0

@ObiektywnyKibic121 Czego Ty oczekujesz? Ze po tylu latach zje.. przez Barto, w drugim meczu oczekujesz jakiejś mega rewolucji?

0

Coutinho wracaj!

0

Kurw ileż można. A co najgorsze, że jak coś powiesz o sędziach to zaraz jakieś kary. Co to ma być

1

Tu nie ma winy Pique

2

Tu nie ma żadnej winy Pique. Tylko i wyłącznie Neto. Złe przyjęcie i zła reakcja. Tyle..

0

Ja pierd... Pinto

0

Nie no Busi... Co to było....

0

Demebele, jak ja go lubię!

0

Dembele to zadymiarz :P Dobrze, że wrócił ;) Jeśli nie kontuzje, to będzie z niego pociecha jeszcze

0

Chciałbym zobaczyć Braithwaita w sumie od pierwszej. Nawet nie dostał szansy. Ciekawe jakby to wyglądało z 9ką

5

Nigdy nie widziałem tak ohydnych strojów...

0

Ależ ta Chelsea ma fajny składzik. Bardzo dobre transfery porobili

12

@TylkoBarca7273
1. Bramka w 94 minucie,
2. Nieuznany prawidłowy gol Villareal na remis(brak var)
3. Zwycięstwo realu 1:0, czerwo dla gracza Alaves
4. karny dla realu w końcówce meczu
Tak będzie

3

Leo Messi "Dziś mam mniejszą obsesję na punkcie bramek"

2

@NaFazieHitman Oczywiście, że tak. Już coraz głośniej mówi się o wandalizmie i lewicy niż o proteście kobiet

37

Niestety z protestów kobiet zrobiła się lewacka dzicz, a im to obojętne o co walczą. Ważne by zrobić rozróbę pod byle jakim pretekstem

4

@semafor To po co prowokować takie sytuacje... Nie wiesz kto ejst za kierownicą. Czy psychopata, czy ktoś kto się wystraszy, a może osoba która popiera protesty, ale ludzi i tak jej zniszczą samochód..

6

@Borneo No właśnie za ten burdel odpowiada pis, więc dlaczego uprzykrza się życie przypadkowym ludziom?
"Pretensje wszelakie do tych panów" - DOKŁADNIE!!! Do tych panów. DO TYCH PANÓW... przeczytaj to kilka razy aż Ci się wpoi..

19

@wajcha Proszę bardzo. Koleś wyraźnie mówi: "Ja nie jestem w rządzie!" No nie rozumiem takiej dziczy... Po co prowokować przypadkowych ludzi?!


2

@Dani13 Na De Jonga teraz widzę sporo ludzi narzeka :P

11

@Borneo ale człowieku, nie protestuje się niszcząc czyjąś własność... przypadkowych ludzi... Komu to robi na złość? Ludziom, bo rząd ma to w tyłku... Chore podejście. Nie walczmy między sobą... To jest już skrajność

72

@Chakalaka Widziałem inną jeszcze akcje na twitterze jak blokowali samochód kolesia. Zaczęli mu stukać w samochód i to coraz mocniej. Gość wysiadł i sie oczywiście przywalił do nich(prawidłowo) zapytał dlaczego mu samochód niszczą jak on nie jest z rządu i po co to robią, a oni 'wypie***' no patologia. Najpierw niszczą samochód przypadkowej osoby, a później pretensje że ktoś jest wkurzony. No trochę trzeba mieć oleju w głowie...

8

@Chakalaka Owszem bydle i nie będę go bronił, ale nie tak powinno się strajkować, że uprzykrza się życie mieszkańcom i blokuje się im drogi.. To nic nie da... Psychopatów jest wielu, więc po co? Rząd i tak ma to gdzieś, bo sami sobie szkodzimy, a nie tym na stołkach

5

Kurde no... mamy taką silną ławkę. 70 minuta, przegrywamy i 0 zmian... no zaraz mnie coś strzeli

1

Dembele lub Trinaco by się przydał

5

Nie no Busi proszę Cie...

0

Nie wierze !!!! Casemiro kartke dostał :oo To nie może być prawda

2

@Ascend no właśnie nad tym p30 myślę.
Dziękuję wszystkim za propozycje :)

0

Szukam telefonu w przedziale cenowym 1,5 - 2 tys. Fajnie jakby nie był to tablet, ale rozumiem że teraz moda na takie ogromne ekrany powyżej 6,5', trudno.. jeśli byłoby coś wartego uwagi nawet z takim dużym ekranem to co byście polecili?

0

@Cwaniak4 Beckham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?