18



To niezłe 4 kilo xD

19



Leo 3 mecze więcej, więc Ronaldo jeszcze może dogonić xD

1

Brazylia lub Argentyna wygrywa ten mundial. Z Europy liczę na Danię i Hiszpanię, ale jakoś w finale ich nie widzę.

0

@Pewex No i dla mnie jest dobrym serialem. Tak samo jak władca pierścieni. Nie mam w zwyczaju mieszać książek z filmami i nie przeszkadza mi jak twórcy zmieniają materiał źródłowy (chyba, że robią produkcję historyczne, na faktach to wtedy trzeba to jednak sumiennie odwzorować). Wiedźmin na zachodzie ma lepszy odbiór niż w Polsce.

0

@Pewex Akurat oglądalność ma znakomitą.

0

@koziar W sumie to nic nie ugrała, bo zaraz połowa odeszła, czyli wyszło, że jednak sobie nie radzi xD

0



Znów około 40 będzie mimo, że bilety dali droższe xD

0

@Sulimo Można, jak najbardziej. Uważam, że krytyka jest przesądzona, ale niech każdy sobie ocenia jak chce.

3



Czepianie się na siłę. Oprawa audio-wizualna to ostatnia rzecz za jaką powinno się krytykować ten serial.

9



To nieźle :D

0

@Culer_1906 Obaj super, tylko Anglik jest za drogi.

4



W sumie racja.

3



To niezły 1 koszyk :D

1

0

Nasi to bronią tego wyniku, że im się atakować nie chce?

3



Dokładnie :)

0

Głównym aktorem meczu będzie sędzia xD

5

0

@marcin62 A ja dalej nie skończyłem xD przerwałem na początku 2020 gdzie zostało mi już naprawdę niewiele gry i nie wróciłem jeszcze xD

14



Jeden z moich ulubionych goli. Cudo.

3



Ciekawe obiekty.

8



Kocham xD

5



Dokładnie :)

3



Koniec kariery ewidentnie :D

0



To może być hit xD

4



Nudzi mu się w domu.

1



Ciekawa opcja xD

28



Ot to :)

22

https://x.com/gr3gor_g3/status/1571841773697122310

Siedzi sobie Robert i musi słuchać takich bredni :(

0

@Bartula Wystarczyło by stabilne 20 i było by git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?