Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Crystianu będzie ładował po rozpoczęciu od połowy na bramę od razu, musi nadrobić.
8
Ale w Argentynie widać szybkość, jakieś takie inne granie, bardziej agresywne szybkie akcje jak trzeba, jakby grali faktycznie dla kraju a nie jak wiekrzosc dla Instagrama.
14
Mój kot w szoku co ja odpier... o 3 w nocy.
0
Marciniak do mikrofonu powie, że przekręcił nas w LM z Interem.
0
@Striker cena 1000 ojro, bo laporta musi stadion skończyć
0
@Muvo to nasz wychowanek, czyli nasz były piłkarz
0
Yamal jest gotowy?
0
Nie możesz pokonać Barcelony więc kupujesz jej piłkarzy, żeby spróbować xd
0
Psycha siting, good job młody
3
Bierz gekona kimi, zniszcz mu psyche
3
Carlo już odpalił szczęki 3, guma wjechała
2
Vinicjusz podnoszący puchar świata, chyba byśmy tego nie znieśli, wtedy by każdemu pokazywał jaki kozak z niego. Także sorry Rapha ale z dwojga złego, lepiej żebyście odpadli.
0
napompowana Brazylia coś czuję że wywali się przed Marokiem
0
I pisze to madrycki ściek hahahaha odwracają uwagę od swoich problemów.
0
@damianex10 to skąd brać hajs, masakra
4
Za jedno euro bym go oddał. Nic z niego nie będzie facet w ogóle nie zaskakuje ma jeden jedyny sposób gry.
3
George wiesz co? W ogóle mi Cie nie szkoda brytolu.
0
@BulaKG komu by nie siadła, w ogole dziwię się milionera, że mają na stałe żony jak można mieć tyle młodszych :)
0
Drewno i Węgiel, można robić grilla humorystycznie :)
6
@MateS jeszcze na stadionie, jakby w domu nie można było
7
Ruska widać, że wychowana w okopach a tu na przeciw pszczółka co se kwiatki zapylała, wychowania nie oszukasz.
0
Mogła przyjechać na żurek z jajkiem by siła była a tak widać, że jadła jakieś francuskie rogaliczki.
3
Pierwszy raz oglądam ta dziewczynę, ale przy wejściu mam łezki w oczach ehh.
0
@Nazio_87 nie wychodzące :) ale 2 lata tak zagląda z 3 piętra
8
Zobaczcie na moje dachowce https://ibb.co/m5Dqp1dB jednego kusi skok na bungee, ale może przeżyje, na drugim zdjęciu robi akurat za monitoring
https://ibb.co/v66SNYx1
1
@Laminedependencia ja się cieszę jak wstaje bez bólu kręgosłupa a coś dopiero jakieś gadżety
6
Ale tam Al kutafaliti musi ozłacac enrique za to co osiągnął w 2 lata, chłopa będą nosić na rękach do końca życia.
7
Pozdrowienia dla mekambe piłkarza realu madłyt, który właśnie nie ma 2 lm
9
Moja żona oglądająca 5 min meczów w roku stwierdziła, że mecz jest nijaki i w sumie ciężko się z tym nie zgodzić.
3
Niech ten antyfootball przegra, nie trawie takiej piłki.