DJ6

1

Flickiowi to chyba rodzinę porwali i trzymają ich z bronią przy skroni że nie zmienia Yamala

DJ6

3

Joan Chad Garcia

DJ6

0

@JUNIORcom to nie wiem jaki mecz oglądasz, bo braku zaangażowania nie można mu zarzucić na pewno, tyle w temacie.

DJ6

1

@PJ777 może myślał że zwolnione tempo to to normalne :D

DJ6

3

Oczywiście zaraz będzie LigaNegreira, mimo że karny i czerwo były więcej niż oczywiste. No ale jak można myśleć inaczej jak Ramos grał tak bez przerwy bez konsekwencji.
Obrona jest w strasznej formie, co prawda nadal jest za wysoko, ale ilość banalnych błędów indywidualnych na poziomie juniorów jest stanowczo za duża i prawie za każdym razem gdy Villareal minie pomocników to jest jakiś babol.
Cubarsi musi odpocząć, ale nie go kto zastąpić, bo Garcia jak widać jest niezbędny w pomocy.
Za dużo gramy przez Yamala, za mało przez Raphinhę, Yamal dobrze kombinuje, ale jest okrutnie niedokładny.
Nadal jest to dla mnie niepojęte że w ogóle nie gramy na jeden kontakt.
Mamy dużo szczęścia że były spalone, a Żółci strzelają tragicznie.

DJ6

3

@JUNIORcom wpis z cyklu: nie lubię, więc zmyślę

DJ6

0

Cóż no, mieliśmy go za darmo i w najgorszym momencie nie tylko sprostał zadaniu, ale też zapewnił elitarny poziom w zupełnym chaosie jaki rządził wtedy w klubie i nawet tych urazów miał relatywnie mało.
Szkoda że tak się rozsypał, ale nie ma się już co łudzić, tylko ładnie podziękować za naprawdę dobrą grę i się pożegnać.

DJ6

16

Katastrofa jak z Vermaelenem, świetny piłkarz, ale zapałka. Zero argumentów na przedłużenie...

DJ6

2

Mój ulubieniec regularnie nam przypomina że nie można z nim niczego przedłużać, kiedy gra to jest po prostu szefem, ale nie ma szans żeby był nawet regularnie do dyspozycji.

DJ6

9

To że Laporta kłamie, nie oznacza że RMTV nie kłamie, po prostu ominęli sobie ten element, wylewając wiadro pomyj na Joana ;)
Real nadal nie może przełknąć tego że przegrywał, bo był słabszy i mimo brudnej gry, na i poza boiskiem, byli regularnie gruzowani i żaden sędzia nie mógłby tego zmienić w jedną czy drugą stronę.

DJ6

2

Przez te łamagi, które nie mogły sobie dać rady z Guadalajarą bez Pedriego, teraz brakuje nam naszego najlepszego zawodnika na mecz z czołową drużyną ligi.
Czego trzeba żeby mogli wygrać? Rywal ma nie wyjść na boisko?

DJ6

0

@piJohn Mylisz pojęcia i tylko pokazałeś swoje uprzedzenia.

DJ6

0

@piJohn Nikt nie powiedział że jest większy i nie ma nigdzie takiej insynuacji, ale jest na tyle duży że ten artykuł jest jak najbardziej na miejscu, niezależnie jak bardzo ci Messi nie leży ;)

DJ6

0

@piJohn Kojarzę że było coś o mistrzostwie Hiszpanii, ale głowy nie dam.
Nie rozumiem jak zwycięstwo kogoś tak ważnego dla Barcelony w Mistrzostwach Świata można traktować jako wazeliniarstwo, pisanie o braku wspomnienia francuskich piłkarzy Barcy wskazuje że nie rozumiesz sensu i powodu napisania tekstu.
To że nie jest w Barcelonie nie ma żadnego znaczenia, tak samo jak np. Xavi, Puyol, Iniesta, Pedro, Pique, Villa, Valdes, Abidal, Ronaldinho, Eto'o... mam dalej wymieniać?
To gość który naznaczył nową erę w Barcelonie i w całej piłce nożnej, nawet news o jego nowych butach byłby usprawiedliwiony.

DJ6

2

@Comentateiro Według mnie gość jest z tych, którzy winią Messiego za kryzys i wykorzystują każdą okazję żeby deprecjonować jego rolę w Barcelonie.
Niezwykle irytujące zachowanie człowieka, który jest po prostu nieogarem.

DJ6

5

@piJohn Lewandowski też grał z Argentyno i nie wspominajo! Skandal!

DJ6

0

Święty Mikołaj w tym roku z przytupem

DJ6

0

Czy należał się karny? Tak. Prześcieradła jednak próbują tym przykryć fakt że są po prostu bardzo słabi i męczyli się w tym meczu niesamowicie, a także że dzięki temu samemu sędziemu nie mieli karnego dla Alaves i czerwonej kartki dla tego lumpa Asencio, który bez śladu inteligencji w tym swoim czerepie kopie po kroczu niczym jego mistrz Pepeł.
Cudownie jest czytać ten ryk rozwydrzonych gówniaków jakim Real zawsze był

DJ6

5

@masik86 tak, a pod względem gry uratował go Pedri, bo myślę że większość wcześniej postrzegała De Jonga jako takiego środkowego jak Xavi, który przed sobą ma Pedriego, za sobą kogoś od utylizacji.
Mało kto spodziewał się że cofnięty Pedri będzie odwalał takie czary i będzie praktycznie wszędzie.
De Jong stał się taką przybudówką Pedriego, całkiem nieźle rozgrywa z nim u boku, a jego braki w obronie są też piękne przykrywane, ale wszystko wyłazi na wierzch, gdy geniusza zabraknie na boisku.
Myślę że te 7 lat pokazało że lepiej już nie będzie, ale za to drożej.

