5

Crystianu będzie ładował po rozpoczęciu od połowy na bramę od razu, musi nadrobić.

8

Ale w Argentynie widać szybkość, jakieś takie inne granie, bardziej agresywne szybkie akcje jak trzeba, jakby grali faktycznie dla kraju a nie jak wiekrzosc dla Instagrama.

14

Mój kot w szoku co ja odpier... o 3 w nocy.

0

Marciniak do mikrofonu powie, że przekręcił nas w LM z Interem.

0

@Striker cena 1000 ojro, bo laporta musi stadion skończyć

0

@Muvo to nasz wychowanek, czyli nasz były piłkarz

0

Yamal jest gotowy?

0

Nie możesz pokonać Barcelony więc kupujesz jej piłkarzy, żeby spróbować xd

0

Psycha siting, good job młody

3

Bierz gekona kimi, zniszcz mu psyche

3

Carlo już odpalił szczęki 3, guma wjechała

2

Vinicjusz podnoszący puchar świata, chyba byśmy tego nie znieśli, wtedy by każdemu pokazywał jaki kozak z niego. Także sorry Rapha ale z dwojga złego, lepiej żebyście odpadli.

0

napompowana Brazylia coś czuję że wywali się przed Marokiem

0

I pisze to madrycki ściek hahahaha odwracają uwagę od swoich problemów.

0

@damianex10 to skąd brać hajs, masakra

4

Za jedno euro bym go oddał. Nic z niego nie będzie facet w ogóle nie zaskakuje ma jeden jedyny sposób gry.

3

George wiesz co? W ogóle mi Cie nie szkoda brytolu.

0

@BulaKG komu by nie siadła, w ogole dziwię się milionera, że mają na stałe żony jak można mieć tyle młodszych :)

0

Drewno i Węgiel, można robić grilla humorystycznie :)


6

@MateS jeszcze na stadionie, jakby w domu nie można było

7

Ruska widać, że wychowana w okopach a tu na przeciw pszczółka co se kwiatki zapylała, wychowania nie oszukasz.

0

Mogła przyjechać na żurek z jajkiem by siła była a tak widać, że jadła jakieś francuskie rogaliczki.

3

Pierwszy raz oglądam ta dziewczynę, ale przy wejściu mam łezki w oczach ehh.

0

@Nazio_87 nie wychodzące :) ale 2 lata tak zagląda z 3 piętra

8

Zobaczcie na moje dachowce https://ibb.co/m5Dqp1dB jednego kusi skok na bungee, ale może przeżyje, na drugim zdjęciu robi akurat za monitoring
https://ibb.co/v66SNYx1

1

@Laminedependencia ja się cieszę jak wstaje bez bólu kręgosłupa a coś dopiero jakieś gadżety

6

Ale tam Al kutafaliti musi ozłacac enrique za to co osiągnął w 2 lata, chłopa będą nosić na rękach do końca życia.

7

Pozdrowienia dla mekambe piłkarza realu madłyt, który właśnie nie ma 2 lm

9

Moja żona oglądająca 5 min meczów w roku stwierdziła, że mecz jest nijaki i w sumie ciężko się z tym nie zgodzić.

3

Niech ten antyfootball przegra, nie trawie takiej piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?