Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Trener Rayo stawia ultimatum
1
@Emhyr No i Mateusz Doniec jako jedyny dał poprawnie :D
0
@Emhyr Chyba Carpetas Blaugranas przekręciło bo już to usunęli
4
Spotkanie Xaviego z Mateu Alemanym , planowane są odejścia jak i transfery do klubu
1
United zdecydowało już że złoży ofertę w wysokości 30 milionów euro za Asensio
13
Bernardo
1
@Emhyr w tym przypadku pewnie taka informacja dla niektórych przydatna bo pojawiały się już różne plotki że transfer już odpada i Barca rezygnuje ale Ci lepsi jak Achraf czy Romero wciąż widzą szansę
40
Klub pomógł
7
,, Co do Bernardo to powtarzam Pep nie zapobiegnie jego odejściu , Barca spróbuje a Xavi tylko na to czeka''
@Emhyr
5
@Sulimo Pokazywanie obrazu z meczu pierwotnie na 2 dni ale się odwołał i po godzinie unban
0
@Emhyr ale jest pewny że odzyska wcześniej więc będzie wyjaśniał pewnie czemu mecz leciał xD
0
@Emhyr No nawet mówił że ten mecz można streamować więc stało się to co napisałeś
1
@Kgorecki2500 No i to niesłuszny bo bot zbanował przez zbyt dużą liczbę reportów bo ten mecz mógł streamować ponieważ jest charytatywny
6
Gerard Romero z banem za transmisję meczu
@Emhyr @Lionel_Messi10
1
Depay zagra dzisiaj około 30 minut
5
Kounde i Pique w 1 składzie
6
Trwa spotkanie zarządu z agentami Auby by zamknąć transfer do Chelsea
9
,, Isak nie jest warty 70 milionów , 30 wystarczy. Jeśli on jest warty 70 to Lewy 200''
5
Liga przyjęła odwołanie od żółtej kartki dla Gerarda Moreno
0
@masq Jest w Getafe
5
Lokalna prasa zajmująca się Realem Sociedad informuje że Isak został sprzedany do Newcastle za 70 milionów euro
0
Alemany zablokował wypożyczenie Torre
7
Iván Balliu
0
Depay
6
Meunier
9
Moretto powtarza to co wczoraj Romero samo odejście Auby starczy
1
Nikola Grbić 3 dni przed rozpoczęciem MŚ wydał apel do mediów i innych osób komentujących wyniki meczów : ,,Spróbujmy tym chłopakom pomóc być najlepszymi jacy potrafią, jeśli będziemy nakładać presję, komentować ich słabsze występy to po prostu ich spali bo nałoży na nich presję. Wszystkie te komentarze, wszystkie rzeczy, które czytają nawet jeśli ciągle im powtarzam chłopaki starajcie się angażować w grę, starajcie się nie czytać komentarzy pisanych przez ludzi, którzy niewiele rozumieją albo nie wiedzą nad czym pracujemy, albo z czym aktualnie się mierzymy, jakie problemy macie albo mamy, jaka była taktyka w konkretnym dniu, jakie były założenia ale to nadal nie jest łatwe. Bo nawet jeśli nie chcą tego śledzić jakiś znajomy, albo krewny powie im '' słyszałeś co mówili'' i to nakłada na nich wielką presję. Jeśli więc chcemy, mówię to do wszystkich, jeśli chcemy tego samego to presja nie pomaga. Najłatwiejszą rzeczą na świecie jest patrzeć z zewnątrz, przed telewizorem i rzucać negatywnymi komentarzami. Nie chce brnąć zbyt daleko gdzie ludzie popełniają samobójstwa z powodu złych komentarzy. ale to jest na prawdę podła rzecz. Mówiąc szczerze nawet jeśli są to osoby publiczne i wiedzą że ich praca jest publiczna i każdy może ją widzieć to mam nadzieję, że każdy zrozumie jak bardzo negatywne, złe komentarze o danym występie mogą mieć wpływ na zawodników. Więc jeśli możecie to pomagajcie nam i nie nakładajcie presji.'' ( kanał Polska Siatkówka na YT)
@Encore @VegetaPolska @MesQueUnClub96 @FCB24 @kewin
8
Milik
1
@Emhyr Możliwe że jednak Pjanić bo nie wstaje z ławki a miał dostać szansę
10
Opcja A i B