Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 w sumie racja, jeden i drugi tak samo zakłamani
0
@Bobo25 to Tuska nikt nie przebije
0
@Patrykl145 skoro tak bardzo interesuje cię jego zdanie to nie łatwiej samemu to sprawdzić?
1
@Sysia11 oberwał najbardziej bo to on obecnie jest najbardziej rozpoznawalny z nich wszystkich, jego widownia to raczej ludzie starsi w porównaniu do pozostałych, a więc zgaduje że są bardziej wzburzeni tą całą sytuacją. Uważam, też że oberwał najmocniej bo najwięcej miał do stracenia. Pewnie po nim ludzie najmniej się spodziewali i w sumie był on nową osobą o której zaczęło się mówić w kontekście tej całej afery, bo o reszcie już można było gdzieś tam usłyszeć
0
@marcin62 kurde, a mi ta gra kompletnie nie siedzi... Nie ograłem jeszcze dlc, ale dosłownie wymęczyłem podstawkę w nadziei, że może podłapię ten hype, ale no nie siadło
0
Lewy wiedział, że ma bardzo małe szanse na strzelenie, świetna decyzja żeby przepuścić piłkę
1
Lewy musisz! dawaj
3
Inigo koniecznie do zmiany, no i lepiej Lewy za Ferrana... Kogo wy chcecie wprowadzić z a Oriola niby...?
1
kurw.. czy ten Inigo umie dokładnie podac piłkę?
0
aj szkoda tej akcji :(
0
ale my dzisiaj niecelnie podajemy
0
@Kitek1640 w Lolu chyba spędziłem więcej godzin, ale obecnie wolę chyba jednak world of tanks
2
@clyde kiedyś bym powiedział, że zdecydowanie rdr2, ale po kilku próbach udało mi się ja przejść i aktualnie uważam tą grę za zdecydowanie jedna z najlepszych. A odpowiadając na pytanie to:
-Death Stranding,
-GTA V - mam ją już tyle lat i nigdy nie ograłem
-Fortnite
-Minecraft
13
@kamyk_23 UWAGA! a całym lekarstwem na pis będzie po :D Nie no... rewelacja :D dopóki tacy jak ty będą się udzielać to w Polsce nic się nie zmieni...
0
@_barti za pis okradani, za po sprzedani
3
Co ten Felix wyprawia.... :D
0
co oni robią :D
0
ależ kibice dzisiaj się bawią :P
3
Dobra po ile ten Felix?
0
Lwangolski :P Myster polsky
1
Co jak co, ale Romeu to mnie mega zaskoczył. Kozak w uj tranfer
3
ale poleciał, jak napalony
0
@Rewolucja123 no ciekawe na kogo :D
5
@betonito spokojnie, są pomysły żeby odebrać prawa wyborcze mężczyznom, więc może już niedługo nie będziesz miał dylematu :P
4
Z tym Krychowiakiem to jest trochę tak jak z naszym S.Roberto. Kibice go nie chcą, gra słabo, ale każdy trener na niego stawia
0
@barcelonaLM najgorsze jest to, że PIS wie jak je..ie polaków, ale wjedzie POcałe na biało i zrobi to samo :D Tylko zamiast nas okradać, to nas sprzeda
2
@HighestInTheRoom tylko gorzej jak nie ma wyników, a on jeszcze takie podejście ma
7
to byłby nareszcie skrzydłowy jakiego potrzebujemy, a dawno nie mieliśmy
1
@Arkon nie musiałby tego mówić, gdyby to nie było prawdą
5
@BordowyPtak dobra odklejka :D