1

20 minut gry i przerwa na nawodnienie. Utter woke nonsense.

1

Byl okres gdzie Balde i Nuno byli na podobnym poziomie, i mozna bylo sie zastanawiac, ktory bedzie lepszy w przyszlosci. Od tamtej pory Nuno rozwinal sie niesamowicie, Balde gra coraz gorzej.

7



Fajny chlopak ten Julian i bede mu kibicowal jak przyjdzie, ale 130 baniek to jest gruba przesada, a pewnie skonczy sie na jakichs 130+20 zmiennych...

4

@Bolton W dzien ojca nie zapominajmy o samotnych matkach.

1

Atletico Gyokeresa chce, niezła desperacja.

2

Ale te mecze z Atletico i Realem to będzie w przyszłym sezonie kino. Do tego powrót Mourinho. To może być jeden z najlepszych sezonów w historii.

1

@VegetaPolska Podobno juz here we go bylo. Od przyszlego sezonu w Realu bedzie gral.

0

@Herbert Akurat o tym temacie wiedzieli juz kilka dni temu.

2

Chce zobaczyc pressing w wykonaniu Raphinhi, Gordona, Alvareza, Gaviego i Pedriego. Powodzenia z wyprowadzeniem pilki.

6

Dawajcie Atletico jakies memy na swoje social media, bedzie nocny content.

4

Mozna narzekac na dziennikarzy i slusznie bo to farmazony, ale akurat w tym przypadku bylo mowione juz kilka dni temu, ze Alvarez zabierze glos w sprawie swojej przyszlosci. Jeden to chyba w ogole dawal jakies bomby i poniedzialek.

6

100 baniek to powinien byc limit na Alvareza. On nie jest wiecej warty, a nawet te 100 to za duzo.

0

Ronaldo bedzie gral do 60.

3

@Bernard777 Jak nie musi, jak chca byc pierwsi to nie moga przegrac.

0

Czemu on go przekladal, eh.

2

Co tu sprawdzac, nie ma bardziej ewidentnego karnego.

0

Myslicie, ze Ronaldo oglada? Jesli tak to jakie cisnienie w tym momencie?

2

To byl podwojny foul, wiec sie nie liczy.

0

@Kibol_83 No i tez nici z transferu.

3

@Kgorecki2500 Kupilem, przeszedlem po czerwonym dywanie, zwrocilem.

3



Podobno w tej grze jest jakas fabula.

9

@Rupert_Haubica Nadal moga nie wyjsc z grupy. Wystarczy, ze Hiszpania z nimi wygra i z 2 pkt nie wyjda.

4

Lewy głupia sprawa wyszła.

1

@PIWOSZ89 Turcja na pewno.

3

@blakkudium Biorac pod uwage, ze on nawet w Elche stracil miejsce w skladzie i chyba pensji wcale tez malej nie ma, to nie ma tragedii.

5

Gordon to nawet jakoś słabo nie zagrał bo on prawie w ogóle nie grał. Był całkowicie poza grą.

2

Przepiękna bramka.

4

@mekston Teraz Euro raczej nie wygraja.

0

Tak szczerze to Kongo moglo ten mecz spokojnie wygrac. Mieli przynajmniej 2 okazje gdzie wystarczylo lepiej podac. Szkoda.

7

Przeciez to czerwona jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?