Dejmet
Dołączył/a: kwiecień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety, ale problem tkwi w zawodnikach, a nie w trenerze. Moim zdaniem obecny trener ma pomysł na drużynę, lecz zawodnicy wolą grać po swojemu i to im się
nie podoba (oczywiście nie wszyscy). Prawda jest taka, że zarząd dał ciala z transferami. Przykro mi to stwierdzić, ale wydaję mi się, że jednym z największych błędów była absurdalna wysoka pensja Messiego. Za jego pensje roczną mamy klasowego zawodnika na każdym polu.. Choć jestem wielkim fanem Messiego i chciałbym, żeby grał u nas wieki, lecz nie kosztem całej drużyny, bo choć dzięki niemu wygramy większość meczy to przez niego inni zawodnicy chcą też wysokiej pensji i robi się brzydko mówiąc burdel na kółkach. Za jego pensje roczną można sprowadzić takie gwiazdy jak Sterling lub de bruyne (może nie z całej pensji, ale troche tylko trzeba byłoby dołożyć) i to jest największy paradoks obecnego zarządu za co powinien wylecieć w trybie natychmiastowym. Klub powinien mieć jakieś plany na pensje dla zawodników. Nowi zawodnicy nie powinni od razu zarabiać po 15-20 milionów euro... Wychowankowie musieliby grać z 5-8 lat na bardzo wysokim poziomie, żeby otrzymać taką pensję, a przychodzą zawodnicy z innych klubów i mają takie na start..
18
Ten bałagan w zarządzenia klubu, będzie ciężko naprawić :/ Szkoda zawodników
6
Pewnie jeszcze zdarzą się porażki, ale czy to wina nowego trenera czy starego? Myślę, że można w tej kwestii dyskutować, ponieważ widać, że nowy trener ma jakiś plan na drużynę, ale nie ma niestety czasu. W tym sezonie spróbować zawalczyć o jedno trofeum, a tak to ćwiczyć i ćwiczyć przed nowym sezonem takie jest moje zdanie. Lepiej zrobić krok do tyłu, a by następnie zrobić dwa do przodu :) A może akurat będzie niespodzianka i wygramy coś więcej.
Ps. Wszyscy, którzy krytykują nowego trenera po 2 tygodniach pracy to nie znają się na piłce i taka jest prawda. Może się zdarzyć, że plan nowego trenera nie wypali (bo tak może się zdarzyć), ale fajnie, że w końcu mamy trenera, który ma plan na naszą drużynę. A czy mu wyjdzie? Nie wiem, ale trzymam kciuki, bo lubie tego Pana.
4
@yoli Zgadzam się z tobą w 100% :) Szkoda, że za fałszywe oskarżenia i zniszczenie człowiekowi życia przez pare lat nie zostali wywaleni ze stołka. Nie lubię ludzi, który oskarżają kogoś bez dowodów, lecz oskarżają tylko po to, żeby wygrać nawet jak to nie prawda.
0
@Patry10 Myślę, że tyle lat grania w piłkę nożną to był wstanie zauważyć jak pracuję trener itd, także myślę, że nie ma co czekać i zatrudnić go jak najszybciej. On już od kilku lat interesuję się trenerstwem, także niech przyjdzie i pokaże czy faktycznie będzie z niego dobry trener, bo mamy teraz niesamowitych graczy i szkoda stracić czas z obecnym trenerem, bo psuje ich.. Takie moje zdanie, ale wiadomo praca trenera jest bardzo ciężka :/
0
Gdzie na internecie obejrze mecz?
0
Jestem pod wielkim wrażeniem twojej głupoty na prawdę. "Kolejny ślepo zapatrzony, który stał się fanem Malcoma, bo ten rozpłakał się po strzelonej bramce Interowi" Skąd możesz wiedzieć, że jestem fanem tego Pana? Po czym to wnioskujesz? Brak słów na tego Pana.
0
Chłopie o czym ty piszesz. Przeczytałem tylko jedno zdanie, bo więcej mi się nie chcę. Gdzie ja napisałem, że to wielki talent? Czytaj ze zrozumieniem błagam cię człowieku, bo przez takich tracę w wiarę, że w naszej Polsce będzie kiedyś dobrze. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
1
Chcesz być mądrym, a piszesz tylko i wyłącznie o jednej akcji z interem. Mecz z Realem to był jakiś nieoficjalny, że o nim nie piszesz? Jesteś kibicem który ogląda tylko skróty meczowe? Jeśli tak to pozdrowienia i życzę miłego dnia w szkole.
2
Dużo meczy z jego udziałem nie widziałem, także z chęcią usłyszę dlaczego się mylę, ale wydaje mi się, że Malcom to jest skrzydłowy, a nie zmiennik Suareza jak każdy pisze.
0
Nie wiem czemu, ale pokładam w nim duże nadzieja.
0
Nie rozumiem waszych komentarzy, że dla nas lepiej jak nie za gra Semedo na mundialu? Na mundialu zawodnicy zdobywają niesamowite doświadczenie, dzięki czemu myślę, żeby grał pewniej, ale może się mylę :D
0
i nie masz ręki
1
Uważaj nie jeden tak mówił i zobacz ilu zostało bez jednej ręki xd
1
Barca - Roma i jestem w niebie :D Choć może lepiej wygrywać z najlepszymi? Barca - City
0
Najważniejszy jest awans, ale marzeniem moim jest zobaczyć takiego Dembele przeciwko Chelsea. VEB!
0
Ja liczę na pokaz umiejętności Barcelony i pokazanie wszystkim jak silni jesteśmy w tym sezonie, typuje 3:0 :)