2

Męczy mnie ta Belgia

0

Salemejkers xd salemelejkum

0

Baena tak średnio się odnajduje w gierce z chłopakami

1

Szkoda że Deco nie ma czasu oglądać mundialu bo dogrywa kontrakt Christiansena

2

No po mundialu Deniz Undav znajdze klubik z dobrym kontraktem

4

Ale Julian tam krzyczal "hande hoch wks schweine"

6

Deniz welcome to Barca

5

To niezła trójka "Niemców" weszła :)

0

Znacie Gilewicza z jakichś mega głupich wypowiedzi jak Kosecki, Kowal itp?
Jakoś trudno mi sobie przypomnieć coś

0

Czemu on nie zmieni tego Szloterbeka?

5

Sane chyba sypia z Nagelsmannem. Nie cierpię tego piłkarza i dziwi mnie że taki łeb gra ciągle

0

Jest Carmelo !!

0

Pięknie Szwedzi, dojechać Holendrów

0

@marcin62 ale ja nie mówię że oni pozamiataja tylko że robią bardzo ciekawe transfery

0

Jeszcze jak Real kupi Enzo to aż sam będę ciekaw tej drużyny. Moim zdaniem niezłe te transfery robią

1

Już widzę jak Yamalek daje Brobbeyowi na ścianę i naparza rogala po oknie

0

Bierzemy tego Bobera

3

Barca zainteresowana dzikiem z Sunderlandu

1

Ale Oranje dostanie w pape od Jokeresza i Iszaka. Stawiajcie domy

1

@Azi a cóż ma sens? Powiedzże mi!

2

Głosowałem na KO, nie wstydziłem się tego bo trzeba było się pozbyć PiSu.

Na następnych wyborach będziemy się pozbywać KO

0

@takisobiektos i Kadeżabek

1

@Spider_Man nie no pytam. Bo mam trzy konsole i czasem sobie zadaje pytanie czy ja jestem je.bniety

5

Są tu osoby które nie grają w gry wideo ?
Jak wygląda wasze życie

0

Morgan Rogers jednak przegrał rywalizację z potężnym Żydem Belingamem

3

Wan Bissaka redemption

3

Mielcarski chyba z bagietką pod pachą komentuje

0

Mielcar mówi że będzie awantura

1

Sędzia cojones mega

2

No i fajny faul czułameniego na menjonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?