9

Musialaby byc to Polska lub jakis polski klub

3

Dokladnie tak wygladal rok obu Panow :)

0

Polecam Tom Clancy rainbow six siege. Bardzo fajna gierka i mega wciagajaca, zwlaszcza jak grasz ze swoimi znajomymi. W zyciu nie kupilbym tylu fifa pointsow.

2

0

Podobno nawet Wielki Zderzacz Hadronow przy drugiej bramce Barcy na chwile przestal dzialac, a Ziemia przez moment narazona byla na wstrzasy sejsmiczne w kazdym zakamarku globu

11

Amerykanscy naukowcy nie sa w stanie stwierdzic jednoznacznie, ale przy pomocy NASA mowi sie, ze aby odzwierciedlic w grze Leo Messiego, przynajmniej w 70%, potrzeba polaczyc firmy Ea Sports i Konami w jedno, stworzyc nowy symulator pilkarski, nową knsole 74 generacji z padem posiadajacym 91 przyciskow. Dodatkowo samym Leo musialoby sterowac 28 topowych graczy esportu.

0

Ogladam to chyba juz 100 raz i wciaz malo

2

A co to jest wtorek, bo plotki chodza, ze jutro ma byc

6

Wciąż nie moge dojsc do siebie po tym co Messi wczoraj wyprawial. JakIes medium powinno zbadac Messiego, bo to chyba nie jest zwykly czlowiek

0

Co to było ?! ;o Ależ zakręcili ! ;o Bosko!

0

Bellerin, Walcott, Sane, Sterling, Sanchez, Koscielny ile tam 'szybkosci' na boisku :D

2

Są plusy! Hiszpania kolejny raz dominuje w rozgrywkach klubowych :P

0

No to pozamiatał :D bramka nie w stylu ronaldo, za ładna i za daleko xd

0

Sędzia zobaczył, że 90 minuta, pomyślał 'Ramos-90-Ramos-90+' i bał się, że mu ręka odpadnie jak mu drugą zółtą pokaże

0

No słaby, ale jedno trzeba przyznać, potrafią nie tracić punktów

2

Tylko Ronaldo potrafi okwiać sam siebie

9

buahahahahahahah ! Nie mogE!!!!

9

Ronaldo się ośmiesza, Benzema strzela, ale i tak będą mówić, że to Ronaldo wygrał KMŚ

2

Że będzie najlepszy to bym nie powiedział, ale ma zadatki na dobrego grajka

0

no to Remy.

0

fifa/fm?

0

jaki tytuł?

0

Jest moc! Swietna wiadomosc, chociaz spodziewalem sie tego i nie jestem zaskoczony.

0

Słabo to wygląda

4

Trzeba byloby zapytac o pozwolenie, a przeciez nikt z nas nie ma ani jeden zlotej pilki, wiec nie jestesmy godni

0

A przeciez jeszcze nasz Vermaelen wraca z Romy na kolejny sezon :P

0

A co z Marlonem? Dla mnie to wielki talent, powinien byc brany pod uwage w nastepnym sezonie

1

MichalWOT
Barca juz sie kiedys nim interesowala, dla mnie to swietny kandydat, ale zapewne bylby drozszy od Cancelo, Totki tanio nie oddaja swoich pilkarzy

1

Jak tam Real gra? Jestem w pracy i nie mam mozliwosci ogladac. Otylia cos gra?

0

no ja zauważyłem akurat, że jeśli ktoś krytykuje piłkarzy, zarząd itd to trzeba robić z niego bekę, wklejać ss i robić z gościa bekę na kanale, ale gdy on to robi, jest wszystko ok, bo jest obiektywny itd. On ma z tego pożywkę właśnie, do 'obiektywnych' czy jak sam to zaznacza, niby w formie żartu subiektywnych komentarzy. Nie chcę mi się tego rozwijać, bo chciałbym zakończyć już ten temat, ale mam inne zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?