0

smacznego

2

Nieee :P

0

co zrobił? :P

4

dokładnie, przyczepili się, że robią to dla "zielonych', jakby to było nie wiadomo co... A Zresztą nawet jakby, to przecież nic złego, bo skoro je dostaje to znaczy, że ludzie lubią informacje od niego.

25

serio, aż tak was to boli, że ktoś czerpie przyjemność z dzielenia się informacjami z innymi? Może potrafisz zrobić to lepiej i pokażesz nam jak to się powinno robić? Aaa nie chce Ci się... To uszanuj chociaż to, że komuś się chce i są ludzie, którzy na takie informacje też czekają. Szanuj czyjąś pracę, bo to czy są kopiowane, czy nie to mnie guzik obchodzi, ważne jest to, że wiem wszystko dzięki niemu, a to w czy daną informację wierzę, czy nie to inna sprawa...

1

ja mogę polecić serial Dark, tylko trzeba się troszkę skupić nad tym serialem :P Black Mirror też planuję zobaczyć, chociaż jak dla mnie pierwszy odcinek taki sobie i nie mogę się zabrać za kolejne, ale zrobię to, bo dużo ludzi go chwali. Punisher to nie moje klimaty, a Mindhunter nie znam. Mój typ - Dark

0

to chyba jest jasne.. Kupujemy przecież obrońcę, a nie napastnika, ale to, że jest przy okazji bramkostrzelny też jest dużym plusem. Taki Ramos nie raz uratował mecz, czy nawet LM..

1

szkoda piątaka

20

Yerry Mina:
Copa Libertadores - 27 występów 7 bramek
Brazylijska Série A - 26 występów 5 bramek,
robi wrażenie :)
staty z transfermarkt

0

komentarz widmo ;o

0

Surez grywał na skrzydle, kiedyś nawet widziałem jak w reprezentacji tak grał, ale kurza stopa, to już nie ten sam dynamiczny Suarez. Nie wyobrażam sobie go teraz na skrzydle

3

od kiedy Coutinho nie ma tatuaży na rękach? :D

0

a o której foci mowa? bo nie widziałem chyba :P

0

Fajny awatar ;)

11

ciekawe kto pierwszy na La Rambli da PRAWDZIWĄ informacje o oficjalnym transferze Coutinho :P

1

i w uzbeckim:
Coutino "Valverde" uchun ikkinchi marta Ispaniya kubogi sohibi Celta Vigo bilan o'rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadi. Bu o'yin 11 yanvar payshanba kuni bo'lib o'tadi.

0

w weekend zawsze jest najwięcej plotek:P Ale chciałbym, żeby to się już skończyło i w końcu żeby mógł dołączyć i trenować już w Barcelonie

0

Nom już prawie parzy :P

0

Doborowe towarzystwo :P

2

jemu chyba jednak wygodniej na skrzydle grać

0

ludzie trolują. Maranie, to fakt

2

Dojrzewa :P

30

Demebele ma sporo roboty, nowy klub, nowa liga no i wrócić do formy po kontuzji przy takich okolicznościach. Oh jest nad czym pracować

2

No nie wierze... wchodzi Rakitić, który gra w h.. meczy, a Roberto i Alena dalej na ławce...

0

Oh, Vermaelen ;o Brawo :P

1

Dzisiaj Gomes o wiele lepszy od Denisa Suareza

5

Nie liczę dzisiaj na wiele od Dembele, pewnie będzie się gubił trochę, ale strasznie nie mogę się doczekać aż wejdzie

7

Niech ten Vidal zejdzie, bo nikt go nie kupi jak zobaczy ten mecz xD

5

O Aleix gra xD

0

nasi zamiast grać to zastanawiali się czy to wpadło czy nie xd po za tym pobiegli wszyscy do jednego piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?