Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Chukwuemeka
2
Wywiad Lewego dla Bilda po osiągnięciu porozumienia przez Bayern i Barcę
1
Aouar już blisko Betisu porozumienie zastanie zawarte w zamian za ustaloną kwotę i Williama Carvalho.
5
https://x.com/ReshadRahman_/status/1548669860087042054
Kounde chce dołączyć do Barcy a klub chce pozyskać go jak najszybciej gdyż Chelsea zamierza reaktywować kontakty z Sevillą
6
Romero powiedział że ten artykuł El Pais to psucie atmosfery wokół transferu Lewego przez dziennikarzy związanych z Madrytem
2
@Firestone @MesQueUnClub96 Na 20 komentarzy pod tym artykułem 1 osoba uwierzyła wiadomo kto xD
1
@Emhyr Moim zdaniem od najlepsze od 2014/2015 wtedy był Suarez , Rakitić , Bravo , ter Stegen
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Na stronie La Ligi jest 21 ale bez transferów i Gaviego więc w tym momencie mamy w kadrze 26 ale lista się raczej zwiększy bo jeszcze idą po Kounde , Azpiego i może Alonso
0
@MarioVeB! No widać że Ciebie boli prawda o tym że Lewy gra teraz dla Barcy
13
''Marzenia się spełniają . Jesteśmy bardzo podekscytowani całym waszym wsparciem''
2
https://x.com/ReshadRahman_/status/1548364491343011840
Jules Kounde to kolejny cel Barcelony
1
@kkbarca @Firestone Oby ta klauzula z rozwiązaniem umowy nie weszła w życie bo to będzie oznaczało super poziom Lewego
2
Dziennikarz ''Bilda'' Matthias Brugelmann o transferze Lewego : To psuje wiarygodność Kahna. Zaakceptował transfer, bo uznał, że transfer jest właściwy dla klubu z uwagi na finanse i atmosferę . Branża piłkarska to zapamięta. Kiedy Kahn mówi "basta", to nie znaczy "basta". To będzie bardzo drogie (Meczyki)
1
@Emhyr Z 2 godziny temu wszedł w tweet Borka o tych koszulkach i to potwierdził ale bez filmu xD
3
Pionek od Bartomeu napisał że lepszy by był Lukaku na wypożyczeniu xD
4
@Pawel13sz Podobno do myślenia da mu dopiero jutrzejsza lista kto jedzie na tournee chociaż u Xaviego zagrał 10 minut xD
3
@macio_944 Uli Hoeneß: Z tego co słyszałem to Barca nie musi już wysyłać żadnych ofert . I jednak dobre info miał bo serio nie muszą tier1 w tym okienku :D
0
@Emhyr Czempion xD
0
@Emhyr Juli też pewnie gotowy hahaah
4
@Firestone A to jeszcze może nie być koniec bo Kounde w kolejce
0
@masq Basta :)
1
@Emhyr Pewnie numer i dom są w pakiecie :D
8
Czyli prezentacja po powrocie
1
@Vebrol A Bayern odrzucił te 60 milionów o których pisał i jednak teraz chcą 70 xD
3
@Emhyr Za to Romero na początku tygodnia : Raphinha w czwartek może Lewy w piątek . Gigachad
11
Niemcy potwierdzają że 45+5
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrPGG No dokładnie Marca była wtedy jedyna bo nikt z tier 1 nie zdążył potwierdzić bo klub za chwilę dał komunikat xD
10
Teraz jakieś źródło z Niemiec
15
https://x.com/thexdeaf/status/1548061263812386819
Jeszcze tylko Romano xD