0

Musieli go jakoś przekupić by chciał do nich przyjść, jeśli to prawda że tymi 30 mln to sporo jak na zawodnika 32 lata.
Coś mi się wydaje że Perez troszkę oszalał z tymi transferami, jakby na siłę chciał wykupić to co my chcemy

1

Sprzedać Kounde , cancelo jeśli przyjdzie przerzucić na PO do spółki z Fortem/ Espartem i dokupić Grimaldo na lewą by rywalizował z Balde

3

@Elvisek Gordon przyszedł bo chciał go Flick, bo widział że z Rashfordem nic nie ugra , że go przez sezon nie nauczył bronić , pressowac, że jego gra wygląda znacznie gorzej niż liczby , które nam zakłamują rzeczywistość

1

Dołożyć Guirassiego z BVB i będzie atak na przyszły sezon, dość tanie rozwiązanie,

2

@ArcziArtt oj ja bym powiedział VW drugą stronę, guiu był nie nazwał klocem

0

Każda kwota powyżej 40 mln to świetny i Teresy dla nas , .... Ja już przy 30 bym się zastanawiał

0

@novy1899 patrząc na grę kounde w tym sezonie, i zjazd jaki zanotował to uważam że to słuszna decyzja , ewentualnie sprowadzić Ratiu.
Powinniśmy spróbować spieniężyć Kounde, on nawet sezon wcześniej , który był jego najlepszy to mieli zbyt dużo głupich , prostych błędów.
Pamiętając jego grę odkąd jest u nas i w Sevilli to zawsze przytrafiały mu się głupie błędy i choć za czasów Sevilli mówiono że z wiekiem je wyeliminuje to to się nie stało.
Może Angole by za niego zapłaciły 60-70 mln.
Jeśli Espart i Fort mają talent to albo trzeba im dać szansę albo ich spieniężyć i dać szansę kolejnym.
Ja osobiście uważam że gorzej niż kounde nie zagrają, a zwłaszcza fort da w ofensywie znacznie więcej niż Kounde

0

Rashford zrobił dobre liczby ale jakby był naprawdę skuteczny to te liczby wyglądały by znacznie lepiej , on marnował sporo świetnych okazji , jego tzw. dryblingi kończyły się już za linią końcową,
Nie dawał wsparcia w obronie obrońcy.
A co najgorzej wyglądało to jego zastawianie , walka w pojedynkach główkowych , kawał chłopa a obrońcy robili z nim co chcieli., nawet bardziej niż z Ferranem.
To nie zarodnik do systemu Flicka a poza tym miejmy nadzieję vzecrsphinha będzie w pełni zdrów i wróci z oo czynami do sezonu z przed roku , a przynajmniej się trochę zblizy

1

@Cules69 oby nie, rashford będący rezerwowym , wchodzącym z ławki takie słabe liczby bo nie czasu na stworzenie 5 sytuacji z tej coś strzeli czy dobrze poda, nawet w maju rashford w ofensywie u nas dalej wygląda jak obce ciało zresztą w pressingu podobnie. Jedyny sens kupna go to żeby go od razu sprzedać za więcej

1

I dobrze, również i taki styl jest potrzebny w Laliga, Fajnie się ogląda jak widać jak każdy na boisku walczy , stara się zwłaszcza w meczach z wielkimi, gdzie zasuwają aż miło, dobre takie przetarcia z nimi przed europą

0

Na zdjęciu to trochę taki Frank Ribery, ( który też wyglądał na znacznie więcej niż miał),
Byłby świetnym rezerwowym u nas a może i w pierwszym składzie by grał rywalizując z Ferranem

0

Sprzedać Kounde i postawić na Forta i Esparta wspomaganych w razie czego przez Erica

0

To tylko zasłona dymna pereza, kupią kogoś na prawe skrzydło

0

Alvarez jeśli odejdzie to do PSG

0

Więcej niż 120 mln nie ma co dawać za Alvareza, już lepiej pomyśleć o Muriqim , Oyerzabalu czy Gurassim z BVB. Real nie kupi Alvareza bo nie ma tam miejsca dla niego przy mbappe i viniciusie, oni jak coś to poszukają na prawe skrzydło , Olise

8

Cucurella super zawodnik sam się zmienił xD trzeba go brać

1

Oby świetnie zagrał na MŚ i dostał super ofertę której nie odrzuci i on i klub

9

Perez ma mocnego świadka działań korupcyjnych Barcelony którego wskazał do UEFY jest nim niejaki Jacek Murański, postać znana xD

8

To nie jest nasz problem jednostkowy, tak jest z każdym naszym piłkarzem którego chcemy się pozbyć. Tak było z Romeu, Umititim, Longletem, Breitwhitem, Fatim i tak będzie Penią bo dajemy zbyt wysokie kontrakty nawet średnim zawodnikom. Taki Penia czy Mats nie dostaną nigdzie takich pieniędzy, nawet się do nich nie zbliża

0

Gość jest nie poważny i dlatego socios prześcieradeł znów zagłosuje na Pereza i dalej będą narzekać na to jak klub i otoczka wokół klubu jest zarządzana

0

@Hindus a których tych bocznych obrońców mamy co dają coś w ofensywie, jedynie widzę Cancelo ( który nie jest nasz, jest szejkowy)

0

Sprzedać Kounde a za te pieniądze wzmocnić obronę.
Najlepszym wyjściem było by
Sprzedaż Balde i kupno cuccurelli i cancelo lub Grimaldo
Sprzedaż Araujo Guardioli( cóż szkodzi pomarzyć)
Sprzedaż Kounde postawienie na PO na Esparta/ Forta i Erica
Nie przedłużenie umowy Chriestiensena

0

Niech Diomande zostawia dla nas

0

Wypożyczyć na dwa lata , z warunkiem rozegrania określonej liczby minut - wtedy wypożyczenie za free a my płacimy wynagrodzenie,

0

Cucurelle jak najbardziej, to bardzo nie wygodny obrońca , Bernardo się przyda bo obskoczy kilka pozycji

0

Ciekawe gdzie latem pójdzie Leao,

0

Olise, Dembele, Doue, Vitinha
Zapewne któryś z nich

0

Wymienić za kounde z ich dopłatą 25 mln-30 mln lub 1 do 1 z Araujo lub Balde

0

@Cule6173737377171 po jego historii kontuzji to może to być następca alaby, mendego , ja bym nie ryzykował z nim, już mieliśmy vermalena , mamy Chriestiensena....

0

Wypożyczyć Darvina Nuneza z opłaceniem części pensji,
A co do cancelo to może araby będą chciały się go pozbyć i rozwiaza z nim kontrakt i przyjdzie za darmo , być może trzeba ich tylko wyczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?