8



Brutalne fakty :)

13



Obiektywni kibice Realu jeszcze istnieją :) Chyba bym tak samo dał, ewentualnie 4 z 5 bym zamienił.

5



Pomijając to, że jako przykład jest Hajto, to ciekawi mnie jak by to wyglądało w Polsce i jak szybko by niektóre parafie upadły :)

7



Nowe przetasowanie na rynku będzie :)

56



Fakty

6



Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to śmieszy xD

26



Czemu to nie jest para prezydencka xD

0

@Sulimo Jest lepszy, ale ja mówię w idealnym świecie, jak byśmy chcieli mieć głębię składu w pomocy. Plus Włoch gra chyba trochę niżej.

@zodiak_10 Tak, oglądałem również Inter w lidze z topowymi zespołami, w LM, czy kadrę na Euro i Włoch jest kozakiem.

4



Przecież ta kwota jest śmieszna. Inter dał za niego ponad 40mln euro, teraz by miał go sprzedać za 50mln funtów? Spokojnie z 70, jak nie więcej.

Do Barcy by był jak znalazł :)

14



Patrząc na film tego typa co obraża Ćwiąkiego i jego rodzinę, to zgadzam się w 100%. Pozywać takich pajaców.

O ten materiał chodzi: https://x.com/UrbanLFC/status/1668722609893126146

1

@Tomo1989 Na nowym animowanym spidermanie byłem, więc bardzo dobry :)

21



Oczywiście czerwonej nie było no bo po co :)

0

Człowiek sobie wraca z kina, a tu go pały zatrzymują. Wyjechałem z uliczki i nie odpaliłem od razu świateł (tak po chwili się kapnąłem) i jak już zapaliłem to po jakiś 3s dopiero odpalili światła dając do zrozumienia bym zjechał. Na szczęście wytłumaczyłem mu wszystko, a alko nie piłem, więc tylko pouczenie :D

I tak zabawne, że sam szybciej zaaragowałem niż oni :D

0

Po prawie 6h grania w Diablo IV Nekromantą na razie pozytywne odczucia. Jestem zadowolony, a pewnie za niedługo pogram sobie z kumplem na dzielonym ekranie i będzie jeszcze lepiej.

1

@tomek8756 Rodzina Soprano, Prawo ulicy, Peaky blinders, Allo Allo. Oj duże by było tych seriali które bym dał wyżej niż wymienione w tym twicie.

3



Tak było :)

17



Zabawne xD

51



Od lat taka narracja jest.

5



Interesujące te wyniki Włoch, Belgii, oraz Polski.

6



Tragiczne wejście tego pana dziś :D

80



Brutalne fakty xD

54



Mecz dno.

0



Dokładnie :)

35



Prawda :)

0

@jeyx77x Czyli amatorzy grali sobie jak równy, z równym z piłkarką. Kto by się spodziewał :D

1



Ale dymy w komentarzach xD

0

https://x.com/FJankowskiFCB/status/1667154937812271106

Jak by wrócił do formy to bym brał :o

1



Przecież tu powinno się użyć broń, lub jakieś inne środki działające na dystans do obezwładnienia, a nie robić to co na 2 filmiku xD

29

https://x.com/nowciu_/status/1667094190063484928

No i to jest porządny poradnik xD

10



Fakty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?