Dajnatace
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Sprzedać, kupiony za ogromne pieniądze które nigdy się nie zwrócą. Czy on zrobił postęp w ciągu tych lat? Nie wszystko można zwalać na kontuzje.
0
Sprzedać natychmiast
1
Nie oglądałem pierwszej połowy za to z tego co słyszę w studiu w canal + to nie gramy najlepszego meczu i w sumie mamy dużo farta, tak to wygladalo?
0
@olsen nie, ogromny sprzeciw klubów zamknął temat na wiele lat. Przynajmniej w takiej formule
2
@FafitFCB bo my dalej milion podan bez celu, z piłkarzami którzy wolniej biegają przodem niż ci z Chelsea tyłem
0
Alez będzie się dobrze spać
0
@macio_944 na tablicy 1-0 ale powinno być ze 4-0, moim zdaniem będzie wyrównany finał
0
Chelsea to przegra, to jest niemożliwe ile setek można zmarnować
0
A tak serio gdyby Werner nie był Niemcem to walczyłby teraz z Pijo Pijo w Herthcie o skład
0
Mamy to ihaaaaaa
2
To co klasyka dzisiaj? Casemiro bez czerwonej i Ramos gol z główki?
0
@ptrx chyba kogoś troszkę nie doceniasz.
0
@derlysy1979 jak roma nas wyeliminowala to też była od nas lepsza oprócz tamtego meczu? Nie wydaje mi się
0
@IronSanHybrid w tym chorym kraju właściciele pewnie będą winni. Ciekaw jestem jak się rozwinie sytuacja
1
@betonito chyba nie chcesz powiedzieć ze Neymar nic nie dawał Barcelonie?
2
Ale bym sobie obejrzał final City - Bayern, wg mnie najlepsze drużyny obecnie
1
Ja pitole taka akcje jak z Fify spieprzyć
1
Dzbanbele habla espaniol?
0
Tyle dobrego ze chyba wlazł mu ta pusta powierzchnia między korkami
0
O Bożenko alez strzal
0
Angielski final jedziemy essa
0
Nie ogladam meczów City, czy Pep tradycyjnie zamotał skladem?
0
Meczu nie ogladam ale czytam ze Werner gra jak łamaga, znów trybuny za głośno?
5
Za każdym razem kiedy zagra dobry mecz czyli raz na 10 czytam ze, zaczyna odpalać, co raz lepiej dogaduje się z Messiem i inne gówna xdd.
On jest beznadziejny
0
Z reguły o tej godzinie jestem mega śpiący, dopiero ogarnąłem ze to nie Atletico prowadzi, kurde ale czad :D
0
@mekston nie, pokaz :p
0
Włączyłem mecz czyli Real wygra, przepraszam
0
Haha co oni odwalili
0
@amanter czego można się spodziewać? Pokazówka i winny, czy sprawiedliwosc?
0
Taka imba a tu o 5 trzeba wstawać, az zal się kląsc spać