@IrekPOL Głosowałem na jedynkę, bo nie było aż tak istotnych kandydatów na innych miejscach by na nich oddać głos. W Bielsku ogólnie z wszystkich partii słabo z "dużymi" nazwiskami.
Wszyscy wszystko dzisiaj liczą, więc ja z nudów też policzyłem: w ilu najpopularniejszych programach Kanału Sportowego wystąpiłem. Dobry czas na takie podsumowanie, bo więcej produkcji już nie będzie.
Cóż, mogę być z siebie zadowolony! Wziąłem pod lupę 400 programów z… https://t.co/XsPGmcVnxd">pic.twitter.com/XsPGmcVnxd
Czy przegrana w wyborach z Kariną Bosak nie oznacza, że wolny rynek Pana zweryfikował? Janusz Korwin-Mikke: To dowód, że kobiety nie powinny mieć prawa głosu. Niech Pan przejrzy wyniki w USA - Trump wygrałby, gdyby głosowali tylko mężczyźni, a gdyby kobiety - w żadnym! https://t.co/QwQdqejRGu">pic.twitter.com/QwQdqejRGu
Przypominam, że Koalicja Obywatelska obiecała nam 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów, więc w okolicach marca lub kwietnia będziemy mogli z tych obietnic zacząć rozliczać. https://t.co/2szTB1Ih5m">pic.twitter.com/2szTB1Ih5m
@michal26 Najbardziej szkoda mi Bryłki i Zajączkowskiej. W Sumie Sośnierza też, bo go lubię. Szkoda, że sami na ostatniej prostej wszystko zepsuli bo było by ponad 30 mandatów. I tak trochę lepsze nastroje niż wieczorem :D
Po przeliczeniu 7% komisji, PiS ma ponad 40%. Co ciekawe, najwiecej komisji - prawie 20% - przeliczono w Warszawie. https://t.co/3Yx8yhjZhs">pic.twitter.com/3Yx8yhjZhs
🇵🇱 Wielu kibiców ma problem z wejściem na Stadion Narodowy. Nie są przyjmowane bilety w formie PDF, a takie zawsze działały. Trzeba mieć wydrukowane bilety, tak na dziś są zaprogramowane bramki.
Dla kibiców zrobiono punkt z drukarką, ale kolejka GIGANTYCZNA. @PGENarodowy
Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca - gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych - temat stał się głośny. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek… https://t.co/bBxkuTaJJO">pic.twitter.com/bBxkuTaJJO
🚨Niestety - Fabrizio Corona, włoski dziennikarz, potwierdził, że Nicola Zalewski jest czwartym zawodnikiem zamieszanym w skandal bukmacherski we Włoszech.
Szczegóły na stronie "La Gazzetty dello Sport". 🇮🇹
@MichuZ44 Śmieszne, że niektórzy tutaj na stronie uważają się za lepszych od innych którzy głosują na Konfę, a sami głosują na lewicę xD niesamowita hipokryzja ale to codzienność na la bambie
Wypowiedź @wszewko. Piotr Kraśko powinien zapętlić i wysłuchać tego minimum 100 razy, może wówczas zrozumiałby co @SlawomirMentzen próbował mu zakomunikować. https://t.co/mt57mQjUHr">pic.twitter.com/mt57mQjUHr
Kraśko: Donalda Tuska pyta się z wypowiedzi Donalda Tuska! Też Kraśko: To jest dość normalne, że pyta się Pana o wypowiedzi polityków w Pana partii! https://t.co/dLpJFWDvhS">pic.twitter.com/dLpJFWDvhS
✅ Sławomir Mentzen vs Kraśko w TVN24 o wojnie w Izraelu: Ja nie angażuje się w ten konflikt! Obydwie strony tego konfliktu dokonują zbrodni wojennych!
🔴 Wie Pan, że połowa mieszkańców Strefy Gazy to są dzieci? Jak można dzieciom odłączyć prąd i jedzenie?@SlawomirMentzen… https://t.co/tm8Zu5Oa0P">pic.twitter.com/tm8Zu5Oa0P
8
No i Kosiniak w Radio Zet zapowiada, że nie będzie żadnych rozmów o światopoglądzie z Lewicą. Pierwsza duża kość niezgody dla opozycji.
0
@IrekPOL Głosowałem na jedynkę, bo nie było aż tak istotnych kandydatów na innych miejscach by na nich oddać głos. W Bielsku ogólnie z wszystkich partii słabo z "dużymi" nazwiskami.
0
No jest dominacja genetyczna :D
13
Nie no hit xD dziadek na emeryturę!
8
Tak apropo :)
0
@kubs23 PJJ startowało w wyborach, a totalniacy to opozycja totalna.
4
To racja akurat. PiS zawsze coś wymyśli.
14
Przynajmniej wchodzi ten na którego głosowałem xD
5
@michal26 Najbardziej szkoda mi Bryłki i Zajączkowskiej. W Sumie Sośnierza też, bo go lubię. Szkoda, że sami na ostatniej prostej wszystko zepsuli bo było by ponad 30 mandatów. I tak trochę lepsze nastroje niż wieczorem :D
1
Tu jeszcze będzie ciekawie xD
1
I hejterzy w ryk xD
5
Nie no hit xD
9
Przecież zawsze tak jest XD
1
@tomek8756 To Hardy, Norman Reedus, Natalie Portman. Jak ulubieni to ta trójka.
2
https://x.com/Rusherflyyy/status/1712751269222228362
Tego sobie i państwu życzę xD Ale by były jaja wtedy.
0
Od dawna się o tym mówiło. Ciekawie będzie.
5
Co to jest za tragiczny pomysł xD jakie to są dzbany
11
Bo Ney to dużo lepszy piłkarz.
12
Bo nie chce. Tak naprawdę PIS i PO nawzajem siebie kryją i mają na siebie haki.
0
Nic ostatnio nie gra w Romie i jeszcze to xD
0
A to głąby :D
1
Niezły rozstrzał.
0
@MichuZ44 Nie, tylko odbiłem piłeczkę i jak widać podkręcona, bo siadła ładnie ;)
10
@MichuZ44 Śmieszne, że niektórzy tutaj na stronie uważają się za lepszych od innych którzy głosują na Konfę, a sami głosują na lewicę xD niesamowita hipokryzja ale to codzienność na la bambie
7
Ale Kraśko wie lepiej.
6
Nie no hit xD
26
A później przyjdzie jeden z drugim, wielki obrońca TVNu i będzie gadał xD co to jest za cyrk xD
0
Szybko poszło xD
3
Lekcje od Wardęgi wziął :D
0
@LM10GOAT Inigo na śo i Cancelo z Balde na wahadłach xD