0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

OUT - tyle mam do powiedzenia w jego temacie

5

Messi umiejętnościami przerasta wszystkich o klasę, ale umówmy sie, w poprzednim sezonie nie grał kosmosu. Staty z ligi imponujace, ale w LM nie ciągnął nas, byl niewidoczny. Zaś w kadrze rządzi chaos, zespół gral bez. Ładu i skladu.

0

No to fajnie sie zaczyna

2

Rakieta dramat dzisiaj

0

Lepiej teraz dolek niz w marcu/kwietniu D

0

Bardzo cieszy mnie wypowiedź Leo odnośnie LM. Jesli tegoroczne wyniki ZP maja podziałać na niego motywująco to świetnie. Nie czarujmy się, Barca to Messi bez niego tracimy połowę wartości i bylo to doskonałe widać w LM gdzie graliśmy bardzo slavo.

0

Ajaja czemu to nie wpadlo?

0

Nie ma nic gorszego niż angielski komentarz :D

0

Jeśli ma to wpłynąć na niego pozytywnie to dobrze. Nie czarujmy się, ale to sprawiedliwe. Messi w lidze byl świetny, ale w Lidze Mistrzów i na mundialu był po prostu słaby.

8

Najpierw dojdzmy w końcu do półfinału.

1

18 mln za Vidala? Nawet mnie nie rozsmieszajcie. Bardzo dobry transfer.

0

Dembele zamiast skracac wakacje i walczyć o miejsce w składzie woli odpoczywać nie wiadomo po czym. Po treningach na mundialu? Bo przecież nie meczach.

3

Byłby świetnym wzmocnieniem.

0

Takie grajka nam trzeba. Dobre umiejętności i walczak.

5

Przestań plakac i wez sie za robote

0

Przyszły sezon bedzie decydujacy. Poprzedni mial zniszczony przez kontuzje.

0

Prawda, choc moim zdaniem w roku mundialowym przy wyborze duzy wplyw powinien miec wynik wlasnie na mundialu. Skoro juz sie przyjeło ze nagrode indywidualna wygrywa sie, za osiagniecia zespolowe.

1

W tamtym roku juz za kilka meczów dostał.

0

Myslicie ze w tym roku ZP moze wygrac ktos spoza Zlotej Dwojki?
Modric? Mbappe? Griezmann?
Idąc tokiem rozumowania dzbanów glosujacych w tym plebistycie stawialbym na ktoregos z francuzów. Ja stawiam jednak na Modrica, fantastyczny sezon w klubi i reprezentacji, moim zdaniem zasłuzył, w przeciwienstwie do Ronaldo czy Messiego.

0

Coś się kończy, Derby bez Ronaldo jednal tracą smaczek. Niemniej nic w przyrodzie nie ginie, w jego miejsce przyjdzie kolejny genialny. W

0

I wy tak bardzo chcieliście Sampaolego. Kabareciarz. Co do meczu obstawiam Francję

1

Uwielbiam jego sposób gry.

5

My do środka potrzebujemy kogoś na już, a nie kogoś kto może odpali może nie.

0

Chłopców nam nie trzeba. Po co ta szopka?

0

Ty zacznik oglądać mecze, a nie przeglądasz tylko portal ze statystykami

0

W sumie ok, nigdy nie będzie grał ale pasuje mu to. W razie czego ma jakąś tam jakość.

5

Neuer to Messi bramki, po prostu najlepszy. Mnie decyzja Loewa nie dziwi.

5

Może i jestem jego fanbojem, ale według mnie Dembele to diament, kosmiczny potencjał.

0

Szykuje sie bardzo ciekawy turniej. Francja, Brazylia, Niemcy, Hiszpania, wszystkie te druzyny maja mega skład. Nie moge sie doczekac turnieju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?