David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dużo osób krytykuje Sergiego, ale tak naprawdę to świetny kapitan, który pełni znaczną rolę w adaptacji nowych nabytków czy przy budowaniu właściwej atmosfery. Nie jest on może kluczowym zawodnikiem przy wyborze pierwszego składu, ale wkład w historię klubu, ślad, który w nim pozostawił, są nie do zaprzeczenia. Jego przywiązanie do klubu stawia go w oczach kibiców jako wzór, gdzie pieniądze mają marginalną wartość.
Gryzie mnie za to wybór Frenkiego na czwartego kapitana. Holender znalazł się w grupie zawodników, którzy podpisali na koniec ery Bartomeu nierynkowe kontrakty. Dziś Frenkie zarabia, dodając zaległe sumy, których klub nie był w stanie płacić, 2 razy więcej niż Robert Lewandowski. Na pewno jednak jest lubiany, a z pokorą potrafi przyjąć posadzenie na ławce. Jest pracowitym piłkarzem. Poza tym wybór był między nim a Ousmanem. Reszta nie ma takiego stażu w klubie.
0
Naprawdę ciekawe rozwiązania.
21
To już 20 lat jak jestem kibicem Barçy. Jak ten czas leci... Nie ukrywam, tęsknię za kimś takim jak Ronnie czy później Lio. Ney też potrafił dać radość.
1
@adukla i tego jego p**dy z dystansu. Ciekawe, czy jeszcze mocno kopie? :-)
0
AndreSÍniesta ;-)
1
@artur_26 albo ładuje bramkę na 2-7 i 2-8 w ćwierćfinale LM...
0
@Pako96 stwierdzając, że zablokuje miejsce młodym, nie stwierdziłem, że sam jest stary. ;-) Ogólnie rzecz biorąc to Messi, Lewy czy Gundogan to młodzi ludzie. :-)
0
Nawet Lengleta nie umiemy sprzedać...
0
João będzie blokować miejsce dla młodych. Jest kiepski w pressingu. Od dawna gra piach z pojedynczymi zrywami. Oby nic z tego nie wyszło.
3
Za Oriolem Romeu naprawdę solidny sezon. Transfer low-cost. Końskie zdrowie w ostatnich dwóch sezonach. Piłkarz o profilu, jaki potrzebujemy. Chciałoby się kogoś bardziej uznanego, ale cóż... Życzę powodzenia.
2
No, nie wiem, klauzula chyba za niska.
0
Pablito to jest kocur. Poradzi sobie. Fajnie, że będzie grać.
3
Uważam, że warto było dać szansę Nico, ale jeżeli Xavi jest innego zdania, to nie ma co marnować talent na ławce. Byle mądrze wypożyczyć, nie jak przed rokiem. Sprzedaż z prawem wykupu też może wejść w grę. Szkoda, ale cóż...
0
@Rivaldinho11 Liczyłem na postawienie na Nico oraz rotacje z innymi pomocnikami na tej pozycji, jak Gundo, FdJ czy być może Kessié, a także Casado oraz szczątkowe minuty dla Prima.
6
Co to za obrona tam jest? xD
4
Serce dalej krwawi. Masakra...
0
Ez Abde to świetny piłkarz, jednakże uważam, że nie jest to profil pod Barcelonę, dlatego nie żałowałbym jego sprzedaży aż tak. Natomiast jeśli zostanie musi poprawić zwłaszcza podania.
0
Ja rozumiem, że ten kontrakt jest już uzgodniony i przygotowany... Że nie będziemy działać na ostatnią chwilę...
0
"Żan Luk Leban" - to jest dobrze napisane? xD
2
Ach... Thiago. Szkoda, że tyle kontuzji ostatnio go trapi.
30
Transfer Ferrana Torresa do dziś zastanawia. Ogromna kwota za piłkarza kontuzjowanego w tak trudnej sytuacji ekonomicznej klubu. W międzyczasie głośno było o naszym zainteresowaniu młodym Argentyńczykiem, który był trzy razy tańszy. Do dziś nie rozumiem...
0
Villareal i Girona jak najbardziej tak. Valencia niekoniecznie.
0
@th@les *dał de Jongowi. Sam wiesz kto. ;-)
0
Już wcześniej pisałem, jestem bardzo ciekaw kto poleci do USA.
0
Ferran bardzo pasowałby, moim zdaniem, do Realu Sociedad. Gdyby Alguacil postawił go na dziewiątce, wycisnąłby z niego co najlepsze.
3
Co to za bzdury?
3
Dlaczego klub nie potrafił działać szybciej? Dlaczego nie rozpoczęto poważnych rozmów z przedstawicielami piłkarza jeszcze w trakcie obowiązywania umowy? Nie jest trudno powiedzieć piłkarzowi, że zależy nam na kontynuowaniu współpracy, ale na gorszych warunkach dla niego samego ze względu na trudną sytuację ekonomiczną klubu.
Jeżeli chodzi o zainteresowane kluby to są to atrakcyjne kierunki dla Tenasa.
0
@R_da_Souza_Faria i niewiele kosztuje
0
@urbie999 druga sprawa, niektóre bonusy są zazwyczaj łatwe do osiągnięcia dla nas, jak np. zdobycie mistrzostwa kraju czy krajowego pucharu przez piłkarza. Za Złotą Piłkę to można i 10 mln zapłacić, bo to będzie oznaczało, że się spisał. ;-)
0
@urbie999 podatki w kwocie kilkunastu milionów, które trzeba zapłacić już oraz ogromna ilość bonusów, które będą ciążyć nad nami w najbliższych trudnych latach. (Kwota transferu w wysokości 30 mln jest w miarę ok). Wszystko to za talent, który może nie wypalić. Jeżeli te kwoty byłyby prawdziwe, nie sądzę, to zamiast Roque i Lewego/Ferrana można było brać Haalanda. W każdym bądź razie ten transfer i tak jest przeprowadzany głównie po to, aby pokazać, że Barça wciąż potrafi istnieć na brazylijskim rynku, co pewnie było zadaniem Deco. Wolałbym, aby klub zwrócił się w stronę Urugwaju czy Argentyny, gdzie talenty mają rozsądną cenę, ale to już inny temat. Roque za 50 mln? Ok. Nie więcej. Mam nadzieję że te kwoty to medialne bajki i tak prawdopodobnie jest. W miarę upływu czasu dowiemy się więcej.