0

macie stream?

0

bez przesady.. Buffon jest dobrym bramkarzem, ale nie błyszczy tak jak przykładowo sezon temu błyszczał Neuer albo w tym roku Bravo.
Tevez ze złotą piłką? Nikt nie wygra ZP dopóki Messi i CR7 grają w piłke. Nikt nie może wygrać nagrody, gdy oni strzelają po 40-50 goli w sezonie.

18

Śmieszą mnie ludzie, którzy go tu nie chcą.
Jestem ciekaw kto inny zgodzi się na ławke rezerwowych, bo raczej nie ma możliwości, żeby MNS siadło. Pedro jest najlepszym rezerwowym jakiego możemy w obecnej chwili mieć.

0

Tak to jest jak sie gra podstawowymi zawodnikami, w meczach o pietruche przed finałem LM...

0

Boże w dodatku zmienił Ancelottiego na Beniteza...
To tak jak wymienić Maseratti na Volkswagena Golfa

0

Wee tam, niech sie Messi na czerwono przefarbuje... XD

0

Jestem ciekaw co musieli myśleć obrońcy Juventusu oglądając Messiego, gdy mijał obrońców w finale Pucharu Króla...

Nie zazdroszczę im...
Swoją drogą Costa w Realu? uzupełniałby się idealnie z Ramosem i Pepe.

0

Tak wszyscy teraz chwalicie Enrique... ale prawda jest taka, że kto wie jak skończyłby się mecz z RSociedad, gdyby nie posadził Messiego na ławce. Luis to dobry trener, ale bez przesady. Ma najlepszą drużyne i najlepszy skład do trenowania.

6

Ten sedzia od początku powinien karać za te faule to spotkanie nie przybrałoby takiego obrotu..

8

Dobrze, że Suareza nie było podczas zadymy. Jeszcze by kogoś ugryzł XD

3

Ten sędzia to gówno.
Kopią Neymara, a Sergio żółtą za pyskówki.

0

Co ten Alves na łbie ma znowu...

1

OMG!!!! OMG!!!!

0

Mathieu jaka wieża XD

0

Nie no... z całym szacunkiem, może być dobrym piłkarzem... ale nie ma takiej opcji, żeby tyle zarabiał. Jakby pograł przez 2-3 sezony w formie jaką Xavi i Iniesta reprezentowali kiedyś albo i nawet lepiej to okej. Ale nie kupujmy kota w worku...
Chce tyle zarabiać to wynocha do Realu albo PSG. Granie w Barcy to przywilej... a nie.

1

Pogba wie, że w Madrycie piłkarzy traktuje się dobrze tylko wtedy gdy są w formie. Przykładem jest Bale, który niby zawiódł i zaprzepaścił sezon. W Barcelonie piłkarzy traktuje się jako rodzina.

0

Jeżeli forma im nie spadnie... to co może być w następnym sezonie, gdy Suarez wkomponował się już w drużynę i będzie grał od pierwszego meczu...

0

Ten rudy co chodzi po boisku to syn Mathieu?

0

Ale ten doping... na Polskich stadionach nigdy takiego nie usłyszymy

0

Bez kitu, jakie jaja. Oni zamiast podchodzić to patrzyli hahaha

3

Wydaje mi sie, że Neymar chciał do messiego

3

Nie ma co, ładną bramke strzelił :D

1

Kurcze myślałem, że Douglas oszczędzany na finał Ligi Mistrzów...

0

Neymar piękne zachowanie, chociaż Messi już szans na króla strzelców nie ma xd

0

Co on zrobil haha

1

Tego Neymara to się jednak świetnie ogląda

0

Podejrzewam, że nie odejdzie. Gra w najlepszym klubie na świecie, z najlepszymi piłkarzami, wygrywa stale trofea. Niemożliwością jest, aby warunki kontraktu aż taką odgrywały rolę w podpisaniu nowej umowy.
Nie oszukujmy sie, Alves i tak zarabia krocie.

1

Współczuję Gerrardowi. Tyle lat, a trofeów za dużo nie podniósł.
Za to Xavi...

20

Messi wygląda jakby czekał na autobus.

7

Teraz Vermealen i Douglas na boisku w następnym meczu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?