8

No i Kosiniak w Radio Zet zapowiada, że nie będzie żadnych rozmów o światopoglądzie z Lewicą. Pierwsza duża kość niezgody dla opozycji.

0

@IrekPOL Głosowałem na jedynkę, bo nie było aż tak istotnych kandydatów na innych miejscach by na nich oddać głos. W Bielsku ogólnie z wszystkich partii słabo z "dużymi" nazwiskami.

0



No jest dominacja genetyczna :D

13



Nie no hit xD dziadek na emeryturę!

8



Tak apropo :)

0

@kubs23 PJJ startowało w wyborach, a totalniacy to opozycja totalna.

4



To racja akurat. PiS zawsze coś wymyśli.

14



Przynajmniej wchodzi ten na którego głosowałem xD

5

@michal26 Najbardziej szkoda mi Bryłki i Zajączkowskiej. W Sumie Sośnierza też, bo go lubię. Szkoda, że sami na ostatniej prostej wszystko zepsuli bo było by ponad 30 mandatów. I tak trochę lepsze nastroje niż wieczorem :D

1



Tu jeszcze będzie ciekawie xD

1



I hejterzy w ryk xD

5



Nie no hit xD

9



Przecież zawsze tak jest XD

1

@tomek8756 To Hardy, Norman Reedus, Natalie Portman. Jak ulubieni to ta trójka.

2

https://x.com/Rusherflyyy/status/1712751269222228362

Tego sobie i państwu życzę xD Ale by były jaja wtedy.

0



Od dawna się o tym mówiło. Ciekawie będzie.

5



Co to jest za tragiczny pomysł xD jakie to są dzbany

11



Bo Ney to dużo lepszy piłkarz.

12



Bo nie chce. Tak naprawdę PIS i PO nawzajem siebie kryją i mają na siebie haki.

0



Nic ostatnio nie gra w Romie i jeszcze to xD

0



A to głąby :D

1



Niezły rozstrzał.

0

@MichuZ44 Nie, tylko odbiłem piłeczkę i jak widać podkręcona, bo siadła ładnie ;)

10

@MichuZ44 Śmieszne, że niektórzy tutaj na stronie uważają się za lepszych od innych którzy głosują na Konfę, a sami głosują na lewicę xD niesamowita hipokryzja ale to codzienność na la bambie

7



Ale Kraśko wie lepiej.

6



Nie no hit xD

26





A później przyjdzie jeden z drugim, wielki obrońca TVNu i będzie gadał xD co to jest za cyrk xD

0



Szybko poszło xD

3



Lekcje od Wardęgi wziął :D

0

@LM10GOAT Inigo na śo i Cancelo z Balde na wahadłach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?