DJ6

10

To że socios to beznadziejna banda błaznów już wiemy, czy takie przejęcie można rozważyć? Tak. Czy przez Araba? Oj nienienienienienie.

DJ6

13

Problem polega na tym że De Jong nie potrafi zabezpieczyć tyłów jak prawie ktokolwiek inny, z pomocników gorszy od niego w tej kwestii jest tylko Olmo.
W poprzednim sezonie to nie on zabezpieczał Pedriego, tylko odwrotnie, a nasz czarodziej wykonywał niesamowitą robotę w obronie.
Czy ustawienie z Garcią wystarczy na top europejski? Możliwe, ale raczej bym się nie nastawiał, jednak nie da się ukryć że gdzie nie postawisz Garcii tam się rozwija i daje konkrety, więc kto wie?
De Jong natomiast się według mnie w ogóle nie rozwinął odkąd grał w Ajaxie, jedynie się zaadoptował i to też trwało bardzo długo.
De Jong jest słaby w obronie bo ma wylewy i brakuje mu zaangażowania. Nie wiem czy ma dostatecznie dużo atutów ofensywnych żeby to zrównoważyć.
Widać jednak że ta dyskusja wraca coraz częściej i moim zdaniem gdyby nie kontuzje Gaviego i spadek formy Casado, to De Jong w Barcelonie byłby skończony.

DJ6

3

Więc sprawa coraz bardziej skręca w stronę wyciągania hajsu z klubu, jednak nadal są wątpliwości, bo jeśli "tylko" o to chodziło, to czemu akurat przez Negreirę? Osobę z tak przypałową funkcją? I czemu syn Negreiry tak desperacko próbował się od tego odciąć, tłumacząc się nieświadomością do poziomu absurdu?
Dla mnie najbardziej przekonującym argumentem przeciw korupcji sportowej, jest fakt że nawet jeden sędzia nie zeznał że Negreira cokolwiek próbował, przez tyle lat nie znalazł się ani jeden sędzia, który mu odmówił i chciałby o tym powiedzieć? Niezły monolit musiałby się tam utworzyć, prawdziwe bractwo na bij zabij.
Oczywiście nie można nie wspomnieć ile pomyłek było przez te lata na naszą niekorzyść i ile razy Real na tym korzystał, myślę że szczegółowy bilans byłby dla prześcieradeł wyjątkowo niekomfortowy.

DJ6

0

Podoba mi się wynik De Jonga w tej ankiecie, to kompletnie nie ta postać do tej roli.
Garcia wyrasta nam na prawdziwego lidera, przetrwał w Barcelonie prawdziwą próbę ognia, wielokrotnie krytykowany, z wieloma błędami na koncie (które zamazywały jego liczne dobre występy).
Wypożyczenie dało jego karierze drugi oddech i otworzyły nowe perspektywy, dzięki którym mamy teraz zawodnika, który nam ratuje dupy znacznie bardziej niż nam się wydaje, to może być prawdziwy kapitan tej łajby w niedalekiej przyszłości.
Na tą chwilę opcja jest jedna - Raphinha jako charyzmatyczny lider i Pedri jako jego przyboczny supermózg.

DJ6

0

@th@les w kwestii Gaviego to raczej nie przez to że się nie nadaje, tylko dlatego że nie gra, jego przyszłość jest niestety bardzo niepewna przez te urazy, ale fakt, wypadł również z tego obiegu...

DJ6

4

Dość łagodne oceny, większość zawodników zasługuje na oczko niżej. Również moim zdaniem Kounde jest zawodnikiem meczu, ale ocena 5 jest najwyższą jaką mogę mu z czystym sumieniem dać, bo poza bramkami grał wyjątkowo fatalnie i bez nich grał na solidną dwóję.

DJ6

2

@4Fabregas4 nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy zachowują się jakby mieli ołtarzyki Lewandowskiego, wczoraj gdy czytałem komentarze podczas meczu to nie wierzyłem w ten poziom hipokryzji i zaślepienia. Gdy Lewandowski totalnie spartolił akcję sam na sam, to przeczytałem że został okradziony z asysty XD
Gdy Torres niemal od razu po wejściu zaczął strzelać na bramkę to przeczytałem że jest słaby jak zawsze, a poza tym Eintracht już się nie muruje :D

DJ6

2

@Guillegavira Bo jest komu, Torres porusza się po boisku po hiszpańsku, więc tu nie tylko o szybkość i wiek chodzi. Lewandowski to zupełnie inny typ napastnika i rzadko jest z niego pożytek kiedy nie idzie.

DJ6

1

Słaby mecz z nieoczekiwanym bohaterem, który przez całe spotkanie kopał się po czole. Wynik do końca niepewny i raczej taką postawą to Europy nie postraszymy.
Żadna formacja nie grała dobrze, chyba znów obrośliśmy w piórka i myśleliśmy że będzie spacerek, po raz kolejny La Liga nie ma żadnego przełożenia na Europę.
Plan minimum osiągnięty, ale drętwo.

DJ6

0

Weź De Jong jeszcze dłużej czekaj

DJ6

0

@Ziperro ta i jeszcze karnego mu dać, bo obrońca nie ma prawa tak szybko biegać XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?