22

Szkoda że fauli na yamalu nie gwizdał w tak aptekarski sposób jak dla atletico,, jakim sposobem 2 metrowy chłopa pada z taką łatwością, tam jest kontakt ale tam nie ma takiego pchnięcia by powalić chłopa dobre ponad 100 kg

0

Jakim sposobem atletico na tyle fauli nawet żółtej nie dostali

18

Jak dla mnie oczywisty faul Liorente, pcha olmo tak samo jak Eric sorlotha,
Mamy karę za składanie zażaleń do UEFY, oni tego nie lubią

2

@Maker0 dałbym odwrotnie bo olmo może się okazać potrzebny na zmianę za pedriego/ fdj, ja bym widział Gaviego od pierwszej minuty w miejsce anglika, potrzebna jest jego intensywność

0

@Zbyszard to brać z Mallorki Muriqiego, tani, sezon dwa zagra , walczak jakich mało, aż się przypomina Diego Costa z czasów atletico i jego pojedynki z naszymi ŚO

0

Skądś to juz znamy , tak Mourinho przygotowywał się na mecze z nami , zmniejszali murawę do minimal ej , trawa za wysoka , sucha , wszystko aby utrudnić grę, można się śmiać ale przy naszej grze , dryblingach yamala trawka ma znaczenie

0

@majkiii Wtyczek nie h gra na ŚO z Araujo , Casado może nie dać rady , mentalnie po PK będzie z nim słabo przeciw atletico

0

@Browaldo oglądałeś go ze się tak wypowiadasz? Oglądałem co najmniej kilkanaście meczy jego w tym sezonie, Na pewno da więcej niż angol, chłopak od zeszłego sezonu gdzie w trakcie sezonu wszedł do Barcy athletic zrobił ogromny progres , w Mallorce wywalczył pierwszy skład , to jego pierwszy sezon w Laliga na jedną bramkę i 4 asysty, ma wiele udanych dryblingów. Virgilii i Munōz to dwa objawienia tego sezonu z tym że Virgilii jest znacznie mlodszy .- o 3 lata. Wartość Virgilliego to co najmniej kilkanaście mln

0

Ja bym widział Gaviego zamiast Anglika

0

Ja bym tak to widział:
Joan Garcia
Kounde Araujo Eric Cancelo
Fdj Pedri
Lamine Fermin Gavi
Lewandowski

Lub zamiast lewego Olmo, choć należy pamiętać że fdj nie zagra więcej niż 60 minut i musi ktoś za niego wejść , najlepiej Bernal

Czy Rashford coś nam dac w clataku , raczej nie bo atletico się cofnie i nie będzie miał przestrzeni

0

@HavertzKai bez sensu wystawiać dwóch lewych obrońców, zwłaszcza Balde który nie wniesie nic do ataku, my tu mamy atakować a nie bronić

4

Torre odżył po zmianie trenera , stał się zawodnikiem pierwszej jedenastki.
Co do Jana Virgilii to zdecydowanie wolę by on wrócił niż wykupić Rashforda. Chłopak ma potencjał, zrobił wielkie progress patrząc rok do roku, na pewno w naszej grze odnajdzie się lepiej niż Anglik a koszt jego to kilka mln a pensja też zdecydowanie mniejsza niż Rashforda

0

@Camilo93 4 kartki w meczu z falującym atletico to dość mało , obawiam się że dużo będzie pozwalał na faule

0

@Coveta bo Lewy niezwykłej do tych piłek słanych przez yamala do Ferrana by nie dobiegł

0

Postąpił do rzęs bo dał odpocząć zawodnikom z pierwszego składu, Grizman , Alvarez , lookman , koke , Liorente, Guliano Hancko, Gimenez , Rugeri będą wypoczęci a u nas pedri yamal Eric zagrali cały mecz

0

Szkoda bo by się przydał na drugą połowę jako zmiennik Fdj, bo holender zagra max ok 60 minut, i wtedy na pół godziny i ewentualną dogrywkę przydałby się Bernal

0

@Dawiddd1213 bo Pedri ostatnie mecze wygląda słabiej, dziś w drugiej połowie wyglądał słabo, bo te minuty z dzisiejszego meczu niestety zostaną w nogach piłkarzy ,

0

@ArcziArtt dla Ferrana najważniejsza jest ta jego fryzura, ważne by dobrze wyglądał xD

1

Flick takim składem pokazuje że zależy mu tylko na la lidze a LM odpuszcza

6

Co robisz w pierwszym składzie Pedri i Yamal, w ostateczności można ich było wpuścić w drugiej połowie , choć dziś nie powinni się w ogóle pojawiać na boisku.

0

@Kismeth chyba na Fifie xd

0

@MaŁolat też tak uważam, dziś rezerwowy skład, zwłaszcza że real nie wygrał to nasza przewaga jest dość bezpieczna

0

@kejdzi po kontuzji, na pewno nie powinien zagrać więcej niż 60 minut

3

miejmy nadzieję że Flick wystawi drugi skład, Tak bym to widział:
Garcia
Espart, Araujo, Cubarsi, Balde -
Casado Gavi -
Roony, Fermin, Rashford -
Ferran
Z ławki Kounde , Fdj , Marques, Lewy, Martin,

Bez względu na wynik Pedri ,Yamal, Cancelo, Olmo powinni odpoczywać

0

Wymienić Ferrana na Alvareza i dopłacić 50 mln, to byłoby piękne,

4

Dobrze jakby Pedri i fdj zagrali razem z atletico od pierwszej minuty a Eric w obronie, tylko czy nie lepiej byłoby wstawić do pierwszego składu Araujo ?

5

Tu Lewego popieram, niech będzie urażony i nie przedłuża z Barceloną współpracy, jeszcze sprzedać Ferrana i sprowadzić dwóch nowych napastników

0

Rashford za wysoko
Olmoi yamal za nisko

0

Któryś raz nie potrafimy zareagować jako zespół , przy tej sytuacji powinniśmy jak najszybciej wybić piłkę i domagać się połową vdruzyny VARu, podobnie przy faulu koke powinno pół drużyny podbiec do sędziego i domagać się żółtej dla koke , tak jak to robi real czy też atletico... Bo sam yamal nie wystarczy

2

No ciekawe jak tą sytuację wytłumaczą, .
Bardzo słaby występ sędziego, spodziewałem się że lepiej będzie prowadził mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?