Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
20 minut gry i przerwa na nawodnienie. Utter woke nonsense.
1
Byl okres gdzie Balde i Nuno byli na podobnym poziomie, i mozna bylo sie zastanawiac, ktory bedzie lepszy w przyszlosci. Od tamtej pory Nuno rozwinal sie niesamowicie, Balde gra coraz gorzej.
7
Fajny chlopak ten Julian i bede mu kibicowal jak przyjdzie, ale 130 baniek to jest gruba przesada, a pewnie skonczy sie na jakichs 130+20 zmiennych...
4
@Bolton W dzien ojca nie zapominajmy o samotnych matkach.
1
Atletico Gyokeresa chce, niezła desperacja.
2
Ale te mecze z Atletico i Realem to będzie w przyszłym sezonie kino. Do tego powrót Mourinho. To może być jeden z najlepszych sezonów w historii.
1
@VegetaPolska Podobno juz here we go bylo. Od przyszlego sezonu w Realu bedzie gral.
0
@Herbert Akurat o tym temacie wiedzieli juz kilka dni temu.
2
Chce zobaczyc pressing w wykonaniu Raphinhi, Gordona, Alvareza, Gaviego i Pedriego. Powodzenia z wyprowadzeniem pilki.
6
Dawajcie Atletico jakies memy na swoje social media, bedzie nocny content.
4
Mozna narzekac na dziennikarzy i slusznie bo to farmazony, ale akurat w tym przypadku bylo mowione juz kilka dni temu, ze Alvarez zabierze glos w sprawie swojej przyszlosci. Jeden to chyba w ogole dawal jakies bomby i poniedzialek.
6
100 baniek to powinien byc limit na Alvareza. On nie jest wiecej warty, a nawet te 100 to za duzo.
0
Ronaldo bedzie gral do 60.
3
@Bernard777 Jak nie musi, jak chca byc pierwsi to nie moga przegrac.
0
Czemu on go przekladal, eh.
2
Co tu sprawdzac, nie ma bardziej ewidentnego karnego.
0
Myslicie, ze Ronaldo oglada? Jesli tak to jakie cisnienie w tym momencie?
2
To byl podwojny foul, wiec sie nie liczy.
0
@Kibol_83 No i tez nici z transferu.
3
@Kgorecki2500 Kupilem, przeszedlem po czerwonym dywanie, zwrocilem.
3
Podobno w tej grze jest jakas fabula.
9
@Rupert_Haubica Nadal moga nie wyjsc z grupy. Wystarczy, ze Hiszpania z nimi wygra i z 2 pkt nie wyjda.
4
Lewy głupia sprawa wyszła.
1
@PIWOSZ89 Turcja na pewno.
3
@blakkudium Biorac pod uwage, ze on nawet w Elche stracil miejsce w skladzie i chyba pensji wcale tez malej nie ma, to nie ma tragedii.
5
Gordon to nawet jakoś słabo nie zagrał bo on prawie w ogóle nie grał. Był całkowicie poza grą.
2
Przepiękna bramka.
4
@mekston Teraz Euro raczej nie wygraja.
0
Tak szczerze to Kongo moglo ten mecz spokojnie wygrac. Mieli przynajmniej 2 okazje gdzie wystarczylo lepiej podac. Szkoda.
7
Przeciez to czerwona jest.