1

@ali3gator gdyby Barca grala tak za Xaviego, nie byloby takiego hejtu na niego.

Gramy dzis bardzo dobrze, dominujemy, tylko brakuje tego gola.

0

Trener Espanyolu powiedzial, ze wygraja na pewno, wiec Flick wzial to do siebie i mamy tego efekty.

2

A pamietam jak jeszcze pilka od nogi odskakiwala z kazdym przyjeciem, a teraz graja sobie jak gdyby nic. Niesamowita transformacja druzyny przez Flicka.

9

@Herbert peron ironii tam nawet sie nie zatrzymuje lol

0

Robercik jeszcze 3 bramczeki i Victor za niego.

0

@gukwa nie maja za bardzo wyboru, ale zgadzam sie po czesci z Twoim zdaniem :)

3

@Linnox ej.. nie ladnie tak. Nam tak samo zyczyli z Xavim i to nie sa mile wspomnienia.

0

@Encore ale chore pieniadze xd

0

Pamietajmy, ze mecz Realu trwa ponad doliczony czas.

Wow. Przelew Laporty poszedl, bo sedzia skonczyl przed doliczonymi 5 minutami.

0

Co za zale... reka wyciagniega, pilka zmienila tor lotu, ale placz, bo to Real...

0

@adamek20151 dzieki mordko

0

@adamek20151 oh oki, dzieki. 1 miejsce wygrywa tytul czy jakis final jest?

6

No i nikt nie moze powiedziec, ze zaplacilismy za losowanie, bo...no wlasnie :)

Chyba, ze Laporta wiedzial, ze bedzie ciezko z transferami i caly budzet poszedl na losowanie ligi mistrzow.

0

Jak to dziala? Na koniec podlicza kto ma najwiecej punktow, I bedzie kolejna runda?

0

Ah ta la bamba nigdy sie nie uczy. Sprzedac tego Olmo i wyslac Flicka do Niemiec, bo przegrywalismy w 1 polowie po 3 meczu trenera!

1

@blakkudium do Barcelony go

4

@zodiak_10

O kur, co ty tu robisz?!

0

Czyli jak zwykle.. duzo osob przewidywalo fatalny poczatek sezonu, a jednak Flick ladnie ich tam ustawil. Wiadomo, efekt nowego trenera, ale tam juz widac nowe schematy, ktorych nie bylo za Xaviego.

Sezon dlugi, potrzeba dobrej kadry i szczescia ze zdrowiem. Swietny poczatek. Vamos Barca!

0

@Hasszz jak na pusta jak dwoch zawodnikow Bilbao przed nim bylo?

1

Takie mecze mozna ogladac. Visca el Barca! Pileczka chodzi az milo.

0

Dawno nie ogladalem Ronaldo i nie za bardzo sledze co tam sie dzieje. Patrze na mecz Al Nassr vs Al Hilal, a Cristiano z nota 5.9, najgorsza z obu druzyn. Ze mu sie wciaz chce grac, szacunek.

3

Nareszcie liga z Barcelona. Tyle lat kibicowania, a czlowiekowi dalej morda sie cieszy przed meczykiem.

Visca el Barca!!

1

@4drian0 nie za bardzo ogarniam tutaj, ale to ten Vegeta co tak wszyscy o nim pisza tutaj?

0

Pewnych zwyczajow i schematow nie da sie po prostu zapomniec. Nie od razu beda efekty pracy Flicka, dajcie mu troche czasu, treningow itp. Lol co za ludzie haha.

0

@Zoker pozyczki itp. dla firm.

1

@Zoker jest duzo latwiej znalezc dobra prace jesli jestes ogarniety socjalnie. Zycie w Nowym Jorku jest bardzo drogie, wiec jesli zarabiasz minimum stawke (15$/h), to nie dasz rady miec swojego apartamentu, dlatego wiele osob mieszka z innymi dzielac sie.

Powiem tak, skonczylem studia i mialem isc na policje, ale jak covid sie zaczal, przemyslalem to wszystko i zmienilem profesje i poszedlem w finanse. Nie zarabiam milionow, ale mieszkanie i auto mam, a rano moge wstac i nie martwic sie o glupoty.

0

@Zoker tak. Sa dzielnice, ze nawet po angielsku nie musisz nic mowic, bo wszyscy Polacy.

1

@Zoker

Mozna powiedziec, ze mialem wszystko ustawione, decyzja byla raczej zywiolowa. Mialem 16 lat i wybor miedzy Polska a USA.

Kilka dni w Nowym Jorku i jakos wiedzialem, ze chce zostac. Zapisalem sie do High School..14 lat pozniej i nie wyobrazam sobie wrocic do Polski.

1

@Zoker mieszkam w NY, wiec blisko mam, za rzeka hehe.

1

Ide na meczyk Barca - Real i przyznam, ze jak na poczatku zobaczylem kto poleci z naszych na turniej, to nieco sie zawiodlem, ale po wczorajszym meczu, nie moge sie doczekac. Mam nadzieje, ze bedzie fajne widowisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?