Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Czego Ty oczekujesz? Ze po tylu latach zje.. przez Barto, w drugim meczu oczekujesz jakiejś mega rewolucji?
0
Coutinho wracaj!
0
Kurw ileż można. A co najgorsze, że jak coś powiesz o sędziach to zaraz jakieś kary. Co to ma być
1
Tu nie ma winy Pique
2
Tu nie ma żadnej winy Pique. Tylko i wyłącznie Neto. Złe przyjęcie i zła reakcja. Tyle..
0
Ja pierd... Pinto
0
Nie no Busi... Co to było....
0
Demebele, jak ja go lubię!
0
Dembele to zadymiarz :P Dobrze, że wrócił ;) Jeśli nie kontuzje, to będzie z niego pociecha jeszcze
0
Chciałbym zobaczyć Braithwaita w sumie od pierwszej. Nawet nie dostał szansy. Ciekawe jakby to wyglądało z 9ką
5
Nigdy nie widziałem tak ohydnych strojów...
0
Ależ ta Chelsea ma fajny składzik. Bardzo dobre transfery porobili
12
@TylkoBarca7273
1. Bramka w 94 minucie,
2. Nieuznany prawidłowy gol Villareal na remis(brak var)
3. Zwycięstwo realu 1:0, czerwo dla gracza Alaves
4. karny dla realu w końcówce meczu
Tak będzie
3
Leo Messi "Dziś mam mniejszą obsesję na punkcie bramek"
2
@NaFazieHitman Oczywiście, że tak. Już coraz głośniej mówi się o wandalizmie i lewicy niż o proteście kobiet
37
Niestety z protestów kobiet zrobiła się lewacka dzicz, a im to obojętne o co walczą. Ważne by zrobić rozróbę pod byle jakim pretekstem
4
@semafor To po co prowokować takie sytuacje... Nie wiesz kto ejst za kierownicą. Czy psychopata, czy ktoś kto się wystraszy, a może osoba która popiera protesty, ale ludzi i tak jej zniszczą samochód..
6
@Borneo No właśnie za ten burdel odpowiada pis, więc dlaczego uprzykrza się życie przypadkowym ludziom?
"Pretensje wszelakie do tych panów" - DOKŁADNIE!!! Do tych panów. DO TYCH PANÓW... przeczytaj to kilka razy aż Ci się wpoi..
19
@wajcha Proszę bardzo. Koleś wyraźnie mówi: "Ja nie jestem w rządzie!" No nie rozumiem takiej dziczy... Po co prowokować przypadkowych ludzi?!
2
@Dani13 Na De Jonga teraz widzę sporo ludzi narzeka :P
11
@Borneo ale człowieku, nie protestuje się niszcząc czyjąś własność... przypadkowych ludzi... Komu to robi na złość? Ludziom, bo rząd ma to w tyłku... Chore podejście. Nie walczmy między sobą... To jest już skrajność
72
@Chakalaka Widziałem inną jeszcze akcje na twitterze jak blokowali samochód kolesia. Zaczęli mu stukać w samochód i to coraz mocniej. Gość wysiadł i sie oczywiście przywalił do nich(prawidłowo) zapytał dlaczego mu samochód niszczą jak on nie jest z rządu i po co to robią, a oni 'wypie***' no patologia. Najpierw niszczą samochód przypadkowej osoby, a później pretensje że ktoś jest wkurzony. No trochę trzeba mieć oleju w głowie...
8
@Chakalaka Owszem bydle i nie będę go bronił, ale nie tak powinno się strajkować, że uprzykrza się życie mieszkańcom i blokuje się im drogi.. To nic nie da... Psychopatów jest wielu, więc po co? Rząd i tak ma to gdzieś, bo sami sobie szkodzimy, a nie tym na stołkach
5
Kurde no... mamy taką silną ławkę. 70 minuta, przegrywamy i 0 zmian... no zaraz mnie coś strzeli
1
Dembele lub Trinaco by się przydał
5
Nie no Busi proszę Cie...
0
Nie wierze !!!! Casemiro kartke dostał :oo To nie może być prawda
2
@Ascend no właśnie nad tym p30 myślę.
Dziękuję wszystkim za propozycje :)
0
Szukam telefonu w przedziale cenowym 1,5 - 2 tys. Fajnie jakby nie był to tablet, ale rozumiem że teraz moda na takie ogromne ekrany powyżej 6,5', trudno.. jeśli byłoby coś wartego uwagi nawet z takim dużym ekranem to co byście polecili?
0
@Cwaniak4 Beckham