XX wieku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?