1

@Rifek Stowarzyszenie się pewnie tym zajmie, że wystąpił karzeł na dodatek bez ręki. Pewnie powiedzą że to jest męczenie biednych karzełków. Jakby nie chcieli to by ich tam nie było, pewnie nikt ich nie zmuszał do tego.

1

@Uven Dokładnie, karły pewnie żadnej dyskryminacji nie zgłosili, po prostu stowarzyszenie się wpieprza tam gdzie nie ma i tyle.

1

@LOPEZ16 Chłopie, to niech rzuca w swoich, ale nie w przeciwnika. To są dwie różne rzeczy, o czym ty piszesz xd Brak honoru i tyle.

1

Ciekawe czy te karły to zgłosili czy znowu jakieś śmieszne stowarzyszenie sobie wymyśla i próbuje szukać problemu w tym, że chłop zatrudnił karły, a oni na to się zgodzili, bo jakby się na takie usługi nie zgodzili to by ich tam po prostu nie było. Znowu czepianie się o byle gowno.

13

@gohan77 To stary filmik. Na jakim dzisiejszym treningu jak dzisiaj tylko badania były? Co wy za farmazony piszecie. Nie jesteś na bierzaco to się nie wypowiadaj

4

Trochę wstyd teraz przyznawać sie do takiego trenera który nie potrafi się zachować po przegranej.

2

@Romario87 Po zdobyciu tylu pucharów ego urosło, nie potrafią przegrywać. Ścierwo, powinny posypać się kary.

5

To jest czerwona kartka za impet. Co za ścierwa z tego Psg

1

Ale pięknie, nie dość że doszli do finału co kosztowało ich bardzo dużo sil i myślę że to będzie miało wpływ na nadchodzący sezon, to jeszcze nie zdobędą trofeum. Coś pięknego.

1

Myślałem ze te śmieszne psg jest normalniejsze, ale jak widać 0 honoru jak przegrywają. Mam nadzieję że karma wróci i będą kończyć sezon z połowa kadry.

2

PSG kolejna drużyna którą przegrywać nie potrafi. Przegrywanie = chamska gra. Kolor koszulek zobowiązuje.

11

@BezglutenowyPedri Jestem bardzo na tak.

1

@Joe_Barbaro Moim zdaniem będzie zaskoczenie i Chelsea wygra finał.

0

@BORO_12 Nasi na to pójdą i tak znając życie. I damy te 45

1

@Vurt Czyli ktoś nie będzie mieć przewagi grania przed własną publicznością XD hit totalny

0

@Konradowskyy Raczej już ją wygrał

2

@DariaFCB Właśnie że tej gry nie było widać xd mieli 30% posiadania XD

4

@macio_944 Tak jak płakali że nam mecz przełożyli, teraz sami o to prosza bo mają mało czasu na przygotowania xD

0

Widać, że ten gość nie będzie stał jak posąg i odprowadzał piłkę do bramki nawet nie reagując. Nie ma co, rusza się dobrze.

0

@Cvzx Bardziej bekę ludzie cisną z Gortata.

0

@robsesh 40 mln to free?

0

@Lanosss Trzeba przyznać że piękny.

1

Tylko oby nie Diaz

0

@kiper09 Ani tak nie mów, oby nie.

1

@Encore On na tym zdjęciu taki ulany czy mi się wydaje?

0

@Rifek Jak cię to wali to fajny kibic z ciebie. Wstyd za takich.

0

@Rifek I tak zdecydowanie za dużo.

7

82 mln za 29 latka XD

2

@Comentateiro Lepiej niech nie rzucają, bo będzie Yamalek bardzo mocno obrzucany coś mi się wydaje xD

2

@Adran360 Dziewczynę bym jeszcze zabrał żeby dobrze ją przetrzepał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?