Wiceprezes @RuchNarodowy@annabrylka w @PolsatNewsPL ws. referendum o relokacji imigrantów: Słowem dzisiejszej debaty powinno być słowo „hipokryzja”. Za rządów PiSu wydano 300 tys. zezwoleń na pracę dla muzułmanów. W 2021 roku wydano najwiecej pierwszych zezwoleń pobytowych w UE… https://t.co/gBfmTk8NRN">pic.twitter.com/gBfmTk8NRN
Mignęła mi taka grafika z uszeregowaniem tych pięciu utalentowanych pomocników. Napiszę poniżej mój ranking wraz z opinią, nieco się rozpisałem.
1⃣ Pedri
W mojej opinii najbardziej utalentowany i najlepszy pomocnik z wymienionych. Jego wizja gry i umiejętności kreatorskie w… https://t.co/MU6KC0fb8H">pic.twitter.com/MU6KC0fb8H
Zastanawiam się ilu katolików wyparłoby się swojej wiary przed urzędem skarbowym, gdybyśmy w Polsce zlikwidowali fundusz kościelny i zastąpili go podatkiem na określoną religię? https://t.co/TP8LgPWdDw">pic.twitter.com/TP8LgPWdDw
— Anna-Maria Żukowska 💁🏻♀️ (@AM_Zukowska) June 16, 2023
Pomijając to, że jako przykład jest Hajto, to ciekawi mnie jak by to wyglądało w Polsce i jak szybko by niektóre parafie upadły :)
xQc podpisał umowę z Kickiem 😯 Nie jest to umowa eksluzywna, więc może pojawiać się na Twitchu. Podobno kwota dealu to 100 mln $ za dwa lata (plotka). Zgodnie z jego słowami takich transferów ma być więcej 👀 https://t.co/y5gJs6tYfd">pic.twitter.com/y5gJs6tYfd
Lexy: Gdzie Lecisz? Bomba: Do Gdańska… i rano do Hiszpanii. L: Żółte jest słońce, niebieskie niebo. B: I lecę sobie.. poopalać się. L: Nie znasz tej piosenki? B: Nie. L: To jest hymn Arki Gdyni. B: Arka Gdynia kurwa świnia. Jestem z Gdańska. L: Lechia Gdańsk kurwa szajs. https://t.co/H765scq7PO">pic.twitter.com/H765scq7PO
🚨🇮🇹 Newcastle United are pushing hard to complete the signing of Nicolo Barella (26) for around £50m, reports @TeleFootball. https://t.co/UrImVU59fN">pic.twitter.com/UrImVU59fN
🚨| Kilka dni po meczu Realu Madryt z Athletikiem Bilbao potwierdzono u Yuriego złamanie kości strzałkowej. Jest to konsekwencja brutalnego faulu Daniego Carvajala w końcówce spotkania.
Człowiek sobie wraca z kina, a tu go pały zatrzymują. Wyjechałem z uliczki i nie odpaliłem od razu świateł (tak po chwili się kapnąłem) i jak już zapaliłem to po jakiś 3s dopiero odpalili światła dając do zrozumienia bym zjechał. Na szczęście wytłumaczyłem mu wszystko, a alko nie piłem, więc tylko pouczenie :D
I tak zabawne, że sam szybciej zaaragowałem niż oni :D
Po prawie 6h grania w Diablo IV Nekromantą na razie pozytywne odczucia. Jestem zadowolony, a pewnie za niedługo pogram sobie z kumplem na dzielonym ekranie i będzie jeszcze lepiej.
De Bruyne getting injured in 2 CL finals is so embarrassing. You just simply can’t be unavailable in the biggest game of the season. Imagine Messi coming off in the WC final or Ronaldo in the EURO final. Wait, the last one actually happened. Nevermind. You get my point.
