Dawidooooo
Dołączył/a: październik 2023
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Lewy za to jak się prowadzi to mega szacunek. Co do Joana, jest Szczęsny który dobrze sobie radzi. W meczu z Elche wolałbym żeby jeszcze odpoczywał i się regenerował bo jest to diament w bramce. Dlatego jak będzie w 200% zdrowy niech dopiero wtedy wraca między słupki. I oby bez kontuzji do końca sezonu
0
@Mroziu ręka szła niestety do piłki i to widać w powtórkach. Więc karny ewidentny.
1
A według mnie jak na Hiszpańskie standardy dobry wstęp.
1. Anulowany karny dobra decyzja
2. Faul na Cubarsim ( tu bym dał jego błąd)
3. Ręka Garcii prawidłowo
4. Wyrzucenie Pedriego niestety też prawidłowo. Aczkolwiek już wcześniej w sumie powinien wylecieć
15
@Jaan11 ty jesteś idiotą z zawodu?
4
Ja coś czuję że po sezonie Flick out a Yamal za 500mln do PSG.
1
@asiavjfcnk po przerwie reprezentacyjnej
0
@Ronad10 1 słupek a 2 dominacja w środku pola i nad całym przebiegiem drugiej połowy na korzyść PSG
6
Dobra widzę w kom że jest poruszenie. Co z tego że tam była pomyłka? Życie, Barcelona została tak zdominowana że 1:2 to najniższy wymiar kary i zasłużone dla PSG
0
@Limaker ale trafił po kontakcie Erica z piłką więc jaki tu karny niby?
0
„Mało poważne dolegliwości” no to 3-4tyg i będzie gotowy. VAMOS!!!
11
Szybko trzeba zamknąć mecz i pozwolić na minuty dla Dro, Bernala oraz Fernandeza
1
Jak dla mnie chyba jedyna osoba w klubie która da rady dźwignąć to mentalnie. Wróci jako terminator nie ma innej opcji!!!
7
Totalne dno dziś. Cały zespół za swoją beznadziejną grę powinien się złożyć na prezent dla bramkarza
6
Trochę z innej beczki. Wszystko fajnie ale coś tych reklam się namnożyło od wczoraj strasznie….
0
70 mln i możemy pogadać
5
Za to szacunek. Wszyscy trąbią o tym że taki mecz zaburza tam porządek rozgrywek itp. Dla mnie największy minus i on jest nie do przejścia to ten mimo wszystko nie chce mi się w nocy wstawać żeby obejrzeć mecz. Także kategoryczne NIE
0
Kibice mówią NIE i piłkarze pewnie też nie są zbyt ochoczo nastawieni
0
Idiota, dziękuję Dobranoc
2
@armin84 wiesz co niestety mało osób myśli w tej Barcelonie i było kilka niewypałów.
1
„Nigdy nie sprawiał żadnych problemów” xddd no scyzoryk się w kieszenie otwiera po czymś takim. Problemem były jego sabotaże. 2 brameczki w klasyku na konto Oriola. Niech się takiego zawodnika pozbędą jak najszybciej bo to jest zawodnik drużyn walczących o utrzymanie. A nie zawodnik topowych zespołów
7
Kategoryczne NIE dla tego gracza!!!!!!!
0
Weźcie ograniczcie te newsy bo większość jest gówno prawda jak widać po ostatnich wydarzeniach.
2
Jak dla mnie transfer Nico byłby idealną odpowiedzią na Mbappe. Atak mielibyśmy potężny Nico-Lewy/Ferran-Yamal i na 10 Raphinha
0
Szczerze był dobry i był zły zależy od sezonu. Ale ma już swoje lata i jeżeli jest kapitanem i kocha klub to powinieneś szacunku odejść i oddać swoje miejsce młodszemu, lepszemu bramkarzowi z którym bedzie można zdobywać puchary.
1
@addept przecież lengleta wykupić chcą. A co do Romeu to przypadkiem on nie jest po transferze?
0
@europejczyk kontuzję ma
7
Trochę z innej beczki ale uważam że nasz kochany długo nieobecny Duńczyk zostanie bohaterem końca sezonu. On będzie zbawieniem
2
Wy się boicie Interu. Ale to będzie łatwa przeprawa
3
Penia i Ansu dwoje pierwszych graczy którzy powinni odejść jak najszybciej po rozpoczęciu okienka transferowego. A i jeszcze Lenglet niech zostanie u materacy na stałe.
0
@MateuszQ ze względu na zdrowie Olmo to takie ustawienie zastosowałbym w pucharze oraz z Interem a w lidze niech w miarę możliwości gra jak najkrócej