0


Sztab nie zaryzykuje z wystawieniem Balde.

7


Lewy jutro wraca do treningów z drużyną więc powinien znaleźć się w kadrze na Inter.

2

@michal26 Ja bym zaryzykował, jeśli Thuram 2 dni przed meczem nie mógł wykoanć sprintu i grał to Balde, który pokazuje na stories jak normalnie biega też powinien byc w kadrze meczowej.

1

@michal26 No ja też jestem tego zdania bo od ponad tygodnia już trenuje na boisku i normalnie biega ale widać różnicę w podejściu obu drużyn jeśli nie będzie w kadrze meczowej.

0

@krol211 Flick o tym mówił na konfie. Inter ma inne podejście bo nie wykluczają w 100% , że Lautaro zagra chociaż powinien nie grać przez 2 tyogdnie

0

@Pedri16Future Balde pewnie by mógł zagrać bo od kilku dni zapowiada na insta swój powrót ale jak widać sztab nie chce podejmować ryzyka jak Inter z Thuramem, który po 1 treningu grał od 1 minuty.

1

@Vurt On od ponad tygodnia trenuje już na boisku to raczej sztab nie chce ryzykować tak jak to np. zrobił Inter z Thuramem, który po 1 treningu już grał w 1 składzie.

27


Szczęsny wraca na najbliższe 2 mecze.

8


Gavi bez kontuzji.

1


Fati pierwszy do zejścia.

15


Rodriguez może wyjść w 1 składzie.

1


Info dla fanów gier. GTA VI przełożone na 26 maja 2026.

6


Oficjalnie jutro zmiana w bramce.

4


Balde jednak nie dostanie jutro kilku minut na rozegranie przed Interem.

1


Piątek blisko Arabów.

2

@macio_944 Mówił jeszcze, że nie ma szans na powrót Balde i Lewego a już praktycznie wiadomo, że Balde wyjdzie w pierwszym więc specjalnie takie gadanie.

1


Inter zagra bez Lautaro ale może wrócić Pavard.

6


Balde rewanż Interem zacznie w wyjściowym składzie a Lewy na ławce.

15


Yamal szpilka w byłego lekarza Realu xD.

1


Thuram ma zacząć w wyjściowym składzie.

2


Szczęsny chyba ławka z Valladolid.

0


Zapisał rzucanie więc Rudiger mógł zakończyć właśnie sezon.

0

@SinMistico Najbliżej zawieszenia na mecze ligowe jest Rudiger, jeśli sędzia napisał w protokole o rzucaniu przedmiotem no to dostanie 4 do 12 meczów zawieszenia.

5


Rudigerowi grozi kara od 4 do 12 meczów.

48


Komunikat Atletico.

1


Wybielanie się xD.

2


Jeśliby się jutro nie zjawili to dostaną bana na przyszłą edycję pucharu.

7


Prezydent federacji daje do zrozumienia, że nie zmieni sędziów.

3


Oficjalnie domagają się działań xD

16


Federacja się nie ugnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?