Czytam, że finał Guardioli wygrał Lukaku swoimi pudłami. Ale rok temu taki mecz był dowodem na gen zwycięzców, zabójczą mentalność i potwierdzenie hegemonii. Ok. https://t.co/BpFbS8P2cg">pic.twitter.com/BpFbS8P2cg
Mężczyzna z Mławy zaatakował interweniujących policjantów, używając belek z gwoździami. W wyniku ataku uszkodził radiowóz i dwa zaparkowane samochody, a następnie schronił się w budce na pobliskim targowisku, gdzie groził policjantom pozbawieniem życia https://t.co/yMJGwMGKo8">pic.twitter.com/yMJGwMGKo8
— 🌐 ᴛʜᴇᴘᴏʟᴀɴᴅɴᴇᴡs 🌐 (@thepolandnews_) June 9, 2023
Przecież tu powinno się użyć broń, lub jakieś inne środki działające na dystans do obezwładnienia, a nie robić to co na 2 filmiku xD
8
Brutalne fakty :)
13
Obiektywni kibice Realu jeszcze istnieją :) Chyba bym tak samo dał, ewentualnie 4 z 5 bym zamienił.
5
Pomijając to, że jako przykład jest Hajto, to ciekawi mnie jak by to wyglądało w Polsce i jak szybko by niektóre parafie upadły :)
7
Nowe przetasowanie na rynku będzie :)
56
Fakty
6
Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to śmieszy xD
26
Czemu to nie jest para prezydencka xD
0
@Sulimo Jest lepszy, ale ja mówię w idealnym świecie, jak byśmy chcieli mieć głębię składu w pomocy. Plus Włoch gra chyba trochę niżej.
@zodiak_10 Tak, oglądałem również Inter w lidze z topowymi zespołami, w LM, czy kadrę na Euro i Włoch jest kozakiem.
4
Przecież ta kwota jest śmieszna. Inter dał za niego ponad 40mln euro, teraz by miał go sprzedać za 50mln funtów? Spokojnie z 70, jak nie więcej.
Do Barcy by był jak znalazł :)
14
Patrząc na film tego typa co obraża Ćwiąkiego i jego rodzinę, to zgadzam się w 100%. Pozywać takich pajaców.
O ten materiał chodzi: https://x.com/UrbanLFC/status/1668722609893126146
1
@Tomo1989 Na nowym animowanym spidermanie byłem, więc bardzo dobry :)
21
Oczywiście czerwonej nie było no bo po co :)
0
Człowiek sobie wraca z kina, a tu go pały zatrzymują. Wyjechałem z uliczki i nie odpaliłem od razu świateł (tak po chwili się kapnąłem) i jak już zapaliłem to po jakiś 3s dopiero odpalili światła dając do zrozumienia bym zjechał. Na szczęście wytłumaczyłem mu wszystko, a alko nie piłem, więc tylko pouczenie :D
I tak zabawne, że sam szybciej zaaragowałem niż oni :D
0
Po prawie 6h grania w Diablo IV Nekromantą na razie pozytywne odczucia. Jestem zadowolony, a pewnie za niedługo pogram sobie z kumplem na dzielonym ekranie i będzie jeszcze lepiej.
1
@tomek8756 Rodzina Soprano, Prawo ulicy, Peaky blinders, Allo Allo. Oj duże by było tych seriali które bym dał wyżej niż wymienione w tym twicie.
3
Tak było :)
17
Zabawne xD
51
Od lat taka narracja jest.
5
Interesujące te wyniki Włoch, Belgii, oraz Polski.
6
Tragiczne wejście tego pana dziś :D
80
Brutalne fakty xD
54
Mecz dno.
0
Dokładnie :)
35
Prawda :)
0
@jeyx77x Czyli amatorzy grali sobie jak równy, z równym z piłkarką. Kto by się spodziewał :D
1
Ale dymy w komentarzach xD
0
https://x.com/FJankowskiFCB/status/1667154937812271106
Jak by wrócił do formy to bym brał :o
1
Przecież tu powinno się użyć broń, lub jakieś inne środki działające na dystans do obezwładnienia, a nie robić to co na 2 filmiku xD
29
https://x.com/nowciu_/status/1667094190063484928
No i to jest porządny poradnik xD
10
Fakty xD