“Winning the Premier League is harder than winning the Champions League. Winning 38 games is a lot different to 6-7 games. There are a lot of weeks, matches, injuries. Winning the league is our success."
Było wielokrotnie, ale wrzucam ponownie bo należy przypominać i pokazywać. Poza tym ten film jest znacznie lepszej jakości niż poprzedni, który fruwał po twitterze. Obie ekipy przekręcone w równym stopniu. https://t.co/tDU9bE6I3Q">https://t.co/tDU9bE6I3Q
Real to miejsce dla piłkarzy, którzy marzą o byciu w tym klubie. Masz wątpliwości, jak Mbappe? ADIOS. Robisz szopkę jak Mbappe? ADIOS. Kylian, zacznij szanować te barwy.
Po krótkim świętowaniu MP, śpiewaniem patriotycznych pieśni, Nestor zwołał współpracowników, by podsumować sezon i dać wytyczne na kolejne tygodnie
(Seria wraca na razie jednorazowo na wyraźne życzenie widzów😉 materiał ma charakter satyryczny)#Ekstraklasahttps://t.co/cx5Ktjz1Ka">pic.twitter.com/cx5Ktjz1Ka
Wiśniowski: Będzie to kontrowersyjna opinia, ale Matty Cash byłby znakomitym transferem dla Realu Madryt. Carvajal jest często rozsypany. Brzmi jak science-fiction, ale on by dał radę. Wyżej go cenię niż innego skrajnego bocznego obrońcę, Mendy'ego.
Anil Murthy, prezes Valencii o sprawie Solera: "Jeśli odejdziesz za darmo w styczniu, zabiję cię za pomocą całej prasy. Wyłożę 100 tys. euro". "Wszystko po to, żeby go zabić?". "Tak, żeby go zabić".
Poprzedni sezon: 11 miejsce. Obecny sezon: mistrzostwo, średnia pkt 2,15, najwyższa od jakiś 8 lat, ale tak grać nie przystoi. Legia miewała sezony, że nic nie grała, ale wygrywała po 1:0 po trudach i tak zdobywała mistrzostwa to nikt nic nie gadał. Ojj chyba boli bardzo 🤭
3
Prawda :)
1
@Jakchcesz Idealne xD cytuję to
3
XD W sumie git
1
W Pucharze Polski trochę za duża dysproporcja między 1, a 2 miejscem. Ale ogólnie fundusze spoko.
44
To powinna być kontra zawsze na ględzenie o meczu rewanżowym z Chelsea.
0
@Barcanajlepszyteam No ale tak powinno być, dlatego tyle znaczą wychowankowie, czy to w Barcy, Ajaxie, lub Lechu.
1
Niezły cyrk xD
0
No w sumie racja.
9
https://x.com/UtdBreezy/status/1527404547072741376
To nieźle xD
2
To nieźle xD
8
Polecam całość. 20 minut kompromitacja :D
2
To nieźle xD
0
@Wilczeq Ale też dali fotę jak prowadził Podbeskidzie xD
0
@tomek8756 W Got mnie denerwowała, a w sumie praktycznie nic innego z nią nie oglądałem xD
1
Kiedyś chciałem Piszczka w Barcy lub Realu zobaczyć.
3
Hahahahaha kocham tę scenę xD
0
Ale jaja xD
2
No Fagacie chyba by stykło :)
3
Bawi i to mocno xD
14
Szef :)
2
Dali mu tier 1 xD i jeszcze te komentarze to hit jest :D
58
Zaśmiane xD
12
To nieźle xD
1
Legioniści ból tyłka straszny.
14
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1525897512506343425
Ale kot :o
7
Zenek wiedział :D
14
Więcej planów niż Fagata xD
1
Witamy Wisłę w pierwszej lidze :D Brawa dla Królewskiego, Brzęczka i reszty patałachów.
0
Nie no spada Wisła lub Śląsk. Ale jaja będą xD
1
@Kurkmen Ciekawe jak stary się pokaże bez kontuzji, bo pewnie będzie miał walkę na 15.