Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Męczy mnie ta Belgia
0
Salemejkers xd salemelejkum
0
Baena tak średnio się odnajduje w gierce z chłopakami
1
Szkoda że Deco nie ma czasu oglądać mundialu bo dogrywa kontrakt Christiansena
2
No po mundialu Deniz Undav znajdze klubik z dobrym kontraktem
4
Ale Julian tam krzyczal "hande hoch wks schweine"
6
Deniz welcome to Barca
5
To niezła trójka "Niemców" weszła :)
0
Znacie Gilewicza z jakichś mega głupich wypowiedzi jak Kosecki, Kowal itp?
Jakoś trudno mi sobie przypomnieć coś
0
Czemu on nie zmieni tego Szloterbeka?
5
Sane chyba sypia z Nagelsmannem. Nie cierpię tego piłkarza i dziwi mnie że taki łeb gra ciągle
0
Jest Carmelo !!
0
Pięknie Szwedzi, dojechać Holendrów
0
@marcin62 ale ja nie mówię że oni pozamiataja tylko że robią bardzo ciekawe transfery
0
Jeszcze jak Real kupi Enzo to aż sam będę ciekaw tej drużyny. Moim zdaniem niezłe te transfery robią
1
Już widzę jak Yamalek daje Brobbeyowi na ścianę i naparza rogala po oknie
0
Bierzemy tego Bobera
3
Barca zainteresowana dzikiem z Sunderlandu
1
Ale Oranje dostanie w pape od Jokeresza i Iszaka. Stawiajcie domy
1
@Azi a cóż ma sens? Powiedzże mi!
2
Głosowałem na KO, nie wstydziłem się tego bo trzeba było się pozbyć PiSu.
Na następnych wyborach będziemy się pozbywać KO
0
@takisobiektos i Kadeżabek
1
@Spider_Man nie no pytam. Bo mam trzy konsole i czasem sobie zadaje pytanie czy ja jestem je.bniety
5
Są tu osoby które nie grają w gry wideo ?
Jak wygląda wasze życie
0
Morgan Rogers jednak przegrał rywalizację z potężnym Żydem Belingamem
3
Wan Bissaka redemption
3
Mielcarski chyba z bagietką pod pachą komentuje
0
Mielcar mówi że będzie awantura
1
Sędzia cojones mega
2
No i fajny faul czułameniego na menjonie