0

No to Świątek robi sobie problemy.

1

@Pawlak1992 pewnie jest już zmęczony graniem na najwyższym poziomie a w Miami łatwa kasa i zabawa z kolegami w pięknym miejscu, tak trzeba żyć.

7

@Comentateiro "a kto nie ma pokus" - Ojciec Rydzyk

5

@Luciano99 nie no, za 4 lata to będzie poważny super turniej ;)

1

@Herato ja po tym, że Lyon i Mistrz Włoch, więc od razu pomyślałem o jakimś Włochu co grał w Lyonie.

2

@Herato Fabio Grosso

9

@Hadziuk u mnie pływa.

0

@OskP a to nie tak, że oni to specjalnie napisali żeby ich nie namierzyć przez X?

https://x.com/strumyktv1/status/1884707719225237529

6

9

@bartekvisca może lubią alkohol.

0

@FcPortoFan1999 903 piłkarzy jeszcze na wypożyczeniach, spokojnie.

22

Chelsea 46 piłkarzy w składzie xDDDD

https://x.com/KubaSzlendak/status/1942641114487357677

7

@GeneralXavi Z innych takich szokujących informacji to trawa jest zielona.

5

@JohnKennedy POWRUT!

0

@Foton doktorowa dobry MILF

0

@July_6_BcN głodnemu chleb na myśli.

1

Czyżby Chelsea w końcu dobrego napastnika ściągnęła?

1

@4drian0 grok dziś jak Messi w 2012.

6

ale zgruzował Olkiego xD

1

@Almogaver mój też, zawsze mu kibicowałem przez tą historię ze skoków do kolarstwa ;)

1

@Arden tak wygląda niebo.

1

@Almogaver a Roglic jak jeździ teraz czasówki?

2

@blakkudium już 30 lat? a pamiętam jak był młody, szybki wahadłowy.

0

Pogacar nie do zajechania.

1

@19piter93 ja to na polsat box go oglądam :)

0

co ta Siegemunda robi...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michal26 to narracja od tych z silnych razem, bo według nich, jak ktoś pod ręke do przeciwnego obozu, to jest już rozegrany i się sprzedał.

10

był Sigmą, zanim to było modne.

2

@NeroTFP1 ale w Orłach Otwocka gra Maksymilian "Byku" Myrdal, były zawodowy piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?